April 27, 2024, 08:08:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!  (Pročitano 8100 puta)

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« poslato: Maj 07, 2008, 09:17:02 posle podne »
Zdravo svima,vec neko vrijeme citam ovaj forum i zaista sve pohvale za vas,posebno za Pedju,Sele,Sasu...itd ;D Imam jedan problem duze vijeme se bavim BB i uzimao sam steroide nekoliko puta,visok sam 1.89i imam 106 kg,trenutno radim svoju 3 kuru i uzimam Naprosim i Galeniku,uzimam od zastite Proviron i Liv52,ali doslo je do simptoma ginekomastije,tj bola u bradavicama,ne zelim da dodjem kao Pamela  :'( Molim mav pomozite mi u kojim merama da uzima Nolvadex tj kolike tablete dnevno i kada,jer ga nikad nisam koristio??????Hvala unapred nadam se da ce te da pozurite sa odgovorima :o

Van mreže mariachi

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2008, 09:26:22 posle podne »
uzimaj nolvadex ili tamoxifen po 30 mg dan. t.e. 3 tableta na dan
ja tablete rasporedim u tri obroka

pisi u koje doze si uzimao galeniku i naposim

pozdrav

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2008, 09:29:56 posle podne »
Hvala Sasa na brzom odgovoru,nadam se da ce da uspije,ako ne ne znam shto da radim,i josh neshto,i ako se poprilicno dugo bavim bb ako se to moze tako reci otprilike 4god,i ako sam mislio da puno toga znam ustvari sam shvatio da ne znam skoro nishta,jer u mom gradu nisu toliko edukovani o svemu a na ostalim sajtovima mogu da se pokupe samo ciste budalastine neznalica,zaista SVAKA CAST ZA OVAJ SAJT I KO GA JE IZMISLIO,jer sam prikupio dosta interesantnih informacija koje ce mi trebati ubuduce,nadam se da ce sve biti ok i da ce ovo sa Nolvadexom da uspijeO_o

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2008, 09:40:49 posle podne »
Sledeci put prije nego pocnes sa bilo kakvom hemijom,dobro prouci materiju da ne bi sebi stvarao nepotrebne probleme :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2008, 06:46:15 posle podne »
Hvala na pomoci Sale i Mariachi sve se dovelo u normalu od nolvadexa i za sad je sve u redu,u ciklusu sam preko 4 nedelje ova tri dana dok sam pio Nolvadex nisam uzimao ASS  da mozda ne bih iritirao stvar,dali od sjutra smem da nastavim sa uobicajenom dozom,dali da nastavim sa Nolvadexom i da izbacim Proviron?I dali smem uopste za sad da nastavim kuru do kraja?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2008, 08:43:22 posle podne »
ma nolva rjesava stvar u rekordnom roku.
nema frke
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2008, 09:38:50 posle podne »

 Mozes kombinovati i nolvu i proviron zajedno,meni je tako najbolje..
Nolva nezaobilazna,odmah okupira napadnuti receptor..
Dozu procijeni sam,vidi koliko ti je potrebno za sprecavanje gino.Nisam bas za vece doze nolve,al ako mora,sta bi..

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #7 poslato: Maj 09, 2008, 11:48:12 posle podne »
Nolvadex je najbolje uzimati navece, pred spavanje. Preventivno uzimanje 10mg u toku ciklusa je sasvim dovoljno da sprijeci sve simptome ginekomastije.
Inace, nolvadex sluzi kao lazni kljuc koji zakljucava receptore u odredjenim tkivima na koje se "kaci" estrogen.

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #8 poslato: Maj 10, 2008, 01:16:49 pre podne »
Od sjutra nastavljam sa kurom,mada mi je sad bzv sto sam pauzirao a nije bilo razloga za to,HVALA puno na pomoci momci...Ekipa me zezala da cu da budem najbolja riba u gradu:) Ali Nolvadex je uradio svoje i nishta od brusa za sad :o) Pozdrav

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #9 poslato: Maj 10, 2008, 08:28:27 pre podne »
Hvala na pomoci Sale i Mariachi sve se dovelo u normalu od nolvadexa i za sad je sve u redu,u ciklusu sam preko 4 nedelje
Ono sto mi je odje interesantno je to, da su se simptomi ginekomastije javili u 4 sedmici, otprilike kad pocinje full-pull enanthata, te dolazi do nagomilavanja estrogena. ;)
Lijepo bi bilo da napises koje kolicine d-bola si uzimao. Inace, iz ovoga mozes zakljuciti da ti je aromatizacija od enanthata a ne d-bola. Covjece, ti si bullet-proff, ali samo za d-bola :) :) :)

ova tri dana dok sam pio Nolvadex nisam uzimao ASS  da mozda ne bih iritirao stvar,dali od sjutra smem da nastavim sa uobicajenom dozom,dali da nastavim sa Nolvadexom i da izbacim Proviron?I dali smem uopste za sad da nastavim kuru do kraja?

Da si se malo bavio materijom, znao bi sta treba da radis. Enanthat kao dugi estrar jako sporo izlazi iz sistema, otprilike teko posle 5 dana koncetracija pocinje lagano da pada. A ti simptome gyna dobio tek u 4 sedmici, kad on pocinje da radi kako treba (plus d-bol, to je bilo previse za tebe) To sto si prekinuo na 3 dana, nista bitno nisi promijenio, sve sto je bilo u tebi od hemije i dalje je :)

Nista, zakljucak: nastavi sa ciklusom, 10mg Nolve navece i to je to. Ako sada uzimas 3x10mg, lagano to smanjuj, nema potrebe da se kljukas time, ako ti i 10mg sredjuje simptome gyna.

poz.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #10 poslato: Maj 10, 2008, 02:59:21 posle podne »
bez 3x10mg nolve nista!!!

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #11 poslato: Maj 10, 2008, 06:53:32 posle podne »
BlySky hvala na objasnjenju a i da ti odgovorima na pitanje,uzimam 35mg Naposima i 300mg T nedeljno mislim da je toliko jer trener ima iskustva sa tim i on je zaduzen za iglu on mi je i predlozio ovakvu kuru i nabavio ASS.Ova kura je jeftina ali mi nije stvar zbog para jednostavno mi je on predlozio on se bavi BB preko 30god i bio je visestruku prvak u Benchpresu dize 230kg i imao sam poverenje u njega,ali kako sam usao na ovaj sajt shvatio sam kako on nema POJMA o ASS.Ne mogu da verujem da sam ja svoju prvu kuru picio samo Naposim naravno dalo je rezultate ali jeli moguce da sam tolika budala sto sam mu verovao i u svakoj kuri uzimao Naposim uz dodatke kasnije Galenike,a metan najvece smece koliko sam ovde procitao,cak nije umeo da mi objasni oko Nolvadexa,ja sam sad izmedju kura pravio pauze po 5 meseci,a on mi sad kaze posto se spremam za takmicenje da kad zavrsim ovu kuru sacekam 2 meseca i cepnem Winstrol zbog snage za takmicenje,a ja citam citam forum i polako shvatam do on ili nema posle 30g treninga medalja pehara i svega,nema nikakvog pojma ili sam mu nesto skrivio pa oce da me ubije O_o,a on je znaci proveren vrti se po novinama organizuje takmicenja i tako to.....Ali nemojte da me pitate za njegovo ime jer ga necu reci...

Van mreže Marko24

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2008, 07:00:46 posle podne »
Ja znam da sam ispao budala i nisam mnogo chitao o ASS prije nego sam uzeo,ali ne zbog toga jer mi je bilo tesko,nego zbog toga sto sam verovao iskusnom coveku koji je napravio cak i neke sampione u benchpresu pa sam racunao ako on ne zna ko zna...Ali eto ispade da ne zna O_o

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2008, 09:54:01 pre podne »
A gde moze da se nabavi ovaj Nolvadex????????Zna li iko ????
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ALARM HELP!!! Iskusni Molim vas odma pogledajte!
« Odgovor #14 poslato: Maj 11, 2008, 10:25:40 pre podne »
U apotekama.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me