Mart 28, 2024, 09:59:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND  (Pročitano 137148 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #45 poslato: Mart 30, 2010, 01:59:04 posle podne »
mislim da u pansportu power horsa nema....tj ultimate
nema
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #46 poslato: Mart 30, 2010, 04:50:14 posle podne »
mislim da u pansportu power horsa nema....tj ultimate
nema nego kaze da nema ni jedan no reaktor u radnjama

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #47 poslato: April 06, 2010, 03:10:11 posle podne »
Nisam pio te koje ste nabrojali..uzeo sam jedan mesec da probam samo shock therapy...Nemam problema sa energijom na treningu ali sam itekako osetio visak snage, volje za treningom..vene poiskakale... moja preporuka...ali opet..kao sto su svi rekli, apsolutno je bacanje para a NO ako nemas prvenstveno sredjenu ishranu i ostalu bitniju suplementaciju......NO ce ti omoguciti brzu apsorpciju svih tih hranljivih materija iz ostalih suplemenata..ako njih nemas onda je bacena para na NO

Van mreže specijalac

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #48 poslato: April 16, 2010, 03:15:20 posle podne »
NO Xplode sam probao i imao sam jako dobar osjecaj sa pocetka, peiliv viska energije kondicije i povecanje snage sto me jako veselilo  :) ali nakon prve ture kada sam ga opet uzeo nisam imao vise nikakav efekat kao da ga nisam ni pio tako da nisam zadovoljan sa njim i!! neki govore da no proizvode treba stalno mjenjati, mada ne znam koliko je to istina!! poz ???

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #49 poslato: April 16, 2010, 04:01:35 posle podne »
NO Xplode sam probao i imao sam jako dobar osjecaj sa pocetka, peiliv viska energije kondicije i povecanje snage sto me jako veselilo  :) ali nakon prve ture kada sam ga opet uzeo nisam imao vise nikakav efekat kao da ga nisam ni pio tako da nisam zadovoljan sa njim i!! neki govore da no proizvode treba stalno mjenjati, mada ne znam koliko je to istina!! poz ???
radi on ne brini;)
taki smo ti mi samo bi nesto da nas udari u glavu i onda kazemo RADI xexee,pravi NO. treba samo da ti napravi BRUTALNU pumpu i to je to...uz dobar NO. i dosta AK oko treninga moze da se napravi odlican rez.;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže specijalac

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #50 poslato: April 16, 2010, 05:23:46 posle podne »
Vjerovatno da radi ali ne onoliko koliko ocekujemo u odnosu na prvi put! ja sam pristalica vise creatina vise dobijes za manje ulozeno:)
A naturali da li mozes nesto da mi kazes o tome da no prizvode treba stalno mjenjati da bi imao bolji ucinak ( uvjek neki drugi , mnogo bolje rade, price iz teretane:))??

Spartak

  • Gost
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #51 poslato: April 16, 2010, 06:35:47 posle podne »
pa generalno svaki NO booster ima zasticeni patent, takozvane proprietary blend, tako da ti znas sta je unutra, ali ne znas u kojim dozama, e sad, sta razlikuje dobar NO od loseg, pa zato jer neki nafuraju gramaze na bitne aminokiseline a neki tu zakinu, ti to ne mozes da vidis jer ne pise, al osjetis po dzepu i po ucinku.Zato moja je preporuka probati vise NO boostera pa odrediti

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #52 poslato: April 16, 2010, 07:43:20 posle podne »
NO Xplode sam probao i imao sam jako dobar osjecaj sa pocetka, peiliv viska energije kondicije i povecanje snage sto me jako veselilo  :) ali nakon prve ture kada sam ga opet uzeo nisam imao vise nikakav efekat kao da ga nisam ni pio tako da nisam zadovoljan sa njim i!! neki govore da no proizvode treba stalno mjenjati, mada ne znam koliko je to istina!! poz ???
uvek menjaj no reaktore ako zelis taj propratni osecaj, koji je nama manje vise nebitan.., ako imas para kupis 2-3 i uvek ih rotiras,na par treninga.. telo nema sanse da se navikne..

Van mreže specijalac

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #53 poslato: April 16, 2010, 11:42:35 posle podne »
znaci promjena bi svakako koristila ,,eh da je love : ) u svakom slucaju hvala na info

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #54 poslato: April 17, 2010, 11:17:36 pre podne »
pa generalno svaki NO booster ima zasticeni patent, takozvane proprietary blend, tako da ti znas sta je unutra, ali ne znas u kojim dozama, e sad, sta razlikuje dobar NO od loseg, pa zato jer neki nafuraju gramaze na bitne aminokiseline a neki tu zakinu, ti to ne mozes da vidis jer ne pise, al osjetis po dzepu i po ucinku.Zato moja je preporuka probati vise NO boostera pa odrediti

ili ne probati nista vec uzeti ono za sta ti neko garantuje i stane sa svojim likom,delom i bilo cim iza toga
ako nije tako kako sam rekao...vracam lovu...
e onda ne bi bilo seronja po radnjama i ne bi varali decu kada bi morali kesh da vrate a i deca treba da imaju neke kriterijume prilikom kupivine..

Spartak

  • Gost
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #55 poslato: April 19, 2010, 05:46:38 pre podne »
pa generalno svaki NO booster ima zasticeni patent, takozvane proprietary blend, tako da ti znas sta je unutra, ali ne znas u kojim dozama, e sad, sta razlikuje dobar NO od loseg, pa zato jer neki nafuraju gramaze na bitne aminokiseline a neki tu zakinu, ti to ne mozes da vidis jer ne pise, al osjetis po dzepu i po ucinku.Zato moja je preporuka probati vise NO boostera pa odrediti

ili ne probati nista vec uzeti ono za sta ti neko garantuje i stane sa svojim likom,delom i bilo cim iza toga
ako nije tako kako sam rekao...vracam lovu...
e onda ne bi bilo seronja po radnjama i ne bi varali decu kada bi morali kesh da vrate a i deca treba da imaju neke kriterijume prilikom kupivine..

slazem se u potpunosti

Van mreže pawle44

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #56 poslato: Maj 12, 2010, 12:01:55 posle podne »
Jedno pitanje ... prvo poz svim ljubiteljima ovog foruma , sorry ;)

Kupio sam power horse , nikada ranije nisam uzimao slicne suplemente ,protein jedino pijem vec dugo vremena , inace trenirao sam do pre mesec dana kick box , ali sam zavrsio karijeru :D
pa sam presao malo na bildovanje ;) ... elem ... Cuo sam od dosta ljudi da se posle konzumiranja power horsa osete razni zmarci iza usiju , na ledjima bla bla , koje ja ne osecam , pa me sada zanima da li je i to normalna stvar kao i ovo pre toga sto sam pomenuo ili ... nemojte se smejati ovako 'glupom' pitanju ali ima osnova zasto to pitam, verujte ;)

Thx :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #57 poslato: Maj 12, 2010, 12:26:54 posle podne »
Kad ga uzimas?

Koliko prije toga si imao obrok?Ako ti je pun stomak,manje ces ga osetiti...

Svako drugacije reaguje na neku supstancu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže pawle44

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #58 poslato: Maj 12, 2010, 12:35:45 posle podne »
Jeo sam 45 - 55 min pre toga ... Znaci samo prvi put kada sam uzeo i to sam uzeo na prazan stomak , osetio sam mimimalno nesto ...
Pretpostavljam da to ne bi trebalo da bude pravilo , da to mora svako da oseti ali rek'o aj' da pitam ;)

Nego , ne bi bilo lose da mi kazete kako se on konzumira po "pravilu" ...
Ja sam do sada 2 puta dnevno , posto treniram rano ujutru , onda prva doza na prazan stomak pre treninga , druga p.podne , nebitno kad ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #59 poslato: Maj 12, 2010, 01:13:44 posle podne »
prva doza ide pred trening ma kada on bio i to po mugnosti da jedes 1 sat najmnje pred trening
a zasto ti pijes jednu dozu ujutro a drugu posle podne kada ne treniras..jbg..to je vec misterija