April 19, 2024, 03:27:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Zenit-Rendzers  (Pročitano 1706 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Zenit-Rendzers
« poslato: Maj 02, 2008, 02:09:54 posle podne »
Finale kupa UEFA,zaista iznenadjujuce...Gledao sam sinoc obe utakmice,neverovatno ali Bajern nije mogao da se sastavi,a Rendzers koji igra po meni ubedljivo najruzniji fudbal je umrtvio Fiorentinu do kraja..Kad je na penalima Liverani krenuo iz dvokoraka da sutne penal,znaci tacno sam video sta ce biti..ma ko jos misli da na taj nacin da gol,osim da je ex majstor ili slucajno,a za Boba sta vise reci...
Evo sta kaze Luka Toni za debakl protiv Zenita...
Napadač i najbolji strelac Bajerna, italijanski reprezentativac Luka Toni izvinio se navijačima minhenskog kluba zbog debakla koji su Bavarci doživeli u revanš utakmici polufinala kupa UEFA od Zenita iz Sankt Petersburga (0:4). "Odigrali smo najgolju utakmicu od kako sam u klubu. Pokvarili smo dobar utisak koji smo ostavljali tokom sezone i zbog toga se izvinjavam svim navijačima", rekao je Toni po završetku susreta sa Zenitom.

Predsednik Bajerna Karl Hajnc Rumenige bio je takođe razočaran ishodom utakmice u Sankt Petersburgu, ali i realan u oceni vrednosti rivala:

"Imali smo za protivnika tim koji igra odličan fudbal. Pritom, treba imati na umu da je rusko prvenstvo tek počelo, i da je ekipa Zenita puno svežija od naše. Ipak, bez obzira na sve nismo navikli na poraze kakav je bio ovaj u duelu sa Rusima", rekao je Rumenige i dodao:

"Kada budemo analizirali celu sezonu moramo biti zadovoljni. Osvojili smo duplu krunu, a da nam je to neko ponudio uoči sezone, oberučke bismo prihvatili", zaključio je Rumenige.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zenit-Rendzers
« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2008, 09:07:09 posle podne »
Kako mi je drago sto je Zenit "odvalio" Bajern :twisted:

A Fiorentina je izgubila na slican nacin kao Italija od Brazila '94 u USA,kad su Baressi i Baggio promasili penale...Kao da sam gledao reprizu te utakmice...
Ko se nadao da ce ove rupe od Rangers-a stici do finala posle onih ocajnih utakmica protiv Zvezde...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Zenit-Rendzers
« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2008, 01:03:24 pre podne »
Kako je Rendzers igrao protiv Zvezde mislio sam da ce da ispadnu i iz skotske lige. Lepo je Lionel Mesi rekao za njih da igraju antifudbal. To je potvrdio i trener Fiorentine. Nadam se da ce Zenit da ih ugazi.

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Zenit-Rendzers
« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2008, 11:34:59 posle podne »
umrtvice  i Zenit...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Zenit-Rendzers
« Odgovor #4 poslato: Maj 03, 2008, 11:41:36 posle podne »
navijamo za bracu ruse :D
al se nekad dobro jelo