Mart 28, 2024, 10:59:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND  (Pročitano 137150 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #345 poslato: Januar 21, 2014, 02:31:21 posle podne »
Prije svega pozdrav,

Mene zanima nesto vise o preworkout proizvodima... Do sada sam koristio samo v-max pump i  no- xplode
Po meni je ovaj v-max pump čudo , nevjerovatan je , u odnosu na no-xplode je jači, bolji i učinkovitiji za čak  30-40% . Naravno to me moje mišljenje i utisak.   Cijena im je skoro ista.

Obzirom da nisam probao puno različitih proizvoda, zanima me Vaše mišljenje u vezi ova 2 preworkout proizvoda, koji je bolji , i naravno kakvi su u odnosu na bilo koje druge preworkout proizvode.
Da li ste koristili neki bolji čak od ova 2 ili slično...

Kratko jasno u potrazi sam za najboljim preworkout proizvodom, te bih bio zahvalan na savjeitma i preporukama osoba koje su zaista probale sve različite proizvode o kojima pričaju, da ne bude "ovaj je najbolji bla bla--- a samo ste njega i koristili.."

Hvala , lijep pozdrav

cemu pitanje kada si sam vec dao odgovor (najjaci,najbolji,cudo itd itd)?
ako ti je v max naj naj-nastavi da ga koristis i to je to

Van mreže zecaffe

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #346 poslato: Januar 21, 2014, 04:18:43 posle podne »
Prije svega pozdrav,

Mene zanima nesto vise o preworkout proizvodima... Do sada sam koristio samo v-max pump i  no- xplode
Po meni je ovaj v-max pump čudo , nevjerovatan je , u odnosu na no-xplode je jači, bolji i učinkovitiji za čak  30-40% . Naravno to me moje mišljenje i utisak.   Cijena im je skoro ista.

Obzirom da nisam probao puno različitih proizvoda, zanima me Vaše mišljenje u vezi ova 2 preworkout proizvoda, koji je bolji , i naravno kakvi su u odnosu na bilo koje druge preworkout proizvode.
Da li ste koristili neki bolji čak od ova 2 ili slično...

Kratko jasno u potrazi sam za najboljim preworkout proizvodom, te bih bio zahvalan na savjeitma i preporukama osoba koje su zaista probale sve različite proizvode o kojima pričaju, da ne bude "ovaj je najbolji bla bla--- a samo ste njega i koristili.."

Hvala , lijep pozdrav

cemu pitanje kada si sam vec dao odgovor (najjaci,najbolji,cudo itd itd)?
ako ti je v max naj naj-nastavi da ga koristis i to je to

"Kratko jasno u potrazi sam za najboljim preworkout proizvodom"  , iznio sam svoje mišljenje u odnosu na no-xplode , međutim obzirom da sam u zivotu korisito prework proizvode od SAMO 2 firme, od svih tih silnih firmi koje su se pojavile , zanma me kakvi su ostali, te da mi neko da mišljenje o ostalima, neko ko se duze bavi time, i ko je probao dosta razlicitih proizvoda, znaci ja nisam kompetentan da donesem generalni zakljucak da je v-max pump najbolji ,  mada za mene jest najbolji jer sam probao samo 2 , pola ljudi npr nije ni culo za v-max pump

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #347 poslato: Januar 21, 2014, 07:54:43 posle podne »
Vidi ovako... Ja sam popio dosta razlicitih NO, za neke je to bacanje para, ali meni prijaju s vremena na vreme. Ne mogu da ti kazem "E uzmi taj, taj je najbolji" jednostavno isti NO reaktor ne deluje isto na 2 razlicita organizma ili ti oni ne osecaju isto. Cak ni busteri nisu svi isti, pa moras da znas sta hoces. Npr. Meni jack3d je davao izuzetan mentali fokis dok mi je Shock davao neku pumpu. Naravno tu je i "Placebo" sad ti popijes pa ko da si popio ne znam ni ja sta. Assault je proglasen za naj NO 2012, pio sam i njega i dobar je, ali to je sve individualno. Znaci vidi sam, odluci se za neki i probaj. Meni se desavalo sa nekim NO nista da ne osetim pa jbg.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #348 poslato: Januar 22, 2014, 06:20:39 pre podne »
Vidi ovako... Ja sam popio dosta razlicitih NO, za neke je to bacanje para, ali meni prijaju s vremena na vreme. Ne mogu da ti kazem "E uzmi taj, taj je najbolji" jednostavno isti NO reaktor ne deluje isto na 2 razlicita organizma ili ti oni ne osecaju isto. Cak ni busteri nisu svi isti, pa moras da znas sta hoces. Npr. Meni jack3d je davao izuzetan mentali fokis dok mi je Shock davao neku pumpu. Naravno tu je i "Placebo" sad ti popijes pa ko da si popio ne znam ni ja sta. Assault je proglasen za naj NO 2012, pio sam i njega i dobar je, ali to je sve individualno. Znaci vidi sam, odluci se za neki i probaj. Meni se desavalo sa nekim NO nista da ne osetim pa jbg.

bravo
i ovisno STA trzis od NO
NO Reaktori - OGISTRA - Pedja Petrovic

Van mreže ciborg

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #349 poslato: Januar 23, 2014, 08:35:03 posle podne »
E ovako zecaffe sad cu ti ja fino objasniti. Ja sam jedan od rijetkih ovdje sigurno koji je pio V-Max Pump od PHD i to dve kutije sam sasio. Pio sam pored njega Horse Power, NO Xplode 2, Shotgun MHF, Jack3d, C4, Shotgun 12 Gauge... I prvo sto me zanima od tebe jeste gdje si ti nabavio V-Max Pump, gdje to jos ima kod nas? Ja sam ga u Sloveniji uzeo pre 2 godine. Licno pre nego sam uzeo V-Max Pump Na forumima sam procitao nevjerovatno o njemu ali znam da ti forumi Britanskih firmi kod nas samo zamazuju sami sebi proizvode... Tako da sam znao da se branim od Placebo-a ali sam ipak uzeo dve kutije jer ga nema kod nas a kostao je 45eura jedna... Dosao kuci poceo koristiti i... nista moj ti. Svi ti NO proizvodi su slicni jedni drugima tako da nemoj da ocekujes da ima neki NO proizvod koji se mnogo razlikuje i sa kojim ces dobiti ogromnu snagu i misice... Varas se sve je to isto i to sto ti mislis da je mnogo bolji od NO Xploda ja licno mislim da si imao Placebo ustvari mislio si da te radi odlicno taj proizvod jer si procitao svasta dobro o njemu i hteo si u to da vjerujes. Ja sam pio oba vidis i vise i ja cu ti reci po meni od ovih realnog razmisljanja najbolji je C4 ali to je moje iskustvo i najbolji je tek za neki miiiiiiiinimum znaci svi su slicni.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #350 poslato: Januar 24, 2014, 06:08:14 pre podne »
E ovako zecaffe sad cu ti ja fino objasniti. Ja sam jedan od rijetkih ovdje sigurno koji je pio V-Max Pump od PHD i to dve kutije sam sasio. Pio sam pored njega Horse Power, NO Xplode 2, Shotgun MHF, Jack3d, C4, Shotgun 12 Gauge... I prvo sto me zanima od tebe jeste gdje si ti nabavio V-Max Pump, gdje to jos ima kod nas? Ja sam ga u Sloveniji uzeo pre 2 godine. Licno pre nego sam uzeo V-Max Pump Na forumima sam procitao nevjerovatno o njemu ali znam da ti forumi Britanskih firmi kod nas samo zamazuju sami sebi proizvode... Tako da sam znao da se branim od Placebo-a ali sam ipak uzeo dve kutije jer ga nema kod nas a kostao je 45eura jedna... Dosao kuci poceo koristiti i... nista moj ti. Svi ti NO proizvodi su slicni jedni drugima tako da nemoj da ocekujes da ima neki NO proizvod koji se mnogo razlikuje i sa kojim ces dobiti ogromnu snagu i misice... Varas se sve je to isto i to sto ti mislis da je mnogo bolji od NO Xploda ja licno mislim da si imao Placebo ustvari mislio si da te radi odlicno taj proizvod jer si procitao svasta dobro o njemu i hteo si u to da vjerujes. Ja sam pio oba vidis i vise i ja cu ti reci po meni od ovih realnog razmisljanja najbolji je C4 ali to je moje iskustvo i najbolji je tek za neki miiiiiiiinimum znaci svi su slicni.

momak
svi su isti ali te najbolje rdio C4 jel?
samim tim sto to kazes,vidi se da su svi isti ili slicni,a sto NIJE TACNO se vidi da si jedan od velikih pokolinika No i da si od njih ocekivao cudo i da si nakon xxx kutija ispijenih rrazno raznih NO,shvatio da od cuda nema nista!!
na zalost NISI pogledao klip koji sam objavio i iz tog razloga i ovakvo pisanje

C4 sa 1.5 gr BA, 1 gr ARGININA,1 gr (nekog kreatina tj creatin nitrata-NIJE CAK NI MONO)-PO SERVINGU, itd itd ne moze ni da se POREDI sa nekim kompleksnim NO koji u sebi ima sve ovo u dozama vecim bar za 40 % i naravno sve relevatne i potrebne gradvine materije.
Kao odlican stimlator CNS-nema govora da NIJE,ali pricati o tome kako je nesto najbolje u kontekstu,ja sam probao sve pa sam zakljucio da je to sve slicno i da me C4 radi najblje jednostavno nema smisla
-da te je od svih gore koje si gore naveo da si probao,"otresao" pred treing i da si imao pump u toku-to sigurno
ali kao sto rekoh

Van mreže zecaffe

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #351 poslato: Januar 25, 2014, 01:26:44 pre podne »
V-max pump  sam kupio preko jednog bb foruma u BiH kojeg ne bih htio da reklamiram ovdje (vjerovatno ni ne smijem) , a svakako nisu ni zasluzili jer se ispostavilo da su scammeri obični , koji su radili baš na tom principu da dižu u nebesa proizvode koje zastupaju , te tako privlače potencijalne mušterije.  Bilo kako bilo, i ja sam "nasjeo" pa kupio v-max pump , i mene su prilikom te kupovine ispoštovali, sve je bilo uredu. 
Ono što hoću reći jeste da sam puno više čitao, i vidio slike no - xploda sa opisom da je prava stvar, da razvaljuje i sl .. tako da što se toga tiče više sam se uzdao u no xplode.

Međutim,  rezultati su za mene dugačiji bili, puno jači sam na treningu bio sa v-max pump, pump je bio dosta jači.
Pogledao sam klip koji je Pedja ostavio ... i poslije toga sam odmah uzeo kutije i uporedio sastav. Ono što sam vidio jeste sljedeće:
                  V -MAX PUMP       NO-XPLODE   (po servingu 20gr)
Energy:        329.2 kj             218kj
Creatin-mo.       2,5gr            2gr
L-Arginine             3gr            1,3gr
Beta-alanine      1,5gr            1gr

Ono što sam naučio iz klipa jeste da Beta alanine daje onaj efekat "peckanja" što opravdava jače peckanje kod  v-max pump, samim time jači placebo, u konačnici jači trening ako ništa, što opet i jest cilj svakog treninga.
Ovom laičkom komparativnom metodom sam zaključio prednost v-max pump-a u odnosu na no-xplode,  što i ne mora biti tačno, ali ipak u mom slučaju ostaje onaj praktičnio dio koji mi je potvrdio jači efekat.
Od iskusnijih ljudi  čujem često da je NO čisto bacanje para. Ne bih se složio jer NO će svakom sportašu omogućiti jači trening, i izvući će maximum iz treninga, i to je neprocijenjivo. Jer kao što znate nije bitno koliko sati radimo , bitno je šta uložimo u te sate.
Hvala na odgovorima, pogledao sam i par drugih klipova, ovom prilikom čestitam Pedja na predanosti i zavidnom uspjehu.
Lijep pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #352 poslato: Januar 25, 2014, 06:49:23 pre podne »
zecaffe
nema na cemu da hvalis
odlicna zabeleska!!

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #353 poslato: Januar 25, 2014, 11:53:27 pre podne »
No Xplode i horsaca bez konkurencije

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #354 poslato: Januar 25, 2014, 12:19:57 posle podne »
Po mom misljenju,iako sam probao nekoliko NO reaktora-Jack 3D,Shotgun,X3m preload,najbolja varijanta,a bogami,kada sagledas u celini i najisplativija,je pravljenje sopstvene kombinacije-BCAA,glutamin,kreatin,BA,arginin...
Tu tacno znas cega i u kojoj meri ima,sto sa vecinom kupljenih reaktora,cast izuzecima,nije slucaj...

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #355 poslato: Januar 25, 2014, 09:25:12 posle podne »
Mislim da sam negde vec spominjao PWR,on je na mene ostavio najaci utisak. Drugar je na brodu i on mi je uzeo prvo jednu pa posle jos dve kutije i ovo cude na mene deluje bas bas fino. Odradim 2 sata sa tegovima i na kraju imam jos dosta snage. 

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #356 poslato: Januar 25, 2014, 10:58:02 posle podne »
ja se slazem sa Draganom - ko ima finansija za ovaj tip suplemenata...

Aco ono sto je tebe ostavilo utisak - je da je dobar stimulans/pumpa i sl, ali je cinjenica da je PWR siromasan sa gradivnim materijama koje su takodje bitne...  ;)

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #357 poslato: Februar 09, 2014, 06:20:44 posle podne »
A kave su stare verzije Jack3D i Hemo Rage Black?  Znaci ne ove nove ultra verzije nego stare. Da li je od njih dovoljna jedna merica ili se ide sa vise?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #358 poslato: Februar 10, 2014, 06:42:10 pre podne »
A kave su stare verzije Jack3D i Hemo Rage Black?  Znaci ne ove nove ultra verzije nego stare. Da li je od njih dovoljna jedna merica ili se ide sa vise?

odlicna opcija
sasvim je ok jedna merica

Van mreže HellPain

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
redwailer i NO reaktori
« Odgovor #359 poslato: Februar 13, 2014, 12:31:07 posle podne »
Ima li neko iskustva od vas sa redwailer proizvodom da napise ovdje i ujedno da mi preporuci NO koji daje bas dobar kick?
« Poslednja izmena: Februar 13, 2014, 02:30:40 posle podne mica86 »