Mart 29, 2024, 11:18:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!  (Pročitano 646204 puta)

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 31, 2009, 01:16:40 posle podne »
Ljudi pa ovo stvarno nema smisla...posle ovoga,cu stvarno morati da pocnem da treniram ozbiljno i stavljam sebi cilj za god dana 250 kg potisak niz bench i sve uz slike i snimke...pa da vidimo onda...tad ce verovatno biti prozivki tipa to nisu kg nego funte ili ti libre...ili sta vec ...PS volim pecanje,ali ne pricam price pecaroske,a ni lovacke    ;)

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 31, 2009, 01:27:33 posle podne »
cilj za god dana 250 kg potisak niz bench i sve uz slike i snimke..
Ovo mozda i moguce, da ide samo niz(nadole)... ;D ;D ;D
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 31, 2009, 02:40:51 posle podne »

neverujem sta se pise ovde, i dalje ima luckastih rekreativaca koji iz ciste radoznalosti  idu 170 kg ptisak na ravnoj klupi ! JBT sve sami rekorderi  ALI  nemaju motivaciju da se takmicee. bas steta.hehhe! ::) zakljucaj Funtu ovu temu nema vise smisla!!!

ma neka buraz....
volim saljive stvari

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #198 poslato: Novembar 01, 2009, 11:30:42 pre podne »
Ja sam gurao 200 iz bencha bez majice ove godine, 220 mrtvo i 180 cucanj, u teretani u NS-u kod Pece MeanMachine, ti likovi tamo su svi kao disciplinasi i upravo is tog razloga jesu sam otisao da malo vezbam kod njih, ali niko nije guro vise od mene, cak je doso onaj disciplinas, sad mu zaboravih ime iz NS-a je lik, bradica, preko 100kg i nije mogo da gura 200 sa majicom i sa tri daske na sebi, tako da sam se malo skenjo kad sam video kako to sve stoji, ali jes da sam tad imao 115 kg sto je navodno los odnos snage i kilaze, posto znam da je Bole guro 22o iz bencha, a imao je ispod 100kg, ne znam kako je sada kod njega, a i sta koji qrac da se takmicis u disciplini kad je fond nagrada za nijansu manji od bb...
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #199 poslato: Novembar 01, 2009, 11:53:58 pre podne »
Lici na bika, toliko dize, moze biti samo jedan, Ervin  ;D

Van mreže BIOHAZARD

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #200 poslato: Novembar 01, 2009, 01:23:44 posle podne »
Lici na bika, toliko dize, moze biti samo jedan, Ervin  ;D
e nije bio on to znam
Onda nije iz srbije,a ljude koji mogu blizu 300kg raw mozes na prste da nabrojis.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #201 poslato: Novembar 01, 2009, 01:27:08 posle podne »
Ja sam gurao 200 iz bencha bez majice ove godine, 220 mrtvo i 180 cucanj, u teretani u NS-u kod Pece MeanMachine, ti likovi tamo su svi kao disciplinasi i upravo is tog razloga jesu sam otisao da malo vezbam kod njih, ali niko nije guro vise od mene, cak je doso onaj disciplinas, sad mu zaboravih ime iz NS-a je lik, bradica, preko 100kg i nije mogo da gura 200 sa majicom i sa tri daske na sebi, tako da sam se malo skenjo kad sam video kako to sve stoji, ali jes da sam tad imao 115 kg sto je navodno los odnos snage i kilaze, posto znam da je Bole guro 22o iz bencha, a imao je ispod 100kg, ne znam kako je sada kod njega, a i sta koji qrac da se takmicis u disciplini kad je fond nagrada za nijansu manji od bb...

moguce da je marko belic,on je na forumu..ako je on,moguce da je probavao novu majicu pa je imao problema pri dizanju..inace on ima benc dosta preko 200kg..

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #202 poslato: Novembar 01, 2009, 01:27:51 posle podne »
Lici na bika, toliko dize, moze biti samo jedan, Ervin  ;D
e nije bio on to znam
Onda nije iz srbije,a ljude koji mogu blizu 300kg raw mozes na prste da nabrojis.
Sem Katone ne znam da li i ih ima sa 300kg bez majice...
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #203 poslato: Novembar 01, 2009, 01:38:52 posle podne »
Rade Savic je uspeo ali ne u striktnom stilu, bez majce tesko bilo ko....  ;)
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2009, 01:42:36 posle podne Polomac »

Van mreže BIOHAZARD

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #204 poslato: Novembar 01, 2009, 01:39:32 posle podne »
Katona je digao 300kg ali sa maicom a bez nje ja mislim 270kg.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #205 poslato: Novembar 01, 2009, 01:44:41 posle podne »

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #206 poslato: Novembar 01, 2009, 02:00:40 posle podne »
Ja sam gurao 200 iz bencha bez majice ove godine, 220 mrtvo i 180 cucanj, u teretani u NS-u kod Pece MeanMachine, ti likovi tamo su svi kao disciplinasi i upravo is tog razloga jesu sam otisao da malo vezbam kod njih, ali niko nije guro vise od mene, cak je doso onaj disciplinas, sad mu zaboravih ime iz NS-a je lik, bradica, preko 100kg i nije mogo da gura 200 sa majicom i sa tri daske na sebi, tako da sam se malo skenjo kad sam video kako to sve stoji, ali jes da sam tad imao 115 kg sto je navodno los odnos snage i kilaze, posto znam da je Bole guro 22o iz bencha, a imao je ispod 100kg, ne znam kako je sada kod njega, a i sta koji qrac da se takmicis u disciplini kad je fond nagrada za nijansu manji od bb...

moguce da je marko belic,on je na forumu..ako je on,moguce da je probavao novu majicu pa je imao problema pri dizanju..inace on ima benc dosta preko 200kg..


E jeste Marko se zove, bivsi biciklista cini mi se, znam posto je moj matori sad biciklista u veteranima, a taj podatak za majicu ne znam, samo kazem nije islo to 200 na benchu kao sto sam ja ocekivao jer mi taj Marko deluje krupnije od mene, ali opet ja sebi uvek delujem sitno :)
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #207 poslato: Novembar 01, 2009, 04:16:12 posle podne »
Ja sam gurao 200 iz bencha bez majice ove godine, 220 mrtvo i 180 cucanj, u teretani u NS-u kod Pece MeanMachine, ti likovi tamo su svi kao disciplinasi i upravo is tog razloga jesu sam otisao da malo vezbam kod njih, ali niko nije guro vise od mene, cak je doso onaj disciplinas, sad mu zaboravih ime iz NS-a je lik, bradica, preko 100kg i nije mogo da gura 200 sa majicom i sa tri daske na sebi, tako da sam se malo skenjo kad sam video kako to sve stoji, ali jes da sam tad imao 115 kg sto je navodno los odnos snage i kilaze, posto znam da je Bole guro 22o iz bencha, a imao je ispod 100kg, ne znam kako je sada kod njega, a i sta koji qrac da se takmicis u disciplini kad je fond nagrada za nijansu manji od bb...
ovo su ciste gluposti! kod nas u teretani odgovorno tvrdim da nikada niko nije gurao 200kg bencha bez majce!(ja izbegavam da radim vece kilaze bez majce zbog povrede ramena)
200kg sa daske nikada ne radim(krecem sa 220kg) i sa tim kilazama se igram! ova rasprava je vise nego glupa al ne volim kada ljudi pisu gluposti! inace 24.10 tj. prosle ned. na drzavnom sam gurao 230 kg
http://www.youtube.com/watch?v=_qDxrmoGfak
http://www.youtube.com/watch?v=4IBXauAywOU

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #208 poslato: Novembar 01, 2009, 08:54:10 posle podne »
Nisam hteo nikoga da prozivam niti sam hteo da kazem da ne mozes da guras preko 200 itd, ali ja sam gurao u Meanmachinu 200, i momak koji je tada radio (ne znam dali sada radi) me je vise puta spotovao i na 190 i na 200 itd, a ja kada sam gledao ti si se patio sa 200 kg sa majicom i sa tri daske, ne kazem da nisi bio povredjen ili da mozda nisi bio u treningu... ja sam tada bio u maximalnoj formi i taman zavrsio kuru i od opreme sam imao pojas i steznike zglobova, tako da ste imali jednog koji je u vasoj teretani gurao 200kg bez majice...
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #209 poslato: Novembar 01, 2009, 11:52:34 posle podne »
 Bez majice 200kg 10 ponavljanja... Iz Sarajeva...
http://www.youtube.com/watch?v=9EBRdddY1zA