Mart 28, 2024, 01:50:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: DA LI JE MOGUCE?  (Pročitano 21073 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
DA LI JE MOGUCE?
« poslato: April 27, 2008, 05:33:10 posle podne »
ja bih voleo da mi neko objasni kako se na Balkanskom stvorila devojka koja je bila 4 ta na kupu


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #1 poslato: April 28, 2008, 01:14:24 posle podne »
a da li bi iko mogao da razjasni kako je na Balkansko otisla cetvrtoplasirana sa kupa u Body fitness-u,a drugoplasirana ne i zasto se organizaovao taj kup uopste ako je reprezentacija Stojiceva dedovina ili cija god pa odlucuje koga ce voditi bez ikakavog obrazlozenja...ocigledno je trebalo skloniti prve konkurente nekome i koliko je bre to Ljuba trebala da bude nespremna da je pobedi Iliceva zena...Ilicu svaka cast nadam se da je zadovoljan ovakvom pobedom, sve je lepo organizovao covek ,samo se plasim da ce mu se zena ubuduce takmiciti sama sa sobom,ali nije to ni bitno bitne su medalje..jos ako padne i stipendija ihaaaaaaaaa
« Poslednja izmena: April 28, 2008, 08:01:13 posle podne Polomac »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #2 poslato: April 28, 2008, 04:54:16 posle podne »
Takodje sam saznao da je mnogo ranije u lokalnim novinama u Apatinu ojavljeno da ce devojka koja je osvojila 4 to mesto ici na Balkansko. Inace ona je iz Apatina,samo se takmicila za klub i NS-a i ocigledno da nije mogla da se suzdrzi da se unapred ne pohvali svojim sugradjanima i pre samog kupa. Toliko o svemu ovome.
« Poslednja izmena: April 28, 2008, 08:01:52 posle podne Polomac »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #3 poslato: April 28, 2008, 05:21:57 posle podne »
Dal je moguce da se sad to tako providno radi?nekada kad se muti onda se ide da se to ne vidi,a danas ko da ljudi nemaju obraza!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #4 poslato: April 28, 2008, 05:37:48 posle podne »


@ ted..

kako je ime i prezime te sto je isla na balkasnko a bila 4 na kupu??.

itam te javno da ne isapdne danesto ti i ja mutimo preko pm ili slicno...
Radmila Delic,a evo i sudijske liste, sa Balkanskog, da ne bude da pricam napamet
« Poslednja izmena: April 28, 2008, 05:40:06 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2008, 05:40:11 posle podne »
boze me sacuvaj......prvi put cujem ime...jel ima neka slika iz bg..bilo sta.....

dakle neverovatno........ali neverovatno.....ja ne mogu ovo da verujem.....

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #6 poslato: April 28, 2008, 05:58:05 posle podne »
Da vise ne kvarim temu o Balkanskom prvenstvu ,jer ostali takmicari to ne zasluzuju otvaram novu o tome kako neki osvajaju medalje u body fitness-u i kako se ulazi u reprezentaciju.
Zamolio bih nekog od meoderatora da sve postove vezane z aovu tenatiku prebaci ovde,
Jos jednom se izvinjavam ostalim takmicarima .


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #7 poslato: April 28, 2008, 09:01:04 posle podne »
brate znas da se kod nas uvek islo po rodbinskoj ili partijskoj liniji... tako da nemoj da te cudi nista od toga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #8 poslato: April 29, 2008, 10:14:08 pre podne »
@bebac.

citao sam ono sta ste ted i ti pisali..

bebac..ja veze blage nemam ko je ta devojka sto je bila cetvrta.??...ime joj neznam...a da ne pominjem nesto drugo.....

znaci..boze me dragi sacuvaj sto se mene u opste petlja u celu ovu pricu oko ovoga..

zasto se ne postavi pitanje recimo...ZA KOJI KLUB JE TA DEVOJKA NASTUPALA..itd..itd..itd..itd....RECIMO...

pa onda da se ide dalje..mada mislim da nece biti potrebe ici dalje.....

i stvanro mi nije jasno to sta se desilo

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #9 poslato: April 29, 2008, 10:19:10 pre podne »
boze me sacuvaj......prvi put cujem ime...jel ima neka slika iz bg..bilo sta.....

dakle neverovatno........ali neverovatno.....ja ne mogu ovo da verujem.....
evo i slike,radi se o devojci sasvim desno na slici,a mislim da se takmicila za klub Biserke Sipke,sto objasnjava mnogo toga


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #10 poslato: April 29, 2008, 10:29:33 pre podne »
znaci strasno.......

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #11 poslato: April 29, 2008, 11:14:25 pre podne »
devojka u crvenom kostimu, sa zalivenim/debelim nogama??
uh ... opet ja 'lajem' - ne mislim nikog da vredjam, daleko od toga, no ako je to zaista ta devojka koja je bila 4. na Kupu i isla na Balkansko, stvarno mi nije jasno na osnovu cega je isla da predstavlja nasu zemlju, a nije isla Alex kao drugoplasirana..

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #12 poslato: April 29, 2008, 11:29:22 pre podne »
Zna se na koju osnovu je isla!!`????  Da predstavlja nasu zelju   Na osnovu VEZE i Forsiranje nedorasnute Takmicarke za takvo(Balkansko) Prvenstvo!!  Ja licno ne bi sebi dozvolio takvo blamiranje( i kasnije kritiku pljuvanje itd..) od ostalih Takmicara i Forumasa!!! Da idem na Balkansko nezasluzeno(nespreman) itd.. da moje prisustvo osteti nekoga ko je ime i bolji ( u svakom pogledu u Fitnessu) spremniji i sve... OSTETIM i dozvolim da me guraju silom gde mi nije mesto i ne zasluzujem!!!! Ali to je rezultat (vaspitanja) sportskog duha!!!
Zbog takvih Ljudi Takmicare i Trenere i u Savezu itd....  koji neume da rakovode i sve u ovaj i sa ovaj Sport a imaju te pozicije bilo je i bice takve KATASROFE!!!  ZALOSNO!!!! Ali po meni takve Licnosti(takmicare) su prolazni i periodicni!! Znaci nema od njih Sampiona!! Verujte!!!
Kralj ist Back

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #13 poslato: April 29, 2008, 12:01:56 posle podne »
Ma sve ok sto od takvih nema sampiona, to je najmanje bitno, jer ne mozemo svi ni biti sampioni.
Bitno je to da je ona otisla, da su tamo neki smatrali da je ona dovoljno ok za takvo jedno takmicenje, da je i ona smatrala da  treba da ide ... pa valjda se zna ko treba da ide, iz svoje kategorije idu prva i druga, a ne prva i cetvrta ..

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #14 poslato: April 29, 2008, 02:31:08 posle podne »
Da,ali pokrenuto je i pitanje kako je cetvrtoplasirana sa kupa isla na balkansko a drugoplasirana sedela kuci-pitanje je javno pokrenuto i sve nas zanima javni odgovor...
nece niko odgovoriti na to...toliko o postenju...vidis da pravila takmicenja ne vaze za sve takmicare...