April 24, 2024, 06:16:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go  (Pročitano 4229 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
VELIKI suparnik našeg Mirka Filipovića, Novozelanđanin  Murk Hunt, nedavno je poražen u prvom kolu K-1 GP-a u Yokohami od Shemmyja Schilta, no to ga nije pretjerano rastužilo. Naprotiv, u velikom intervjuu za poznati Rogue magazin najavio je povratak na svjetski vrh MMA scene, a u jednom dijelu razgovora osvrnuo se i na hrvatskog borca Mirka Filipovića.

Uzrok poraza, prema Huntu, leži u vrlo kratkoj pripremi na K-1 pravila po kojima se već neko vrijeme ne bori, stoga se Novozelanđanin tako skoro ne planira vraćati u K-1 vode. Trenutačno mu je na pameti samo MMA i Rus Emelianenko s kojim je dogovorio revanš.

"Još uvijek ne znam detalje, ali koliko sam upoznat, to je to. Nakon njegove borbe protiv Sylvije znat ću termin i koliko ću novaca dobiti za borbu."

"Ja sam Gonzagi rekao kako pobijediti Mirka"

Na novinarsko pitanje o karijeri našeg borca, Hunt je odgovorio poprilično bahato.

"Mirko je dobar udarač i odličan borac, ali protiv mene ne može ništa. Sjećate se kako ga je Gonzaga nokautirao u UFC-u? E pa s njim sam se sreo u Las Vegasu i činio mi se vrlo simpatično. Pitao me kako pobijediti Cro Copa i ja sam mu dao par savjeta."

Hunt je Gonzagu savjetovao da primjeni provjereni recept kretanja prema našem borcu.

"Rekao sam mu da se ne uplaši, već da on njega pokuša zastrašiti. Mora se kretati prema njemu i konstantno ga pritiskati ne dopustivši mu da se opusti. Gonzaga ga je pomeo, a da sam se ja s njim ponovno borio, isto bi završilo. Mirko je jako dobar ako ga pustite da se smiri u ringu. To ne smijete dopustiti", objasnio je Hunt koji je borbu protiv Filipovića pobijedio odlukom sudaca.


index.hr

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #1 poslato: April 28, 2008, 04:12:15 posle podne »
gonzaga ga je odvalio od zivota onim udarcem... evo za one koji nisu videli http://www.youtube.com/watch?v=YqcnQJJxrgU&feature=related

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao
« Odgovor #2 poslato: April 28, 2008, 04:45:13 posle podne »
mogo si stavit i kako je mirko odvalio hunta u k-1...

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #3 poslato: April 28, 2008, 04:59:13 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=_vbLu0g9dk8 naravno... evo i te borbe... samo ja mislim da hunt posle te borbe nije morao da pauzira godinu dana, kao sto je mirko morao posle gonzage... nego, ja gotivim mirka, on mi je jedan od omiljenih boraca, ali treba biti realan.. doziveo je brutalan knockout.. zar ne?

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao
« Odgovor #4 poslato: April 28, 2008, 05:20:16 posle podne »
iz prve ruke znam da nije uopce tako strasno bilo koliko je na snimci strasno izgledalo tj. ta famozna noga...

Spartak

  • Gost
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2008, 05:49:35 posle podne »
pa najvise ga je sjebala noga jer je istego ligament, udarac ko udarac, magarad su oni mogu izdrzat.
A hunt se proserava njega je pomeo shilt pa sad lijeci komplekse

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao
« Odgovor #6 poslato: April 28, 2008, 05:59:56 posle podne »
pa najvise ga je sjebala noga jer je istego ligament, udarac ko udarac, magarad su oni mogu izdrzat.
A hunt se proserava njega je pomeo shilt pa sad lijeci komplekse

slazem se u potpunosti  ;)

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #7 poslato: April 28, 2008, 08:51:11 posle podne »
shilt ga je iznavlacio na koleno par puta... debeli nije mogao da ga udari :P sve u svemu drago mi je da se crocop oporavio od povrede i da je back in the game... :)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2008, 09:01:22 posle podne »
hunt jeste bahat al nikako ga ne treba podcenjivati...strasan je udarac i strasno mnogo moze da primi...a sve mu je bolji parter i rvanje...

sad mislim da bi bas bilo gusto za mirka da se opet sretnu...
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2008, 09:03:18 posle podne »
pa ne potcenjujem ga ja... ima covek celicnu bradu :) i udara kao bik... ali sa shiltom jednostavno nije mogao... pa bilo bi dobro da se sretnu, mislim da bi bila extra borba :)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #10 poslato: April 28, 2008, 09:06:03 posle podne »
jedno je K-1 jedno je MMA

opet...schiltu jedino sad mozda moze da parira badr hari koji je visi preko 10 cm od hunt-a...

a u MMA...hunt je veoma opasan
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao
« Odgovor #11 poslato: April 28, 2008, 09:14:13 posle podne »
meni se hant kao borac svidjo pogotovo u k-1 kad je na svoju kilazu imao ekstra eksplozivnost i nije se bojao uci u razmenu udaraca.. ali ovo s laprdanjem izvan ringa mi se uopce ne svidja ne samo kod njega nego kod bilo kojeg borca kad pocme pricat price izvan ringa....
za to su mi fedor i minotaur No.1. pune nepricaju sto imaju rec reknu u ringu i to je to....

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2008, 09:27:26 posle podne »
pa covek od 178cm i 120+ kg a pri tom brz kao hunt je vrrrrrrlo opasan :D

a ta prica..na to ne obracam paznju...dokle god mi pruzaju dobru zabavu
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao i Go
« Odgovor #13 poslato: April 28, 2008, 09:52:56 posle podne »
meni se hant kao borac svidjo pogotovo u k-1 kad je na svoju kilazu imao ekstra eksplozivnost i nije se bojao uci u razmenu udaraca.. ali ovo s laprdanjem izvan ringa mi se uopce ne svidja ne samo kod njega nego kod bilo kojeg borca kad pocme pricat price izvan ringa....
za to su mi fedor i minotaur No.1. pune nepricaju sto imaju rec reknu u ringu i to je to....

U potpunosti se slazem. Nerviraju me nmrt ovakve prijetnje da skrenu paznju na sebe. Najjaci su oni sto cute samo i cepaju u ring. Zato se nadam da ce Mirko samo mirno da udje u ring, a da ce Hunta mirno da iznesu iz ringa... MIRKO! ALE! :D
Samo skola i teretana...

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Mirkov "prijatelj" Hunt: Cro Cop ne može ništa protiv mene, pomeo bi ga kao
« Odgovor #14 poslato: April 28, 2008, 10:19:02 posle podne »
netreba se previše obazirati na bahate izjave boraca, novinari su ti koji vole zakuhati priču, svi su oni više manje ok.,
ljudi koji zarađuju za svoj kruh, a mi smo ti koji podržavamo naše favorite, usput nije ni Mirko bez dlake na jeziku, ali to je sve ok.
Hunt je jedan od rijetkih boraca koji se nakon Mirkovog high kicka digao i nastavio borbu ( čvrst momak ), a sada kako bi bilo ?????
moje mišljenje je da bi Mirko pobjedio, jer Mirkan se sada vraća svojoj borbi ( stand up ), do sada je bio izgubljen jer nije radio ono
što najbolje zna a u parteru on nema šta tražiti. pozdrav svima ;)