April 29, 2024, 03:58:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dali sam spreman za steoride?  (Pročitano 7282 puta)

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Dali sam spreman za steoride?
« poslato: April 04, 2006, 08:41:06 pre podne »
Prvo zdravo braco! pozdrav iz dallas texas.  tek sam pronaso ovaj nas sajt, inace uvek sam na bodybuilding.com  Izvinite ako srpski mi ni jaj bolji odrasto sam njimaka i amerika nikad nasu skolu nisam iso)

Prvo hocu da kazem trniram vec 3 godine HARDCORE! nabijosam jednno 20 kg misaca za 3 godine od 68 kg sad sam na 87kg visine mi je 187cm 8% body fat : bio sam uvek mrsav igoro sam fubal celi zivot, dokurcilo mi je da budem ko grane presto sam Kardio i fudbal i nebredovo sam super moram reci da punim 21 godinu za mesec dana jedem ko lud svaka 2 sata gotov. Prvo hocu da kazem da sam u radio vrlo puno izpita za steoride, i znam kako delije telu ikad je pre rano da koristim. Ja gledam za nekog koji zna puno od steoridima izna ocemu prica. Ja mislim da sam udario granicu rasta vec 6 meseci moja kilasa je ista, treniram 5 puta sedmicno i nista ne dogadja se ipak moram reci da mozda nisam jeo kao sto sam prije ali plizu sam. Opet punim 21 godinu znam da je vrlo mlado posto ja mislim da su mi Testarone jos uvek vrlo visok, ali mislim da sam udario granicu, sta bi vi rekli imate ike tipove sta da radim ili jos da cekam? hvala u napred!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2006, 08:49:19 pre podne »
Jos uvijek si mlad.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2006, 08:54:32 pre podne »
ma to znam smesno mi je kako 90% moji drogva ispod 21 su svi na soku, i slazem se mlad sam ili opet ako sam udario granicu mozda sam spreman opet ja hocu da budem jedno 95 kg necu da budem 115

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2006, 09:22:08 pre podne »
jedino ako planiras da se takmicis

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2006, 09:22:19 pre podne »
Nisi dostigao nikakvu granicu.
Sto se tice drugova tebi je to izgleda udarilo u glavu. Mlad si, rekreativac, razmisli malo o svemu i proci ce te. Znam taj osjecaj. Pusti nek prespava par noci i razmisljaces pametnije.
To uzmi u obzir tek kad napunis 24. ili 25. godinu.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #5 poslato: April 04, 2006, 09:24:03 pre podne »
Kakva ti je suplementacija i ishrana?mozda da promenis nesto u treningu pa da vidis hoce li biti napretka.kakvu kuru si planirao??
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #6 poslato: April 04, 2006, 09:38:13 pre podne »
uzimam Kreatine i Glutamine, vec mesec dana nisam na kreatine, izhrana mi je dobra, nemam ja dobar genetics da udem Pro bodibilder mozda bodi model ili da se takmicem moj metabolisam ja tako brz, da mogu da jedem sta god hocu i opet imam vrlo nizag body fat%, ali jedem pricno ztravo dobro hranu, vidi te problem je u zadnje 6 meseci radim 2 posla, i idem na fakultet, nekad nemam vremene da jedem ili da terniram kao pre, ali nisam izgubio niku masu cak sam mao nabijo mozda 3lbs u 6 mesici eh tu je problem. znam Steoridi su lagan izlas za ovu situaciju, ali dokle cu da vako treniram necu sigurno da cekam do 25 godine.

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #7 poslato: April 04, 2006, 09:44:24 pre podne »
Citat: IFBBPro
Nisi dostigao nikakvu granicu.
Sto se tice drugova tebi je to izgleda udarilo u glavu. Mlad si, rekreativac, razmisli malo o svemu i proci ce te. Znam taj osjecaj. Pusti nek prespava par noci i razmisljaces pametnije.
To uzmi u obzir tek kad napunis 24. ili 25. godinu.


ma slazemse ja za tebom, ali kada imas jednog Druga  kad ti daje svjet za trenining i sta da radis koji ima 21 godinu covek iz lebanona, ove godine dobija PRO KARTU! 5-11 285 lbs OFF SEASON neznam koliko je to u kilama, ma sad znam da je on sjeban u buducnosti, + HGH uzima, ali odara me uglavu, moji drugi napreduje tako brzo, ali opet izlgedajo kako govno bored mene imaju samo massu, ali ipak upitas se kad je vreme

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #8 poslato: April 04, 2006, 11:00:17 pre podne »
sto jos ne uzimas nesto od suplemenata kad vam je vec toliko jeftino tamo.
 ja da sam na tvome mjestu poceo bi sa sterodima (moje misljenje! ), ne bi izdrzo pored takvih drugova :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #9 poslato: April 04, 2006, 11:58:17 pre podne »
Stvarno,zasto samo crea i gluta kad je toliko jeftino u USA,sta je se whey,NO...???Razmisli da li ti je dobra ishrana,kvalitetna suplementacija,trening,odmor...pa ako su svi ovi uslovi zadovoljeni,razmisljaj o AAS
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #10 poslato: April 04, 2006, 12:16:36 posle podne »
Ama meni nesto nije jasno ... zasto uzimati neku iole ozbiljniju hemiju ako ne nameravas da se takmicis? I sta onda ako i drugovi uzimaju? Znaci li to da ako je moj drug odlucio da skoci sa mosta, da moram i ja? ;)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #11 poslato: April 04, 2006, 01:17:26 posle podne »
pa znas kako...ljubomora radi... :)

I kod mene u teretanu krenuo neki decko,mrsav. Jedno mesec dana je trenirao cisto (pretpostvljam samo,mozda ni toliko) i poceo je naglo da raste
i da jaca... Znaci krenuo sa hemijom.. I sad radi sve vezbe skoro sa kilazom kojom i ja radim... al me to uzjebalo :)

Jes da sam zao,al cekam samo da mu opadne snaga i da izgubi nesto od mase... by the way, i nije nabio neku masu,i dalje je mrsav,samo je misicav..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #12 poslato: April 04, 2006, 02:27:37 posle podne »
Citat: witch
Ama meni nesto nije jasno ... zasto uzimati neku iole ozbiljniju hemiju ako ne nameravas da se takmicis? I sta onda ako i drugovi uzimaju? Znaci li to da ako je moj drug odlucio da skoci sa mosta, da moram i ja? ;)

tako tako prosvijetli ga ti ...
ako oce iole da se ozbiljnije sredi uzimace steroide, jer ne moze svako naturalno i u odredjenom vremenskom roku da postigne odredjene ciljeve.  znaci sterodi su tu samo precica i nista drugo.
 fino neka zatrazi odje savijet od kompetentnih ljudi i to je to.
znaci neka skache ali ne sa toliko visokih mostova :)  

Citat: doktor83
pa znas kako...ljubomora radi... :)

I kod mene u teretanu krenuo neki decko,mrsav. Jedno mesec dana je trenirao cisto (pretpostvljam samo,mozda ni toliko) i poceo je naglo da raste
i da jaca... Znaci krenuo sa hemijom.. I sad radi sve vezbe skoro sa kilazom kojom i ja radim... al me to uzjebalo :)

Jes da sam zao,al cekam samo da mu opadne snaga i da izgubi nesto od mase... by the way, i nije nabio neku masu,i dalje je mrsav,samo je misicav..

pa i ti si bio mrsav, odradio si ciklus i malo si se sredio.
stvarno ne vidim ralziku izmedju tebe i tog lika :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #13 poslato: April 04, 2006, 02:41:26 posle podne »
Citat: doktor83
pa znas kako...ljubomora radi... :)

I kod mene u teretanu krenuo neki decko,mrsav. Jedno mesec dana je trenirao cisto (pretpostvljam samo,mozda ni toliko) i poceo je naglo da raste
i da jaca... Znaci krenuo sa hemijom.. I sad radi sve vezbe skoro sa kilazom kojom i ja radim... al me to uzjebalo :)

Jes da sam zao,al cekam samo da mu opadne snaga i da izgubi nesto od mase... by the way, i nije nabio neku masu,i dalje je mrsav,samo je misicav..


Ok, shvatam ljubomoru, ali mislim da bi covek trebao biti pametniji od toga. Najlakse je uzeti hemiju. Ok. I sta onda? Ako pocnes to uzimati tek tako, zato sto si lenj, ili zato sto si ljubomoran na druge koji su odjednom poceli rasti i/ili definisati se, to i nije bas neki pametan i opravdan razlog za uzimanje, zar ne? Mozda sam staromodna, ali ja licno smatram da hemiju (onu konkretniju) trebaju uzimati samo oni koji se planiraju takmiciti. Svi ostali neka se drze proteina, aminokiselina, efedrina ... i pazljive ishrane i zestokog treninga.
A taj drug sto je uzeo hemiju, a i dalje je mrsav, ocit je dokaz da je uzeo preparate napamet ;)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Dali sam spreman za steoride?
« Odgovor #14 poslato: April 04, 2006, 05:42:21 posle podne »
Citat: H2SO4

pa i ti si bio mrsav, odradio si ciklus i malo si se sredio.
stvarno ne vidim ralziku izmedju tebe i tog lika :)


u pravu si.. jedina razlika je sto sam ja dosta  pre toga radio natural malo duze,pa onda opalio kuru. A ovaj cim je usao u teretanu krenuo sa kurom
i stigao skoro do mog nivoa.Razumes o cemu pricam ? :)