Mart 28, 2024, 02:49:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: ilija  (Pročitano 10524 puta)

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: ilija
« Odgovor #45 poslato: Maj 07, 2008, 12:39:31 pre podne »
Ne znam koji klip ce sada da se pojavi ali na onom prvom ili su tegovi kompresovanog kobalta :) ili je stvarna tezina daleko manja od 250Kg.  Da ne pominjemo onu obicnu sipku od cca 10Kg koja ni malo da se savije, a na njoj okaceno visi 240Kg ?!?!?!?!

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: ilija
« Odgovor #46 poslato: Maj 07, 2008, 01:09:20 pre podne »
Ne znam koji klip ce sada da se pojavi ali na onom prvom ili su tegovi kompresovanog kobalta :) ili je stvarna tezina daleko manja od 250Kg.  Da ne pominjemo onu obicnu sipku od cca 10Kg koja ni malo da se savije, a na njoj okaceno visi 240Kg ?!?!?!?!
kratka je sipka pa se nevidi njeno savijanje na ovom klipu LOS SNIMAK TELEFONOM
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: ilija
« Odgovor #47 poslato: Maj 07, 2008, 01:23:25 pre podne »
Ja ne znam kako mozete tako da pricate i da ismijavate nekoga bilo da je to istina ili ne. K'o da smo mi svi masine neke. Ja da sam admin, sve bih to brisao jer je sve to offtopic. Momak je fino okacio klip, ko mu vjeruje nek vjeruje, ko ne i cao... Eto 10 ljudi, svi se smiju i sprdaju na sve strane. Super, bravo. Daj Boze da okaci taj klip dje se sve detaljno vidi pa da se edituju postovi polako... Onda ce bit' "izvini brate, svaka cast... respect"

Moj odgovor na temu je. SVAKA CAST AKO DIZES 250kg. Vjerujem ti da mozes. Ako ne mozes, opet nisi mi ni rod niti nista tako da se ne opterecujem jesi li me slaga za 50 kila ili nisi... Ziv bio

brate ima ljudi koji treniraju mnogo duze...imaju vise kila...a ne mogu da povuku 250kg!!! e onda dodje neko kao sto je ovde doticni gospodin i pocne da prica kako povuce 250kg mrtvo...naravno pritom noge ne radi..i trazi sponzora koji ce mu dati 1500 E za preparate MESECNO!!!+ postavlja neke klipove dok radi neke vezbe sto bi i moja keva mogla da uradi..+ mrtvo sa 250kg...e sad svi smo ludi i treba nas spaliti na lomaci
al se nekad dobro jelo

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: ilija
« Odgovor #48 poslato: Maj 07, 2008, 01:27:59 pre podne »
Ja ne znam kako mozete tako da pricate i da ismijavate nekoga bilo da je to istina ili ne. K'o da smo mi svi masine neke. Ja da sam admin, sve bih to brisao jer je sve to offtopic. Momak je fino okacio klip, ko mu vjeruje nek vjeruje, ko ne i cao... Eto 10 ljudi, svi se smiju i sprdaju na sve strane. Super, bravo. Daj Boze da okaci taj klip dje se sve detaljno vidi pa da se edituju postovi polako... Onda ce bit' "izvini brate, svaka cast... respect"

Moj odgovor na temu je. SVAKA CAST AKO DIZES 250kg. Vjerujem ti da mozes. Ako ne mozes, opet nisi mi ni rod niti nista tako da se ne opterecujem jesi li me slaga za 50 kila ili nisi... Ziv bio

brate ima ljudi koji treniraju mnogo duze...imaju vise kila...a ne mogu da povuku 250kg!!! e onda dodje neko kao sto je ovde doticni gospodin i pocne da prica kako povuce 250kg mrtvo...naravno pritom noge ne radi..i trazi sponzora koji ce mu dati 1500 E za preparate MESECNO!!!+ postavlja neke klipove dok radi neke vezbe sto bi i moja keva mogla da uradi..+ mrtvo sa 250kg...e sad svi smo ludi i treba nas spaliti na lomaci
za par dana izbacam nov klip digitalnom kamerom a onda cu da vas cujem a do tad necu ni da citam vase postove na ovu moju temu jer su suvisni
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: ilija
« Odgovor #49 poslato: Maj 07, 2008, 12:19:03 posle podne »
Ne znam koji klip ce sada da se pojavi ali na onom prvom ili su tegovi kompresovanog kobalta :) ili je stvarna tezina daleko manja od 250Kg.  Da ne pominjemo onu obicnu sipku od cca 10Kg koja ni malo da se savije, a na njoj okaceno visi 240Kg ?!?!?!?!

ne brate... tegovi su od zvezdanog metala... :P

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: ilija
« Odgovor #50 poslato: Maj 07, 2008, 12:22:31 posle podne »
Ne znam koji klip ce sada da se pojavi ali na onom prvom ili su tegovi kompresovanog kobalta :) ili je stvarna tezina daleko manja od 250Kg.  Da ne pominjemo onu obicnu sipku od cca 10Kg koja ni malo da se savije, a na njoj okaceno visi 240Kg ?!?!?!?!

ne brate... tegovi su od zvezdanog metala... :P

Pa ima tegova koji su samo look-a-likee ;D Negde sam videla sliku Extrema kako dize barbell curls sa 495lb ;) 8)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ilija
« Odgovor #51 poslato: Maj 07, 2008, 02:39:04 posle podne »
Pa jeste videli cuvenu sliku kad Arnold na biceps dize nekih 270kg da su olovni :D samo sto su tegovi od aluminijuma :D ali opet,legendarna slika....

E vuksa super si primetio,ne vezba noge a svi znamo kolko je vazno da ti butine budu jake kod mrtvog...kad mi pokaze da moze duboki cucanj sa bar 220 kg e onda postoji teoretska mogucnost dav moze 250 mrtvo...toliko....

mislim sto se ne prijavis za neko takmicenje??Mislim to je tezina 3 put teza od tebe...dobar indeks,dobro bi prosao a i pare bi mogao da uzmes....opet ko zna...mozda si sa planete Kripton....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: ilija
« Odgovor #52 poslato: Maj 07, 2008, 03:31:51 posle podne »
Pa jeste videli cuvenu sliku kad Arnold na biceps dize nekih 270kg da su olovni :D samo sto su tegovi od aluminijuma :D ali opet,legendarna slika....

E vuksa super si primetio,ne vezba noge a svi znamo kolko je vazno da ti butine budu jake kod mrtvog...kad mi pokaze da moze duboki cucanj sa bar 220 kg e onda postoji teoretska mogucnost dav moze 250 mrtvo...toliko....

mislim sto se ne prijavis za neko takmicenje??Mislim to je tezina 3 put teza od tebe...dobar indeks,dobro bi prosao a i pare bi mogao da uzmes....opet ko zna...mozda si sa planete Kripton....

planiram da krenem od sledece godine na takmicenje powerligting

a sto se tice noge radim al retko cisto da ih odrzavam cucanj radim sa 150 a leg pres 476 tako da nemam slabe noge al ih redje radim nego ostale delove tela
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ilija
« Odgovor #53 poslato: Maj 07, 2008, 03:36:12 posle podne »
E odlicno,onda te gledamo sledece godine da ne hejtujemo vise :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure