Mart 28, 2024, 10:19:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND  (Pročitano 137094 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 15, 2010, 09:36:03 pre podne »
dao sam ja ocenu na FB tj moje misljenje a nisam ovde budala to uradio..
soory

Pedja Petrovic  Evo nakon zavrsene sesije sa HEMORUSH slobodno mogu da iznesem svoja zapazanja i da pohvalim ovaj product.Prvih 10 ak dana nisam hteo da iznosim utiske jer je to ipak tek pocetak.Nakon 12ak dana dobilo se ono sto se ocekuje od jednog NO reaktora.Trening fantastican ali sve i jedan.O pumpi u toku treninga i da ne pricam...  ali ono sto je meni najbitnije je kolicina antikatabolika koja se nalazi u njemu i posto namerno sam odlazio na trening praznog stomaka tj bez dorucka,bas u cilju experimenta,ishrana misica u toku treninga je fenomenalna a da nisam uzimao tecne AK u toku treninga.Sve u svemu vise sam nego zadovljan i moja preporuka svima.[/color

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30179

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 15, 2010, 08:42:13 posle podne »
brate mili ,a de je kick ? hahahha
No time...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 16, 2010, 10:35:29 pre podne »
Pa kaze da je trening bio fantastican..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 16, 2010, 10:40:33 pre podne »
jep..mada je meni svaki trening fantastican  hahhahahah..
ko god hoce..wellcome

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #199 poslato: Oktobar 24, 2010, 10:17:50 posle podne »
Sta mislite o Ultimate Nutrition - Full Combat PRE, dvoumim se izmedju njega i Horse Power, nisam do sad pio NO-reaktore, pa bi da isprobam, naravno u kombinaciji sa liquid amino,..
znaci jedna mjerica, i iskljucivo u dane kada je trening, ili moze i kad se ne trenira ? ?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 24, 2010, 11:33:35 posle podne »
moze u danima off,ali nemo bacati pare nego lepo uzmes 300g monohidrata i imas ga za 60 dana
krea mono pijes posle treninga 5g u danima off pijes isto 5g
NO.(horse power)samo pre treninga
amino oko 15g do 30g u toku treninga u zavisnosti koliko ti dzep dozvoljava;)
p.s nadam se da imas whey
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #201 poslato: Oktobar 24, 2010, 11:45:11 posle podne »
to obavezno... a monohidrat inace pijem konstantno, vec viseod pola godine, ali sad nestalo, i necu imati jebga pare za sve,..
a hocu da isprobam horse power, .ima li smisla piti ga bez tecnih amino...umjesto toga, da uzmem recimo whey-a nekih 30-ak minuta pred trening, bi li se postiglo isto...ili moze no-reaktor bez amino svakako

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 25, 2010, 08:56:18 pre podne »
ne bi se postiglo isto, ali ako mislis da ces se od 1kgHP i jedno 3-4l aminokiselina uraditi za mesec dana, varas se... tako da ako nemas $ da postujes pricu dizi vremenski period, onda se drzi onog osnovnog i klopaj

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 25, 2010, 09:41:46 pre podne »
to obavezno... a monohidrat inace pijem konstantno, vec viseod pola godine, ali sad nestalo, i necu imati jebga pare za sve,..
a hocu da isprobam horse power, .ima li smisla piti ga bez tecnih amino...umjesto toga, da uzmem recimo whey-a nekih 30-ak minuta pred trening, bi li se postiglo isto...ili moze no-reaktor bez amino svakako

pa siguno da bilo sta ima smisla nego nista
a pogtovo kada uzmes tako neso kao sto je HP

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 25, 2010, 11:01:15 pre podne »
ne bi se postiglo isto, ali ako mislis da ces se od 1kgHP i jedno 3-4l aminokiselina uraditi za mesec dana, varas se... tako da ako nemas $ da postujes pricu dizi vremenski period, onda se drzi onog osnovnog i klopaj

vidi drug, nije svako ko postavi pitanje toliki neznalica, pa da misli da moze postici nesto za mjesec dna.
ja treniram 5 godina,..i sve sto zelim, jeste savjet za no-reaktor jer nisam ga koristio prije, jer hocu da uradim ispravno.
to ne znaci da ja slijedeci mjesec (ili kad popijem jednu kutiju) uzeti i drugu...ali ne znam hocu li sad trenutno moci odvojiti za sve, jer i whey-a ponestaje..itd..

i koji ce mi qrc 3-4 litra amino za mjesec dana, ako cu koristiti iskljucivo u dane treninga..litar i vise nego dovoljno...

Pedja hvala ti puno na odgovoru..vidicu,ako mognem ikako da skucam i love za tecne...

genius..hvala i tebi :)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #205 poslato: Novembar 02, 2010, 06:05:13 posle podne »
Popio sam SP i hteo bi da kazem da je za mene SP = RAZOCARENJE.... ja nisam NISTA osetio od njega, znaci pre njega sam pio HP i  Xpload, u poredjenju sa njima je golo govno, to je moj utisak, mozda nisam merodavan da donosim takav zakljucak, ali ono sto sam osecao sa HP i Xpload, SP me nije ni zagolicao, mozda sam trebao piti po 2 merice ili nesto drugo, ali NIKAD vise SP
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2010, 06:12:35 posle podne Genius »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #206 poslato: Novembar 02, 2010, 08:04:12 posle podne »
Popio sam SP i hteo bi da kazem da je za mene SP = RAZOCARENJE.... ja nisam NISTA osetio od njega, znaci pre njega sam pio HP i  Xpload, u poredjenju sa njima je golo govno, to je moj utisak, mozda nisam merodavan da donosim takav zakljucak, ali ono sto sam osecao sa HP i Xpload, SP me nije ni zagolicao, mozda sam trebao piti po 2 merice ili nesto drugo, ali NIKAD vise SP
da da
on je od 1 do 3 merice,jbg mene lepo razbije jedna merica(pumpa i snaga)a znam momka koji pije 3 merice pa nista jbg...
ali veruj mi da je radio,ugradnja AK je bila bolja 100%
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #207 poslato: Novembar 02, 2010, 09:40:07 posle podne »
od cega je skracenica sp? od super pump?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #208 poslato: Novembar 02, 2010, 09:51:55 posle podne »
Popio sam SP i hteo bi da kazem da je za mene SP = RAZOCARENJE.... ja nisam NISTA osetio od njega, znaci pre njega sam pio HP i  Xpload, u poredjenju sa njima je golo govno, to je moj utisak, mozda nisam merodavan da donosim takav zakljucak, ali ono sto sam osecao sa HP i Xpload, SP me nije ni zagolicao, mozda sam trebao piti po 2 merice ili nesto drugo, ali NIKAD vise SP
obicno takva je reakcija svih kada piju sp posle jacih reaktora.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #209 poslato: Novembar 02, 2010, 10:54:45 posle podne »
Popio sam SP i hteo bi da kazem da je za mene SP = RAZOCARENJE.... ja nisam NISTA osetio od njega, znaci pre njega sam pio HP i Xpload, u poredjenju sa njima je golo govno, to je moj utisak, mozda nisam merodavan da donosim takav zakljucak, ali ono sto sam osecao sa HP i Xpload, SP me nije ni zagolicao, mozda sam trebao piti po 2 merice ili nesto drugo, ali NIKAD vise SP
da da
on je od 1 do 3 merice,jbg mene lepo razbije jedna merica(pumpa i snaga)a znam momka koji pije 3 merice pa nista jbg...
ali veruj mi da je radio,ugradnja AK je bila bolja 100%

A jbg sad, npr. treba da przim 3 merice+ pakovanje je od 800gr, a ovamo me radi jedna merica HP-a+pakovanje od 1kg.. itd... opet kazem MOJE misljenje i ono sto sam osecao sa HP i Xpload-om, SP mi je veliki Shit