Mart 28, 2024, 05:45:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!  (Pročitano 645071 puta)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #510 poslato: Jul 22, 2011, 08:34:24 posle podne »
hahahaha jbt koja konfuzija... :P :D ;D

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #511 poslato: Jul 22, 2011, 08:37:28 posle podne »
Ma kakva napadanja, gdje ti vidis napadanja, daleko bilo, prije toga je Velja rekao (dali ozbiljno ili se zezao - totalno nebitno) kako nekima sujeta radi, pa sam ja na tih 305 kg ili ti vec koliko isto rekao da je sujetan po toj logici. Dakle ako meni ili bilo kome sujeta radi sto zene dizu xxx kg i njemu radi zato sto muskarci dizu xxx kg... totalno nebitno.

Ja sam malo gledao po you tubeu i taj Elin rezutat je u vrhu nekih zena koje se bave time, sve sto sam rekao je da bi bilo ljepo to i vidjet...

I malo mi je "smjesno" kako ona kaze kako se ozbiljno trebamo pozabaviti vjezbanjem, ako je to neki rezulat, a njena razlika u disprporcionalnosti u  snazi ogromana...neznam bas ko se tu treba pozabaviti...
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 08:41:46 posle podne vlado0550 »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #512 poslato: Jul 22, 2011, 08:43:24 posle podne »
Ko laze,njemu na obraz.

Da ne pricamo o onim dizacicama tegova koje rade prednji cucanj sa 180kg.Postoje ljudi koji ozbiljno treniraju a forumi ih ne zanimaju :)

Ti koji lažu su željni pažnje i divljena.

Mene najviše oduševi kad čovek kaže cifru, čeka da ga ljudi ispreskaču kako je lažov ovo ono a on okači klip i svi ćute, ja sam isto znao da zezam ljude kad mi se učinilo da nije baš tako ali sam znao da kažem i SVAKA ČAST.

Tako da se nadam da će do srede neko da zapuši usta nekom ovde ;)

Ja te težine nikada nisa ni jurio, pokušao prvi put u životu čučanj sa 200kg i uradio ali tako da kad sam gledao snimak sam se smrzo kako sam mogao da nahebem.
Evo pre neki dan sam radio polučučanj (kad mi pozadina dodirne klupu) na smitu i uradio sam 185kg x 16 :)
Ko mi traži snimak neka mi prvo kaže da lažem pa ću da to uradim :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #513 poslato: Jul 22, 2011, 08:52:19 posle podne »

Mene najviše oduševi kad čovek kaže cifru, čeka da ga ljudi ispreskaču kako je lažov ovo ono a on okači klip i svi ćute, ja sam isto znao da zezam ljude kad mi se učinilo da nije baš tako ali sam znao da kažem i SVAKA ČAST.

Tako da se nadam da će do srede neko da zapuši usta nekom ovde ;)


bebac, ko je ovdje spominjao da ne vjeruje, ljudi do q...a!

Koji moj onda stavljamo 1000 slika arnolda kad svi znamo koliko je i sta je, pa valjda zato sto je postigao zapazen razulat i ljepo je vidjeti, a i sam sto kazes zaboli me koliko ko dize!

A i sta je s onima sto ne zapuse usta, kako ti to ljepo kazes, onda se ucute neki drugi, opet nebitno... svakome svaka cast... gubi se poenta...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #514 poslato: Jul 22, 2011, 08:57:45 posle podne »

Mene najviše oduševi kad čovek kaže cifru, čeka da ga ljudi ispreskaču kako je lažov ovo ono a on okači klip i svi ćute, ja sam isto znao da zezam ljude kad mi se učinilo da nije baš tako ali sam znao da kažem i SVAKA ČAST.

Tako da se nadam da će do srede neko da zapuši usta nekom ovde ;)


bebac, ko je ovdje spominjao da ne vjeruje, ljudi do q...a!

Koji moj onda stavljamo 1000 slika arnolda kad svi znamo koliko je i sta je, pa valjda zato sto je postigao zapazen razulat i ljepo je vidjeti, a i sam sto kazes zaboli me koliko ko dize!

A i sta je s onima sto ne zapuse usta, kako ti to ljepo kazes, onda se ucute neki drugi, opet nebitno... svakome svaka cast... gubi se poenta...

Nigde ja na tebe nisam ni mislio nego globalizovao sam celu priču :D

Ajde dosta ljudi jedva čekam snimke, ja inače volim kad kažem da i snimim osim ako nije neki bedan rezultat ko ja što sam uradio 100kg x 16 puta (mada sam danas radio jedva 14 puta) a ima ljudi koji rade 30 puta :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #515 poslato: Jul 22, 2011, 09:01:06 posle podne »
ili mrtvo 200x15 :P

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #516 poslato: Jul 22, 2011, 09:03:55 posle podne »
Da i ti ne nosas onu torbicu ko Terzo  ;)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #517 poslato: Jul 22, 2011, 09:15:38 posle podne »
Ko laze,njemu na obraz.

Da ne pricamo o onim dizacicama tegova koje rade prednji cucanj sa 180kg.Postoje ljudi koji ozbiljno treniraju a forumi ih ne zanimaju :)

Ti koji lažu su željni pažnje i divljena.

Mene najviše oduševi kad čovek kaže cifru, čeka da ga ljudi ispreskaču kako je lažov ovo ono a on okači klip i svi ćute, ja sam isto znao da zezam ljude kad mi se učinilo da nije baš tako ali sam znao da kažem i SVAKA ČAST.

Tako da se nadam da će do srede neko da zapuši usta nekom ovde ;)

Ja te težine nikada nisa ni jurio, pokušao prvi put u životu čučanj sa 200kg i uradio ali tako da kad sam gledao snimak sam se smrzo kako sam mogao da nahebem.
Evo pre neki dan sam radio polučučanj (kad mi pozadina dodirne klupu) na smitu i uradio sam 185kg x 16 :)
Ko mi traži snimak neka mi prvo kaže da lažem pa ću da to uradim :D


Lazes :D

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #518 poslato: Jul 22, 2011, 09:17:59 posle podne »
Ko laze,njemu na obraz.

Da ne pricamo o onim dizacicama tegova koje rade prednji cucanj sa 180kg.Postoje ljudi koji ozbiljno treniraju a forumi ih ne zanimaju :)

Ti koji lažu su željni pažnje i divljena.

Mene najviše oduševi kad čovek kaže cifru, čeka da ga ljudi ispreskaču kako je lažov ovo ono a on okači klip i svi ćute, ja sam isto znao da zezam ljude kad mi se učinilo da nije baš tako ali sam znao da kažem i SVAKA ČAST.

Tako da se nadam da će do srede neko da zapuši usta nekom ovde ;)

Ja te težine nikada nisa ni jurio, pokušao prvi put u životu čučanj sa 200kg i uradio ali tako da kad sam gledao snimak sam se smrzo kako sam mogao da nahebem.
Evo pre neki dan sam radio polučučanj (kad mi pozadina dodirne klupu) na smitu i uradio sam 185kg x 16 :)
Ko mi traži snimak neka mi prvo kaže da lažem pa ću da to uradim :D


Lazes :D

hehehe, jest, jest becac laze :):):):):):) ali ipak nemoras stavljati snimku, nije to neka tezina ;)
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 09:19:49 posle podne vlado0550 »

Spartak

  • Gost
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #519 poslato: Jul 22, 2011, 10:04:30 posle podne »
Gdje je legendarni Mojke :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #520 poslato: Jul 22, 2011, 10:18:57 posle podne »
@Vlado

druze, nisi ti to dobro skontao....Milan i ja se znamo dobro i ja sam gledao njegove liftove na cucnju i mrtvom sa 280kg

a sa druge strane, jel imas ti neke liftove, kad vec nemas izgled?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #521 poslato: Jul 22, 2011, 10:24:19 posle podne »
@Vlado

druze, nisi ti to dobro skontao....Milan i ja se znamo dobro i ja sam gledao njegove liftove na cucnju i mrtvom sa 280kg

a sa druge strane, jel imas ti neke liftove, kad vec nemas izgled?

Izvini ako sam nesto pogrijesio, starno... nema potreba ipak da mene prozivas s liftovima, to nije moja preokupacija, a i da jese iskreno cisto sumnjam da bi napravio nesto zapazeno, opet neznam na osnovu cega mene prozivas za lifovre, ali nije ni bitno, zaista...

ja ne pricam o tome ja pricam o tome kada si komentarisao da nekima sujeta radi zbog onih tezina koje zene dizu, a to je bilo prije ovoga...
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 10:35:40 posle podne vlado0550 »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #522 poslato: Jul 22, 2011, 10:37:20 posle podne »
@Vlado

druze, nisi ti to dobro skontao....Milan i ja se znamo dobro i ja sam gledao njegove liftove na cucnju i mrtvom sa 280kg

a sa druge strane, jel imas ti neke liftove, kad vec nemas izgled?

Izvini ako sam nesto pogrijesio, starno... nema potreba ipak da mene prozivas s liftovima, to nije moja preokupacija, a i da jese iskreno cisto sumnjam da bi napravio nesto zapazeno, opet neznam na osnovu cega mene prozivas za lifovre, ali nije ni bitno, zaista...

ja ne pricam o tome ja pricam o tome kada si komentarisao da nekima sujeta radi zbog onih zene koje dizu tezine, a to je bilo prije ovoga...
Znaci samo nisi dobro skontao....
nebitno, bice Elin snimak, nece biti 140kg, djevojka je u kcal deficitu i na defu je...tako da vidjecemo 120 ili 130 ce biti za bar nekoliko ponavljanja
disproporcija snage kako si je nazvao je zapravo sasvim normalna stvar....ako uzmes u obzir da je zensko i da nije radila bench ranije. Radi ga tek 8 mjeseci. U svakom slucaju, bench kod zena je problematicna stvar i tu nemozes da ocekujes neki poseban rezultat.
Pogledaj i kod liftera kako se krecu liftovi, pa ces vidjeti osim kod specijaliziranih i nadarenih benchera kako stvari stoje.
No u svakom slucaju snimak ce biti, pa ce se vidjeti jel jeste ili nije

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #523 poslato: Jul 22, 2011, 10:48:08 posle podne »
Nisam rekao da nije,po ko zna koji put, skidam kapu...

ali malo su arogantne neke stari, jbg izvinjavam se ako sam ja to tako vidio, ali 140 kg na cucnju nije sramota ni za muskarca, a kamol i za zenu, ali na osnovu tog postignutog rezulata ne treba "prozivati" druge da presipitaju svoje treninge i da pokazu svoje liftove, jer time "pumpaju" svoj ego itd, a to sto nije radila bench ranije ona treba da presipita takodje svoj odnos prema treningu, jer isto je to kao i s onim "momcima" koji rade bench i biceps jer imaju od fudbala razvije noge, nije li ?

i jos jedna star, ako ne smarano, ako smaramo ponovo se izvinjavam, po cemu si ti na 33 stranici zakljucio da je neko sujetan...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #524 poslato: Jul 22, 2011, 10:52:36 posle podne »
jos jedna star, ako ne smarano, ako smaramo ponovo se izvinjavam, po cemu si ti na 33 stranici zakljucio da je neko sujetan...

upravo na osnovu ovoga....

nije radila bench iz drugih razloga, nema razloga tebi neko nesto da objasnjava po tom pitanju. Zar ne?
bice snimak u svakom slucaju, pa ce moci da se vidi.
Sve dalje je off topic

edit: samo Milanu da se izvinem 280 liftovi su bili prije 8 mjeseci, da ne bude zabune, sa ovim aktuelnim 305-300 :)
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 10:54:43 posle podne VeljaP »