April 25, 2024, 08:21:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DA LI JE MOGUCE?  (Pročitano 21566 puta)

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #30 poslato: April 30, 2008, 10:31:39 pre podne »
Evo npr ona Hrvatica u zelenom kostimu...
Igor i Ljuba koji su nešto za razliku od mene u BB kažu za nju da je FENOMENALNA i ODLIČNA GENETIKA.
Možda je tako ali npr meni je ona ... ne sviđa mi se UOPŠTE njena građa, izgleda mi kao da je puna syntola.
Ali ko sam ja da kažem da nevalja ako neko sa podužim iskustvom kaže da su VRH? ???

To je moje mišljenje...možda i grešim ali jebi ga ja kao neuki ljubitelj ovog sporta tako samo mislim...

Ted Arcidi
Brate možda su čitali Lazicev forum kad si rekao na moj javni post  podrške Sandri : "ali napred nema ,bar ne sa stokom u ovoj federaciji...stvarno je dosta"!
Šta misliš da niko iz federacije to ne čita i nije možda preneo selektoru?Možda je zato nepoželjna?
Ili ako su čuli da je Alex iza bine pocepala diplomu za drugo mesto?

I dalje kažem da je Alex trebala biti pozvana. ;)

p.s: javio se moj "štićenik" :D


A,da svi vi ostavite malo Alex na miru....nepozeljna sam i to je ok,ali to se kaze a ne da me brukate ovako...ne ide,jbg,svoje sam pare ulozila,rintam kao konj..to i ne treba nikoga da brine,ali nije fer da me varaju,kradu i ovako kasiraju....pa,cemu da se dalje nadam,da nastavim a gde...da idem na drzavno...u Kragujevac,sta tamo tek da ocekujem....krivo mi je sto sam Teda uvukla u sve ovo...Sta cu ja da uradim sa diplomom je moja stvar,bitno je da sam ispostovala takmicenje i samu zavrsnicu i da nisam niti otisla sa bine u znak protesta niti pocepala diplomu na bini...

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #31 poslato: April 30, 2008, 11:28:09 pre podne »
Ma,sad je stvar svrsena,ali ako budem izlazila na sledece takmicenje ovakva greska i kradja se nece ponoviti,u to sam ubedjena 100%...ne bi  bilo pametno da se to desi

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #32 poslato: April 30, 2008, 12:19:57 posle podne »

Evo da vas pitam sta je sa vama?Pa seletor je taj koji odlucuje ko ce ici, bez obzira na plasman na takmicenju ! A zasto? Zato so moze da vidi da takmicar -ka zbog recimo svoje predispoziceje a  salabije forme je losije plasiran na izbornom ili plasirna na izborno i da racuna na to da ce do balkanskog popraviti jos formu za 7 dana sve je izvodljivo.To je tako uvek bilo i bice ,da mora jedan covek da odlucuje zato se i zove slektor.E sad da li ima tu sufliranja, prebijanja nekih dugova kombinaca, to ne znam?Ali posto smo mi takvi po mentalitetu, uvek cemo pomisliti na najgore.Ne branim nikoga samo iznosim svoje misljene.

Alex ja ne znam ko zelis da ti odgovori i na sta? Ako ocekujes neki odgovor od mene ja sam tu! Pitaj me sta zelis, i ja cu ti iskreno sve reci !

.Tanja vidim da nisi u toku i da nisi gledal takmicenje, ako i jesi onda kupi naocare jer ne vidis dobro ili si lose obavestena.Devojka koju si pomenula u zelenom kostimu je takmicarka iz Hrvatske Andrea Podnar.I ona veze nema sa takmicenje na Balkanskom ! A za nju mogu reci da ja skoro nisam video tako dobru genetiku ! Forma je izostal ali je drasticno lepse gradjna od svih na sceni  i u tome se moze traziti njen visok plasman na trece mesto.

Lakse malo, Igore :) tacno je da nisam bila na takmicenju, no ni naocale mi ne trebaju ;) receno je devojka skroz na desnoj strani slike, a ja sam pitala da li je to devojka u crvenom kostimu (a ne u zelenom, kako ti kazes), i prokomentarisala njene noge koje mi se na slici cine debele - nista vise.
Takmicarku u zelenom kostimu nisam ni spomenula.
« Poslednja izmena: April 30, 2008, 12:25:13 posle podne Tanja U. »

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #33 poslato: April 30, 2008, 02:17:57 posle podne »
@ Bebac
jel ti stvarno mislis da si mnogo pametan? Covece gde se bre ti sve trpas,koji si ti bre faktor da sa tobom polemisemo ovde o bilo cemu? Kakve ti zakljucke izvodis,majko moja.
Odgovoricutu sada i to je kraj moje komunikacije sa tobom,pogotovu sto je Goran progovorio tako da je tvoja asistencija dalje suvisna.
Tacno ja sam rekao to sto sam rekao i cvrsto stojim iza toga i ako je do mene Alex nikada vise nece izaci na takmicenja ove federacije.
 Ponavljam ako je do mene,ali s` obzirom da je Alex dovoljno pametna i samostalna da donosi odluke o sopstvenoj buducnosti bice onako kako ona odluci i ja cu svaku njenu odluku podrzati kakva god bila.
 Ako je ona spremna da ponovo prolazi kroz ovakve stvari ok,moram i ja  da budem i kraj.
Mislim da slike sa Balkanskog najbolje govore zasto Alex nije bila pozeljna i zasto nije trebala da se pojavi tamo, sve se jako lepo vidim, a niko ovde nije blesav.
Bebac jos jednom ti zahvaljujem na " prijateljskoj " brizi za nas,ali te stvarno molim da se vise ne trpas tamo gde ti nije mesto,jer ako nisi procitao na ovoj temi zelimo da isteramo na cistac ono sto je uradjeno Alex,a tvoja velikodusna pomoc nam nije potrebna.
Mislim da je ova tema totalno otisla u pravcu u kojem ne treba, pretvorila se u bezveznu polemiku i polako prelazi u pljuvanje Alex i njenog rada,a kako su neki krenuli ispasce da je Alex kriva za  mucke koje su se desile.
Mislim da je jednostavno vreme da se ovde stavi tacka ,sve je izneseno ,svako moze da shvati sta je u pitanju ako zeli, nema nista novo da se doda i mislim da je tema zrela za lock


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #34 poslato: April 30, 2008, 02:49:36 posle podne »
Ted

Ne mislim da sam mnogo pametan (samokritičan sam)
Pa nemoj da polemišeš i OK.
"Kraj komunikacije" a kako si me voleo kad sam ti pričao sve pozitivno (što sam i tad mislio) o Alex... >:(

U pravu si kad kažeš da slike sa balkanskog govore za sebe... stvarno govore. :o

A otkud to odjedanput da nije prijateljski?Pa brate sam si rekao da su govna oni koji pričaju jedno a misle drugo, ja takav nisam i žao mi je što te moj sud/mišljenje vređa. >:(

Ma OK ti znaš najbolje. ;)

Sve najbolje ali ne pod znacima " "
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #35 poslato: April 30, 2008, 02:59:01 posle podne »
Ted

Ne mislim da sam mnogo pametan (samokritičan sam)
Pa nemoj da polemišeš i OK.
"Kraj komunikacije" a kako si me voleo kad sam ti pričao sve pozitivno (što sam i tad mislio) o Alex... >:(

U pravu si kad kažeš da slike sa balkanskog govore za sebe... stvarno govore. :o

A otkud to odjedanput da nije prijateljski?Pa brate sam si rekao da su govna oni koji pričaju jedno a misle drugo, ja takav nisam i žao mi je što te moj sud/mišljenje vređa. >:(

Ma OK ti znaš najbolje. ;)

Sve najbolje ali ne pod znacima " "
Govore slike mnooooogo toga....pa,ovo je smesno....niko nije corav....a,bebac i ti si mnogo pricao o ljudima kojima se sada uvlacis...zato bolje pali...s'duznim postovanjem aj'zdravo

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #36 poslato: April 30, 2008, 03:40:22 posle podne »
neznam i ne kuzim se puno  bb ocjenjivanje ali samo mi je alexe zao mislim da je ona ovdjezrtveno janje ne zelim nikog osujivati ni postavljat pitanja ko je kriv i zasto.. mislim da je alex dosta toga ulozila sama u sebe i to iz ljubavi prema ovom sportu... Treba djevojci dat potporu da se digne i da nastavi trenirat jos jacim tempom i intenzitetom... da jos vise napreduje... a ta je nepravdna bila izrazena ne samo ovaj put sjetimo se samo GENERALA koliko su puta njega samo oderalii.. pa je oped smogo snage i digo se... uvjek bivo sve jaci..
ALEX ne osvrci se vise na ovo svi imamo oci da vidimo sta je tu bilo...
ALEX digni glavu i sve ih poderi... imas nasu podrsku... ;)

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #37 poslato: April 30, 2008, 03:41:15 posle podne »
neznam i ne kuzim se puno  bb ocjenjivanje ali samo mi je alexe zao mislim da je ona ovdjezrtveno janje ne zelim nikog osujivati ni postavljat pitanja ko je kriv i zasto.. mislim da je alex dosta toga ulozila sama u sebe i to iz ljubavi prema ovom sportu... Treba djevojci dat potporu da se digne i da nastavi trenirat jos jacim tempom i intenzitetom... da jos vise napreduje... a ta je nepravdna bila izrazena ne samo ovaj put sjetimo se samo GENERALA koliko su puta njega samo oderalii.. pa je oped smogo snage i digo se... uvjek bivo sve jaci..
ALEX ne osvrci se vise na ovo svi imamo oci da vidimo sta je tu bilo...
ALEX digni glavu i sve ih poderi... imas nasu podrsku... ;)
Hvala,puno na podrsci..

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #38 poslato: April 30, 2008, 04:01:54 posle podne »
neznam i ne kuzim se puno  bb ocjenjivanje ali samo mi je alexe zao mislim da je ona ovdjezrtveno janje ne zelim nikog osujivati ni postavljat pitanja ko je kriv i zasto.. mislim da je alex dosta toga ulozila sama u sebe i to iz ljubavi prema ovom sportu... Treba djevojci dat potporu da se digne i da nastavi trenirat jos jacim tempom i intenzitetom... da jos vise napreduje... a ta je nepravdna bila izrazena ne samo ovaj put sjetimo se samo GENERALA koliko su puta njega samo oderalii.. pa je oped smogo snage i digo se... uvjek bivo sve jaci..
ALEX ne osvrci se vise na ovo svi imamo oci da vidimo sta je tu bilo...
ALEX digni glavu i sve ih poderi... imas nasu podrsku... ;)
Pa upravo sam i ja rekao isto pa me napao PEDJA da se ne miješam, ja se smatram prijatelj ALEX i čak dolazim da se druzimo svi skupa u živo, ne razumijem u čemu je to neko miješanje, ali ok vidim da je ovde "JEBE LUD ZBUNJENOG" slike govore 1000 riječi, majke mi mile da je ALEX loše forme prvi bi rekao odnosno prešutio, ali ovo sve skupa jedna lakrdija, pa eto da cura ne odustane na račun macana da voli ovaj sport nek barem ima podršku nas "marginalaca" koji je pratimo, a to što nismo fizički tamo ne znači da ne dobijamo redovan update slika, kako idu treninzi, pripreme itd...tako da molim zle komentare away, a u biti ako ih ima može da mi napuše mošnje kroz cijev! ! !
Ako je sport na drugom mijestu OK, onda rođo rješavaj i dalje da se mi smijemo eto...

Alex ne daj se (u biti ne moraš ti dat ništa imaš rezultat, a on je više od nekih potpora kao da je netko umro ili obolio nedaj bože!!!) i cujemo se kao i do sada!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #39 poslato: April 30, 2008, 08:41:43 posle podne »
Stvarno nema potrebe išta da pričam, najbolje je kad čovek ćuti zar ne :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #40 poslato: April 30, 2008, 10:20:21 posle podne »
...........
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #41 poslato: April 30, 2008, 10:24:53 posle podne »
pali vatru veliki...hahahaha

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #42 poslato: April 30, 2008, 10:24:58 posle podne »
i ja sam video da je losa  - filip visnjic
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #43 poslato: April 30, 2008, 10:26:33 posle podne »
Moj favorit  :)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #44 poslato: April 30, 2008, 10:49:58 posle podne »
pa ako te to pali dodji u nedelju na drzavno u powerliftingu,ima ovakvih nogu koliko hoces


Uploaded with ImageShack.us