Mart 28, 2024, 10:49:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!  (Pročitano 644391 puta)

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1185 poslato: Decembar 30, 2012, 05:13:33 pre podne »
Ajde kad vec moram na tube da kacim pa da ovde postavljam :)

Bench 150kg
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 05:20:49 pre podne Profimare »
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1186 poslato: Decembar 30, 2012, 10:00:47 pre podne »
Mare, imaš jači benč od mene i to nikad nije bio problem da kažem... ovo govorim da ne bi izvukao neki negativni zaključak kako pričam iz zavisti i sl, ali obojica znamo da ovde nema 150kg... ako ćemo igrati pošteno, onda da pišemo i tačne brojke, ovako nema smisla, stavljamo ćelave ploče a pišemo brojke kao da je sve regularno... ja to ni od jednog momka koji trenira PL u našoj teretani nisam video da radi, osim eventualno na serijama zagrevanja ili gde se radi na neka ponavljanja pa kilaže nisu u prvom planu, ali se maksimumi uvek rade sa punim pločama... stvarno nije ništa lično jer mi nije problem da sutra to isto kažem i Milanu, Goranu, Bjedovu, Urošu, Aci Viriću, ili bilo kom drugom ako maksimume budu radili sa ćelavim pločama a računali kao da su pune, ali znam da to nikad ne rade...

lično bih se osećao nezadovoljno da stavim 5 ćelavih sa svake strane, čučnem i to računam kao 220kg...
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 10:12:16 pre podne filip85 »

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1187 poslato: Decembar 30, 2012, 10:17:09 pre podne »
Kolika je razlika između ćelavih i "čupavih" ploča?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1188 poslato: Decembar 30, 2012, 10:20:52 pre podne »
ja sam nosio vagu i stavljao po 4 ploče pa delio sa 4 kako bi greška bila manja... izmerio sam "čupave" 20,3kg, a "ćelave" 18,9kg... sad, i ako vaga nije 100% tačna, razlika je oko 1,5kg... tu razliku mogu i precizno da izmerim kuhinjskom vagicom koja meri u gram, jer ima tamo u teretani tih guma koje su skinute pa može lako da se izmeri ali uvek zaboravim...
sad, stavi 10 ploča, to je 15-ak kg razlike...


p.s. eno me na snimku tamo u pozadini u plavoj majici, pričao nešto s Bjedovom, odavao mu neke tajne uspeha... :D
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 10:47:05 pre podne filip85 »

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1189 poslato: Decembar 30, 2012, 10:25:12 pre podne »
Vidim ne nosiš pojas , znači ništa biceps taj dan. ;D

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1190 poslato: Decembar 30, 2012, 10:26:08 pre podne »
hahahah ne vidiš dobro, imam pojas, radio sam military tad :D

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1191 poslato: Decembar 30, 2012, 10:35:44 pre podne »
Tebi policija ne može ništa kad i kao pješak imaš pojas. :)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1192 poslato: Decembar 30, 2012, 10:48:38 pre podne »
znaci mare igra na kvarno :))

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1193 poslato: Decembar 30, 2012, 02:03:46 posle podne »
Heh ocekivano.

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1194 poslato: Decembar 30, 2012, 03:13:13 posle podne »
@filip85

Ma sve to kao stoji... ali secam se ja davno bese kad sam jedva mogao da podignem kod nas 120kg na benchu, odem u jednu drugu teretanu, regularni metalni tegovi(nisu oblozeni) stavim 120kg dignem 2x ko od sale... ili odem u jednu trecu gde su oni plavu gumirani "praistorijski" tegovi dignem isto 120kg laganica... to su relativne stvari od tegova, olimpijskih sipki ne znam zasto je tako ali tu pravila nema. Ni na takmicenjima ne znam koji se tegovi koriste ;)...

Sad ce mare opet da napravi pometnju kad budem rekao da sam radio POLUCUCANJ(fore radi) sa 210kg PRAVIH nasih tegova... jesam tad trebao da napisem da sam radio sa 215-220kg? Neka i ovde bude po tebi da je 145kg relativna stvar zaista a uzmi izmeri sipku onu braon i ove "bele" ja ti potpisujem da je braon laksa ;) Da ne govorim o nasim bucicama kod kojih niko ne uzima tezinu sipke nego samo tezinu tegova pa kad radim ravni potisak sa 50kg treba da kazem da dizem 52-3-4? ma daj :) to su sitnicarenja ;) da li su ovi oguljeni ili oni stari oblozeni tegovi moze da se oseti dobro na 200+kg a ovo 100-150 tu je razlika minorna... a mozda ja na ovom snimku imam i ona 2 tega od 1.25kg sa svake strane pa dodje 150kg :D salim se naravno :D uglavnom ja znam da imam bench oko 1.75x moju kilazu pa koja god brojka to bila :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1195 poslato: Decembar 30, 2012, 03:38:32 posle podne »
@filip85

l Neka i ovde bude po tebi da je 145kg relativna stvar zaista
Težina nije relativna već apsolutna.A 6 ploča po 1,5 kg je 9 kg.Znači bliže 140 nego 150.I da ne bude zabune , imaš jači benč od mene.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1196 poslato: Decembar 30, 2012, 04:30:51 posle podne »
ne znam koje su to teretane u pitanju, ako je Integral tamo su tegovi lakši, u Titan gymu su šipke bile lakše (15kg) pre par godina, ne znam da li su u međuvremenu uzeli druge... u Areni ne znam kako je, to bi bile da kažem "poznatije" teretane u blokovima ako izuzmemo one gay friendly poput Fit line-a, Ethnogyma itd... znam da mi je Ćala rekao da kad su uzete ploče, bile su u gram tačne...
što se šipki tiče, ima jedna koja je bila na smithu dok nije izbačen, ta je 15kg, i kad se uzme u ruku osetno je lakša od i ostalih belih i braon... za braon još ni od koga nisam čuo da je rekao da su lakše, osim što manje klizaju, a jedna braon je valjda jedina šipka u teretani koja nije iskrivljena...

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1197 poslato: Decembar 30, 2012, 05:45:35 posle podne »
e da, i što se tiče tih 210, tako svi računamo oduvek, bez dodavanja... to je 210, pa ako ima "viška", utoliko bolje... bolje da smo jači nego da smo slabiji nego što mislimo... :)

jer, onda bi i Bjedov ovo mogao da računa kao 400 a ne 370...  8)



Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1198 poslato: Decembar 30, 2012, 06:06:22 posle podne »
@Fat
Slazem se da je tezina apsolutna ali je tezina ploca od teretane do teretane relativna veruj mi ;) i mislim da ovde uopste nije bitno ko dize vise od koga... :)

@filip
Istina, ja sam ranije uvek govorio ljudima dodjite kod nas pa probajte ove tegove da vidimo koliko mozete :D
A sad kako je cala krenuo da guli tegove ogulice sve jebi ga... ko ce posle u gram da racuna sta je natrpao i digao ne znam... to nam je sto nam je :)
I Srdjan je postavio sad snimak 220kg ali je napisao da je 215kg... a na snimku ima 10 plavih ploca, znaci trebao je da skine 10kg... ali kazem ti ko ce sa tim jos da se bavi? ko da drugi mere tegove po teretanama ;)
Ovo je vise nasa interna prepiska sto se nase teretane tice i slazem se :)

A sad back na temu i back to gym :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: KOJE SU VASE MAX TEZINE ?!
« Odgovor #1199 poslato: Decembar 30, 2012, 06:19:18 posle podne »
filipe koliko bjedov ovde ima kila ?koliki mu je raw cucanj?