Maj 23, 2024, 04:38:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.154 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Powerlifting by KDT Koloseum  (Pročitano 31939 puta)

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #45 poslato: Decembar 20, 2008, 01:00:41 posle podne »
Da bi se postavio rekord, cucanj mora perfektno da se uradi!!! Dubina, tehnika... Decko se takmicio za PLK Knjazevac gde se i ja nalazim, gledao sam kad je pokusao da obori taj rekord i to ljudi nije bilo za rekord! Dobio je 2 crvene zastavice od 3. On ima tu tezinu, samo sto na treningu ne sme biti opterecen da podigne sto vecu tezinu vec da je odradi pravilno! To je slabost svih beogradjanina koje poznajem.

Bjedov je rekao mom treneru da dovodi nekog juniora u kat do 67,5 kg koji ima cucanj 180-200 kg. Decko dosao... I, sta je uradio?! Napravio nulu, nijedan priznat pokusaj.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #46 poslato: Decembar 20, 2008, 03:06:39 posle podne »
Da bi se postavio rekord, cucanj mora perfektno da se uradi!!! Dubina, tehnika... Decko se takmicio za PLK Knjazevac gde se i ja nalazim, gledao sam kad je pokusao da obori taj rekord i to ljudi nije bilo za rekord! Dobio je 2 crvene zastavice od 3. On ima tu tezinu, samo sto na treningu ne sme biti opterecen da podigne sto vecu tezinu vec da je odradi pravilno! To je slabost svih beogradjanina koje poznajem.

Bjedov je rekao mom treneru da dovodi nekog juniora u kat do 67,5 kg koji ima cucanj 180-200 kg. Decko dosao... I, sta je uradio?! Napravio nulu, nijedan priznat pokusaj.

Eto sta znaci ispiranje mozga po IPF unapredjenom kursu tj PSJ lobotomija...

Pravilno uradjen pokusaj ne postoji,VEC ONAJ KOJI JE U OKVIRU PRAVILA.

Da iko cita pravilnik IPF-a znao bi da je cak i po tim pravilima onaj pokusaj sa 361kg bio ispravan.

Ali,neeeee.

Bitno da se ima neka poljoprivredna federacija gde se takmice ljudi "pravilno".....

Da li ko prati sta se desava u svetu,makar IPF federacija kada je u pitanju?!

Ili nema veze, mi to odokativnim metodama primenjujemo pravila sa "ass to grass" cucnjevima i sa pauzom od 3 sekunde na grudima,kod bench-a?!

Jel bre vidite da pristojan stalak za izvodjenje cucnjeva nemate na zvanicnim takmicenjima,klupicu iz svlacionice koristite za bench,ljudi koji treba da sprece da teg ne padne kod cucnja i bench-a/a ima ih jedan sa svake strane?!/ drze ruke daleko od tega a o broju pomagaca i nacinu spotiranja da i ne govorim....

O cemu mi ovde pricamo?

Jel neko uopste pogledao ovogodisnja prvenstva koja pripadaju IPF-u/Evropsko,Svetsko,USPL/ i kako se tamo sudi????

PA,NA STA ONDA OVO LICI STO SE DESAVA KOD NAS?!
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže dspale

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #47 poslato: Decembar 20, 2008, 04:00:46 posle podne »
U potpunosti se slazem sa gore navedenim,cucanj je bio za rekord,a za tog decka od 70
kila nemogu da govorim jer nisam video.

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #48 poslato: Decembar 22, 2008, 12:34:36 pre podne »
Pa za to nisam kriv ni ja, ni Bjedov a ni ostali takmicari(za stalke i klupu) jer nismo mi organizovali to takmicenje.

Svaki vezbac zna koliko se kod nas prati, finansira i uvazava bodibilding i powerlifting... tako da nam ne preostaje nista drugo sem da cutimo i trpimo dok se nesto ne promeni.

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #49 poslato: Januar 06, 2009, 03:53:12 pre podne »
Ovde je vec druga prica... ;)

Uzivajte!

http://www.youtube.com/watch?v=FyRpSvEQXA8
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #50 poslato: Februar 01, 2009, 08:23:20 posle podne »
 :) Na toj istoj klupici Aragorne kako bi ti reko za svlacionicu ja vezbam svaki dan... :)mesto za dupe je na mestu alje zatoo mesto za trup otkinuto i razlabavljano pa kad napravis most i upres nogama stignes kao na dasci za surfovanje do radijatora...:)Tu si u pravu potpuno za penzionere ali su oni trenutno iznad nas i nista ne mozemo...Pozdrav
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže Djenka..

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #51 poslato: Mart 13, 2009, 07:26:49 posle podne »
nemojte da mlatite gluposti,cucanj je neispravan,ne moze da se cuci do pola,znaci do kraja,sto on nije uradio...a i Dalibor Ilijic ima bolji bench od njega iako je on u kat. do 82,5 kg a Bjedov je u teskoj....

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #52 poslato: Mart 14, 2009, 05:19:49 posle podne »
nemojte da mlatite gluposti,cucanj je neispravan,ne moze da se cuci do pola,znaci do kraja,sto on nije uradio...a i Dalibor Ilijic ima bolji bench od njega iako je on u kat. do 82,5 kg a Bjedov je u teskoj....

Reci mi.....kako to izgleda biti glup?

Kakve veze ima bench u kategoriji do 82.5kg,sa komentarima za cucanj u teskoj kategoriji?!

Kakav bre cucanj "do pola"?

Da nisi ti Marsovac?
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže dspale

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #53 poslato: Mart 14, 2009, 11:22:13 posle podne »
nemojte da mlatite gluposti,cucanj je neispravan,ne moze da se cuci do pola,znaci do kraja,sto on nije uradio...a i Dalibor Ilijic ima bolji bench od njega iako je on u kat. do 82,5 kg a Bjedov je u teskoj....
Ja neznam da li si ti uopste gledao snimak,kakva polovina o cemu pricas,po tebi mu onda ni prvi ne bi priznali i vratio bi se bez
ijedne medalje za cucanj.A to za bench neznam kakve uopste ima veze sa Nebojsom.

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #54 poslato: Mart 14, 2009, 11:28:10 posle podne »
Bjedov je odradio dobar cucanj! Decko ce tek da pokaze sta zna!
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #55 poslato: Mart 15, 2009, 02:55:21 posle podne »
Bjedov je odradio dobar cucanj! Decko ce tek da pokaze sta zna!

Upravo tako.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Arnoldinyo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #56 poslato: Jul 11, 2009, 03:07:33 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=tdE3RmLmHls
klip samo za Vasu89 posto me je prozvao kako na 1. takmicenju imam 0...Decko koji nije osetio 120 na cucnju polemise o najjacem cucnju u Srbiji(Bjedov)...A uskoro kacim i taj cucanj 187,5 sa treninga  i tih 165 u Nisu sto mi nisu priznali...ako vec ima toliko strucnjaka zasto na takmicenjima ima malo takmicara???pozzzz
F=m*a (UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI!!!!)

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #57 poslato: Februar 10, 2010, 02:03:13 posle podne »
neshto mi postovi nestaju. ja sam pozdravio cim sam ushao na forum Pedju Petrovica pravi si as. a danas sam isto pozdravio i Pedju MIiloshevica ,zamolio sam dali neko zna za prodavnicu sportske opreme U BEOGRADU ILI NOVOM SADUN ILI BILO GDE U SRBIJI DA NARUCIM MAJICU ZA BENC I TRIKO ZA CUCANJ AKO NEKO ZNA NEKA MI JAVI  JER SA TIM STVARIMA SE DIZE DO 50KG visheTREBA MI ZA DISCIPLINE

Van mreže Arnoldinyo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #58 poslato: Februar 17, 2010, 07:10:08 pre podne »
Oprema se koliko ja znam narucuje preko najvise se isplati a koliko znam u srbiji nema prodavnica(najbliza u madjarskoj)... a to da se dize i 50 kg vise nema veze sa vezom zavisi od 300 stvari...
F=m*a (UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI!!!!)

Van mreže vukodav

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Powerlifting by KDT Koloseum
« Odgovor #59 poslato: Februar 20, 2010, 03:25:05 posle podne »
licno moje misljenje,da taj cucanj  bjedova od 361kg nije bio ni u okviru pravila, ni ti pravilan kako se kome vise svidja...pre svega da krenemo od sudija na gala kup-u koliko su njih licencu medjunarodnog sudije?? jedan i to ''Profa'' koji je i bio rekorder u cucnju u 82,5kg sa 245kg tako da verujem da covek zna sta je cucanj... koji je ujedno i proglasio taj cucanj neuspesnim.... a ostale "sudije" da li su oni u opste i sudije ili ce pre biti da nije imao ko da sudi pa daj da se nadje neko samo takmicenje da se odrzi... drugi sudija je bio neki momak od 18-20 koji je cekao da vidi 3-ceg sudiju pa tek onda donosio odluku tj verujem da i nije smeo da digne crvenu " zastavicu" o takmicenju i samoj organizaciji da ne pocinjemo,jer ti ubije svaku volju da pipnes teg na neko vreme i pitas se cemu to sve:odricanje,bolovi,povrede....odes na gala-kup vidis ono i ne znas da li da se smejes ili places ali vise vuce na smejanje od muke i plakanje u isto vreme,,,