Mart 28, 2024, 11:04:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND  (Pročitano 137151 puta)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #330 poslato: Septembar 21, 2011, 07:24:24 posle podne »
Pa jedem oko 8, oko 9 vec treniram... nista onda cu morati da jedem oko 8, a da treniram oko 10... ako je bolje... jbg 2 meseca idem ovako...

i ne razumem sta fali ovoj ishrani...

obrok1: 150g pahuljica, 3dl mleka, 4 belanca, 50g lesnika
trening... posle treninga popijem whey+dex... do skoro sam pio monohidrat pre i posle treninga...a sad bi da ubacim no reaktor...
obrok2: 150g pileceg belog mesa, 100-200g kupusa, karfiola, ili brokola + 15ml lanenog ulja
obrok3: tunjevina + 100g pirinca
obrok4: 130g pirinca, 120g belog mesa, 50g badema
obrok5: 250g ella sira + 50g lesnika....

prica decko napamet a ni ne zna kako se hranim...
Pogresno je jesti UH i masti zajedno... Izbaci iz prvog obroka ljesnik i iz 4og badem...Takodjer mlijeko izbaci i pojedi 6 bjelanaca i 2 cijela jajeta
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #331 poslato: Septembar 21, 2011, 08:11:48 posle podne »
Hvala na korekcijama... a sa cim da jedem pahuljice kako da izbacim mleko :S inace... ugojio sam se za 2 meseca 7kg... tek sam krenuo u teretanu, pre toga kickbox...mada i sad povremeno...
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #332 poslato: Septembar 21, 2011, 08:20:42 posle podne »
Ja ih jedem same :D ... Ugl. mojne mlijeka...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže NoLimit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #333 poslato: Septembar 21, 2011, 08:22:28 posle podne »
Pa jedem oko 8, oko 9 vec treniram... nista onda cu morati da jedem oko 8, a da treniram oko 10... ako je bolje... jbg 2 meseca idem ovako...

i ne razumem sta fali ovoj ishrani...

obrok1: 150g pahuljica, 3dl mleka, 4 belanca, 50g lesnika
trening... posle treninga popijem whey+dex... do skoro sam pio monohidrat pre i posle treninga...a sad bi da ubacim no reaktor...
obrok2: 150g pileceg belog mesa, 100-200g kupusa, karfiola, ili brokola + 15ml lanenog ulja
obrok3: tunjevina + 100g pirinca
obrok4: 130g pirinca, 120g belog mesa, 50g badema
obrok5: 250g ella sira + 50g lesnika....

prica decko napamet a ni ne zna kako se hranim...

Gde ti je UH u obroku posle treninga? Ovaj obrok 4 pretpostavljam da je kasnije u toku dana, tako da bih ja taj pirinač preselio u obrok 2. UH gledaj da uneseš većinu u prvom delu dana i posle treninga.

Nemoj da kombinuješ u istom obroku Protein + UH + Masti. Dobre kombinacije su: P+UH i P+M. Vlakna tj. povrće  ne računaš u UH, tako da njih možeš sa svime da kombinuješ i unosiš koliko ti volja.
Ako možeš, ujutru pojačaj ta belanca malo, a kako ćeš pojesti ovsene tj. izbaciti mleko možeš pogledati ovde - http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,622.0.html. Tu ima puno ideja kako kreativno spremiti doručak.

I ne znam šta će ti NO, kada nisi ispoštovao neke stvari još uvek. Nije fora samo u pumpi i kicku, NO ima svoju svrhu. Po meni bi bilo bolje da taj novac uložiš da poboljšaš ishranu ili ako već hoćeš da kupiš neki suplement, da kupiš neke Aminokiseline, npr. BCAA ili Glutamin, s tim što je BCAA bolji ako moraš da biraš izmedju ta dva.
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2011, 08:28:12 posle podne NoLimit »
Samo um je granica, a kad ima volje ima i načina.

"No bulking, no cutting, no bullshit. Just training for being a motherfucker."

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #334 poslato: Septembar 21, 2011, 08:29:35 posle podne »
Hvala jos jednom, razmislicu dobro sta cu da uradim imam fore do 7og oktobra tad mi je rodjendan pa su me neki pitali cak i koje preparate da mi uzmu za rodjendan i tako, razmislicu onda jos malo bolje...
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #335 poslato: Septembar 23, 2011, 02:46:44 pre podne »
I ja imam nešto da pitam,tačnije želim da čujem vaše mišljenje.Izabrao sam ovu temu jer sam se lomio da uzmem neki NO reaktor,ali slobodno mogu reći da mi je ta ideja sad sve manje na umu.Koristio sam naNO Vapor,4-5 treninga i nisam osjetio neke drasticne pomake u snazi i izdržljivosti.Ovako,cilj mi je da nabacim koje kilo mišića,visina 182 cm,težina 82kg.Što se tiče ishrane,trudim se da ispoštujem sve što sam naučio na ovom forumu a tiče se povećana mišićne mase,interesuje me pojačanje te ishrane.Trenutno od suplemenata imam Iso sensation i pijem ga samo posle treninga,jedan i po dozer,sa jednim dozerom dekstroze.Interesuje me vaše mišljenje šta bi bilo najbolje još da uzmem ?Nisam baš jak sa novcem da bi ispoštovao full priču ali nekih 60-70 evra bih mogao trenutno da izdvojim.
Pošto sam ukapirao da ovaj protein koji pijem nije namijenjen za konzumaciju tokom dana ili pred spavanje,kako sam shvatio previse je to brz protein tako da je idealan za PWM,možda bi trebalo da kupim neki blend,da bi sa njim pojačao unos proteina tokom dana i pred spavanje jer mislim da mi je taj jedan i po dozer Izolata posle treninga nedovoljno.Ili bi mi vi možda predložili neku bolju kombinaciju,da uzmem nešto drugo?
Ako neko bude našao vremena da me posavjetuje bio bih mu zahvalan.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #336 poslato: Septembar 23, 2011, 07:13:53 pre podne »
I ja imam nešto da pitam,tačnije želim da čujem vaše mišljenje.Izabrao sam ovu temu jer sam se lomio da uzmem neki NO reaktor,ali slobodno mogu reći da mi je ta ideja sad sve manje na umu.Koristio sam naNO Vapor,4-5 treninga i nisam osjetio neke drasticne pomake u snazi i izdržljivosti.Ovako,cilj mi je da nabacim koje kilo mišića,visina 182 cm,težina 82kg.Što se tiče ishrane,trudim se da ispoštujem sve što sam naučio na ovom forumu a tiče se povećana mišićne mase,interesuje me pojačanje te ishrane.Trenutno od suplemenata imam Iso sensation i pijem ga samo posle treninga,jedan i po dozer,sa jednim dozerom dekstroze.Interesuje me vaše mišljenje šta bi bilo najbolje još da uzmem ?Nisam baš jak sa novcem da bi ispoštovao full priču ali nekih 60-70 evra bih mogao trenutno da izdvojim.
Pošto sam ukapirao da ovaj protein koji pijem nije namijenjen za konzumaciju tokom dana ili pred spavanje,kako sam shvatio previse je to brz protein tako da je idealan za PWM,možda bi trebalo da kupim neki blend,da bi sa njim pojačao unos proteina tokom dana i pred spavanje jer mislim da mi je taj jedan i po dozer Izolata posle treninga nedovoljno.Ili bi mi vi možda predložili neku bolju kombinaciju,da uzmem nešto drugo?
Ako neko bude našao vremena da me posavjetuje bio bih mu zahvalan.


jedan i po dozer kako ti kazes isolata je sasvim OK u tvom slucaju (ukoliko imas isolat u opste) a ideja o BLENDU kao nadopuni u ukupnom unosu B u toku dana je vise nego dobra ideja.
Od NO rekatora tesko da ces da dobijes koji kg-na zalost,ta prica oko NO spada u jedan od sprskih mitova KAKO DOBITI kg U TERETANI a izgubiti salo.tj odgovor mnogih prodavaca je bio NO!!

Spartak

  • Gost
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #337 poslato: Septembar 23, 2011, 07:02:03 posle podne »
Jel moze neko da pojasni zasto ne hidrati i masti u istom obroku?
Jesu to neke nove tajne bodibildinga???

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #338 poslato: Septembar 23, 2011, 07:22:57 posle podne »
Jel moze neko da pojasni zasto ne hidrati i masti u istom obroku?
Jesu to neke nove tajne bodibildinga???
Pazi to je veliki napredak u odnosu na ono ne vlakna i slozeni UH.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #339 poslato: Septembar 23, 2011, 08:40:50 posle podne »
Jel moze neko da pojasni zasto ne hidrati i masti u istom obroku?
Jesu to neke nove tajne bodibildinga???
Pazi to je veliki napredak u odnosu na ono ne vlakna i slozeni UH.

mislim da je neko permutovao vlakna i prosti pa nastalo cudo na kraju od toga vega kao i sada od voga ne Uh I MASTI
znam da se unost jednih ilih drugih moze i treba srazmern povecavati tj smanjivati ovisno od TIPA DIJETE na kojoj je osoba
ali kao sto rece sparatk...jbg..

Spartak

  • Gost
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #340 poslato: Septembar 23, 2011, 10:16:41 posle podne »
Jel moze neko da pojasni zasto ne hidrati i masti u istom obroku?
Jesu to neke nove tajne bodibildinga???
Pazi to je veliki napredak u odnosu na ono ne vlakna i slozeni UH.

mislim da je neko permutovao vlakna i prosti pa nastalo cudo na kraju od toga vega kao i sada od voga ne Uh I MASTI
znam da se unost jednih ilih drugih moze i treba srazmern povecavati tj smanjivati ovisno od TIPA DIJETE na kojoj je osoba
ali kao sto rece sparatk...jbg..

upravo tako
unos masti sa UH ne znaci istovremeno da ce tih 10 15 gr masti iz ZDRAVIH IZVORA da se uskladiste gdje ne treba samo zato jer je insulin prisutan. Na kraju krajeva nema logike jer insulina uvijek ima u nekom procentu kroz krva pogotovo ako se 2h prije pojeo obrok sa hidratima....

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #341 poslato: Septembar 23, 2011, 10:29:19 posle podne »
Jel moze neko da pojasni zasto ne hidrati i masti u istom obroku?
Jesu to neke nove tajne bodibildinga???
Pazi to je veliki napredak u odnosu na ono ne vlakna i slozeni UH.

mislim da je neko permutovao vlakna i prosti pa nastalo cudo na kraju od toga vega kao i sada od voga ne Uh I MASTI
znam da se unost jednih ilih drugih moze i treba srazmern povecavati tj smanjivati ovisno od TIPA DIJETE na kojoj je osoba
ali kao sto rece sparatk...jbg..

upravo tako
unos masti sa UH ne znaci istovremeno da ce tih 10 15 gr masti iz ZDRAVIH IZVORA da se uskladiste gdje ne treba samo zato jer je insulin prisutan. Na kraju krajeva nema logike jer insulina uvijek ima u nekom procentu kroz krva pogotovo ako se 2h prije pojeo obrok sa hidratima....
ma ok to , al kako vama ne bude muka P+UH+M ...  bOOm ... Nimalo mi ne godi stomaku, Prsa , krompir , badem ... muka mi kad procitam kamol pojedem
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #342 poslato: Septembar 24, 2011, 07:55:03 pre podne »
Citat
muka mi kad procitam kamol pojedem

znas koja je parola VELIKIH momaka

I will eat shit ,if they make me big !!! 8) 8)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: HORSE POWER vs NOXPLODE vs NANO VAPOR vs XPAND
« Odgovor #343 poslato: Septembar 24, 2011, 04:01:46 posle podne »
Citat
muka mi kad procitam kamol pojedem

znas koja je parola VELIKIH momaka

I will eat shit ,if they make me big !!! 8) 8)
haha , nedavno se zalim jednom bodybuilderu kako ne mogu ella sir primirisat kad meni on govori ma ja bi jeo govna samo da rastu misici :D :D :D
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže zecaffe

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
V-max pump vs No-Xplode vs ostali
« Odgovor #344 poslato: Januar 21, 2014, 02:03:35 posle podne »
Prije svega pozdrav,

Mene zanima nesto vise o preworkout proizvodima... Do sada sam koristio samo v-max pump i  no- xplode
Po meni je ovaj v-max pump čudo , nevjerovatan je , u odnosu na no-xplode je jači, bolji i učinkovitiji za čak  30-40% . Naravno to me moje mišljenje i utisak.   Cijena im je skoro ista.

Obzirom da nisam probao puno različitih proizvoda, zanima me Vaše mišljenje u vezi ova 2 preworkout proizvoda, koji je bolji , i naravno kakvi su u odnosu na bilo koje druge preworkout proizvode.
Da li ste koristili neki bolji čak od ova 2 ili slično...

Kratko jasno u potrazi sam za najboljim preworkout proizvodom, te bih bio zahvalan na savjeitma i preporukama osoba koje su zaista probale sve različite proizvode o kojima pričaju, da ne bude "ovaj je najbolji bla bla--- a samo ste njega i koristili.."

Hvala , lijep pozdrav