Mart 28, 2024, 06:09:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!  (Pročitano 645114 puta)

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #105 poslato: Februar 25, 2009, 10:21:15 posle podne »
Ljudi,pa svaka cast.Ali ne mozete uporedjivati tako telesne tezine ljudi!Mozete ako dovedete dva coveka os po 190cm i 80kg obojica i patike 45 pa da kazete jedan je jaci od drugog!Ja sam 193,dugacke ruke,patike 49,5 i nikao ne mozete samnom uporedjivati nekog ko ima recimo 20cm kracu putanju od mene,ja sam visok i po prirodi moram da budem tezi od nekog ko je nizi15-20cm!Ja tek dva meseca radim power lifting i ne zelim da bilo ko drvi djoku ne mene i da mi se divi ali ima tu mnogo stvari koje se ne mogu uporedjivati!Znaci svaka cast svima,napominjem da ne zelim da me bilo ko shvati pogresno ali sam siguran da na ovom forumu ima puno ljudi tipa,"momak sta treniras?"-treniram weight lifting odnosno olimpisko dizanje tegova-"aha,aha a reci mi kolko guras na bench?".Za one koji ne znaju,u glavnom weight lifter-i ne rade bench jel im to jaca drugi pokret i smeta pri izvodjenju izbacaja i trzaja!Znaci ja bih vas molio da me vise niko ne komentarise!Hvala
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #106 poslato: Februar 25, 2009, 10:35:29 posle podne »
ja sam visok 188 raspon ruku 193...patika 48 :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #107 poslato: Februar 25, 2009, 10:43:13 posle podne »
Ama odlicno ali za ovo je potrebno vreme,privikavanje na tehniku,ima tu milion caka.Ne moze niko direktno sa WL da uskoci u PL i bude sampion!Znaci radi se,rucka se i zna se za dalje....Vrlo brzo u rasponu od 1-2 meseca ce biti mog videa sa neverovatnim napredkom!A znam kako cu do toga i doci!
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže m4rko

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #108 poslato: Februar 25, 2009, 10:51:54 posle podne »
Telesna tezina:81-82kg
Cucanj:260x2
Benc:pre pucanja grudnog misica:180+,sada 150
Mrtvo:270

za sada...

Alal vera!

Koliko godina imas i koliko se vec bavis PLom?

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #109 poslato: Februar 25, 2009, 11:18:38 posle podne »
ovde niko ne drvi na nikog...ja sam samo prokomentarisao da su svi mnogo jaki kad se ne zna ko su...desnu ruku dajem da pola ljudi koji su napisali da je dodalo 40% tezine...cast izuzecima za koje se zna ko su i sta su... za ove koji sa 1-2 poruke postuju ovde kako su prejaki i prenapucani ... hvala lepo...

Van mreže darko.r

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #110 poslato: Februar 25, 2009, 11:36:52 posle podne »
Pozdrav svima,inace imam 31 godinu a bavim se powerliftingom ozbiljnije od 2004.
Na zadnjem gala kupu sam bio 1. u kategoriji do 90kg.,inace sa ovim tezinama nemam nameru
da se hvalim,cak mislim da sam u proseku,i svako ko se ozbiljnije pozabavi ovim sportom moze
ocekivati slicne,ako ne i bolje,rezultate.Tezine koje sam naveo su u ful opremi(odelo,bandazi,F6 majca)
Bez opreme vise ne radim max jer mi je letos pukao desni pektoralis pri max od 150kg bez majce.
Moj savet svima koji se zele takmiciti je pravilna tehnika na prvom mestu jer trenutak nepaznje vas
moze kostati zdravlja,kao u mom slucaju.Bolje prekinuti trening na vreme nego rizikovati povredu.
Zelim svima sve najbolje u treningu!
A za sve koji komentarisu moje i slicne rezultate pozivam da dodju 25.4. na drzavno prvenstvo u Subotici,
pa neka svima pokazu koliko su jaki jer teretana je jedno a takmicenje nesto sasvim drugo.
Pozdrav!
« Poslednja izmena: Februar 25, 2009, 11:44:16 posle podne darko.r »

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #111 poslato: Februar 26, 2009, 01:29:25 pre podne »
bas tako!
ovde pola vas ima rekorde Srbije!
DODJITE NA TAKMICENJE PA TO OZVANICITE!

Van mreže Arnoldinyo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #112 poslato: Februar 26, 2009, 01:34:26 pre podne »
Jel ima neko zvanicne rekorde srbije u PL za sve kategorije juniori seniori sve...triatlon i benc...ako ima neka kaci...
F=m*a (UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI!!!!)

Van mreže Brainstorm

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #113 poslato: Februar 26, 2009, 10:55:40 pre podne »
Jel ima neko zvanicne rekorde srbije u PL za sve kategorije juniori seniori sve...triatlon i benc...ako ima neka kaci...
Ovo su stari rekordi:
Seniori PL
http://www.powerlifting.co.yu/sen%20pl%20rec.htm

Juniori PL
http://www.powerlifting.co.yu/jun%20pl%20rec.htm

Seniorski i juniorski Bench press
http://www.powerlifting.co.yu/BP%20rec.htm

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #114 poslato: Februar 26, 2009, 11:09:25 pre podne »
Pozdrav svima,inace imam 31 godinu a bavim se powerliftingom ozbiljnije od 2004.
Na zadnjem gala kupu sam bio 1. u kategoriji do 90kg.,inace sa ovim tezinama nemam nameru
da se hvalim,cak mislim da sam u proseku,i svako ko se ozbiljnije pozabavi ovim sportom moze
ocekivati slicne,ako ne i bolje,rezultate.Tezine koje sam naveo su u ful opremi(odelo,bandazi,F6 majca)
Bez opreme vise ne radim max jer mi je letos pukao desni pektoralis pri max od 150kg bez majce.
Moj savet svima koji se zele takmiciti je pravilna tehnika na prvom mestu jer trenutak nepaznje vas
moze kostati zdravlja,kao u mom slucaju.Bolje prekinuti trening na vreme nego rizikovati povredu.
Zelim svima sve najbolje u treningu!
A za sve koji komentarisu moje i slicne rezultate pozivam da dodju 25.4. na drzavno prvenstvo u Subotici,
pa neka svima pokazu koliko su jaki jer teretana je jedno a takmicenje nesto sasvim drugo.
Pozdrav!

BRAVO!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #115 poslato: Februar 26, 2009, 11:11:29 pre podne »
Ama odlicno ali za ovo je potrebno vreme,privikavanje na tehniku,ima tu milion caka.Ne moze niko direktno sa WL da uskoci u PL i bude sampion!Znaci radi se,rucka se i zna se za dalje....Vrlo brzo u rasponu od 1-2 meseca ce biti mog videa sa neverovatnim napredkom!A znam kako cu do toga i doci!

RODJAK...imas ti srece sto imas 17 godina pa ce ovo ludilo u koje si zapao brzo da te prodje,u protivnom sa tim razmisljanjem koje imas..........da ne prizivam zlo i necu da kazem..
bolje da se uhvatis neceg drugog,a da ovo vezbuckas onako..za sebe..pa kada budes samosvesttan onda krenes u pohod na svet...
za sada...opusti se.....mlad si mnogo i jos gore i razmisljas......

Van mreže darko.r

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #116 poslato: Februar 26, 2009, 11:24:14 pre podne »
ovde niko ne drvi na nikog...ja sam samo prokomentarisao da su svi mnogo jaki kad se ne zna ko su...desnu ruku dajem da pola ljudi koji su napisali da je dodalo 40% tezine...cast izuzecima za koje se zna ko su i sta su... za ove koji sa 1-2 poruke postuju ovde kako su prejaki i prenapucani ... hvala lepo...

Molim te objasni mi po kojoj logici ja sa poslate 2-3 poruke ne mogu da podignem ove tezine koje sam naveo?
Slobodno otkucaj u googlu darko radulovic powerlifting i videces ko sam i koji su mi rezultati na zvanicnim takmicenjima.
Meni je bio cilj da sa porukom koliko dizem zainteresujem sto vise ljudi da dodju i takmice se u powerliftingu,jer kod nas
ima vrlo malo takmicara.Nadam se da sam barem malo naterao ljude da misle u tom pravcu.
Svaka cast svima na postignutim rezultatima u teretani.Ujedno ih i pozivam da svrate na neko takmicenje i ucestvuju.
Pozdrav!

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #117 poslato: Februar 26, 2009, 11:26:10 pre podne »
140 benc
180 cucanj
mrtvo dugo nisam radio, ranije 160.

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #118 poslato: Februar 26, 2009, 12:48:33 posle podne »
ovde niko ne drvi na nikog...ja sam samo prokomentarisao da su svi mnogo jaki kad se ne zna ko su...desnu ruku dajem da pola ljudi koji su napisali da je dodalo 40% tezine...cast izuzecima za koje se zna ko su i sta su... za ove koji sa 1-2 poruke postuju ovde kako su prejaki i prenapucani ... hvala lepo...

Molim te objasni mi po kojoj logici ja sa poslate 2-3 poruke ne mogu da podignem ove tezine koje sam naveo?
Slobodno otkucaj u googlu darko radulovic powerlifting i videces ko sam i koji su mi rezultati na zvanicnim takmicenjima.
Meni je bio cilj da sa porukom koliko dizem zainteresujem sto vise ljudi da dodju i takmice se u powerliftingu,jer kod nas
ima vrlo malo takmicara.Nadam se da sam barem malo naterao ljude da misle u tom pravcu.
Svaka cast svima na postignutim rezultatima u teretani.Ujedno ih i pozivam da svrate na neko takmicenje i ucestvuju.
Pozdrav!




i onda se meni naseru jer sam jednom uvalija podmornicu...a ovaj je vecini..i jos daje desnu ruku za to...bravo sinko!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže HERKULES 91

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #119 poslato: Februar 26, 2009, 04:40:47 posle podne »
Osetio sam se prozvanim sa ovim "1-2" poruke (iako to mozda meni nije bilo upuceno).... Ako te bas zanima ko sam reci cu t-zovem se Lazar,  91. sam god, iz GM-a sam, treniram nesto vise od 3 godine uz pomoc i savete najiskusnijih bildera i vezbaca u gm-u (Miko Polomac, Mico Stefanovic- koji mi je,inace, otac...), tako da ako meni ne verujes mozes da proveris.... Inace, tezinu koju sam naveo sam uspeo da izbacim proslog leta, a od tada nisam vise ni radio bench, vec sam ga zamenio potiskom bucicama(40 kg) na ravnoj klupi, ali verujem da mogu da sada izbacim oko 130 kg sto cu i probati na vecerasnjem treningu.


Pozdrav