April 27, 2024, 07:52:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Voznja bicikla ili trcanje  (Pročitano 61568 puta)

Van mreže Harmon

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #90 poslato: Novembar 08, 2008, 06:54:52 pre podne »
poz svima
ja mislim da je tracanje veoma vazno ,kao i biciklizam .da bi se odrzalo srce i telo u super formi
ja idem na trcanje svaki dan i super se osecam .nista bez toga  :)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #91 poslato: Novembar 08, 2008, 09:56:03 pre podne »
Ja koristim biciklo u fazi defke,posto vozim do teretane i nazad.Po meni je kombinacija uvijek najbolja,sta ja znam

Van mreže Harmon

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #92 poslato: Novembar 11, 2008, 12:37:29 posle podne »
biciklizam je super sport ....
mada atletika je zakon

Van mreže DusanDj

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #93 poslato: Mart 16, 2009, 06:35:09 posle podne »
Da sta je stvarno bolje??? Ocuvanje mase i trcanje ili voznja kako ne bi gubio na tezini(masi)?....

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #94 poslato: Mart 17, 2009, 10:31:33 pre podne »
Pa isto ti je,samo moras paziti na puls.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #95 poslato: Mart 28, 2009, 12:46:39 pre podne »
u sustini,sve jedno je dal je bicikla ili trcanje..ja licno vise gotivim trcanje jer nije mnonotono kao bicikla..gledaj da bude intenzivno,,a da bi ocuvao masu moras da odrzis visok nivo belancevina..to je cela filozofija..

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #96 poslato: Mart 30, 2009, 08:40:32 pre podne »
pa ali nije isto samo dok se puls drzi na nekih 60%

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #97 poslato: Mart 30, 2009, 05:44:26 posle podne »
isto i to..intenzitet je bitan..mada mene iskreno smara lagano "trckaranje" tako da kada radim trcanje menjam tempo..idem cak do nekih 80% pa smanjujem i tako variram...

Van mreže sandra93

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #98 poslato: April 09, 2009, 08:00:55 posle podne »
e a jer je ok sobna bicikla??koliko treba dugo da se vozi na dan,i koliko puta u nedelji po koliko sta-minuta???i ucemu bicikla pomaze??? :) :P

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #99 poslato: April 09, 2009, 09:28:43 posle podne »
Jedno pitanje ljudi...kako da vodim racuna o pulsu dok vozim bajs :S? (mislim glupo je da ga merim u toku voznje, slomicu se negde :D)....
Predjem 20km za manje od 40min...sto mu dodje prosecna brzina oko 30km/h (mislim da je to i vise nego dobro)...naravno, menjam intenzitet u toku voznje, malo usporim, pa povecam brzinu, pa onda imam neke blage uzbrdice itd...a nikad ne menjam brzine, uvek je u najvecoj...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #100 poslato: April 08, 2010, 12:20:06 pre podne »
E ovako danas mi je stiglo biciklo schwinn spinner bike kucno naravno, trcanje Radom u kombinaciji obicno posle treninga 30 min na Traci pri srednjem intenzitetu, ili kombo HIIT a biciklo Sam kupio posto startam deku I mrzi me da ustaje
 u 5 kako bi stigao na vreme do teretane I odradio cardio it'd..  Ovako cim se probudim onako u boksericama na bike I ozdi ;) 

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #101 poslato: April 08, 2010, 08:28:05 pre podne »
E ovako danas mi je stiglo biciklo schwinn spinner bike kucno naravno, trcanje Radom u kombinaciji obicno posle treninga 30 min na Traci pri srednjem intenzitetu, ili kombo HIIT a biciklo Sam kupio posto startam deku I mrzi me da ustaje
 u 5 kako bi stigao na vreme do teretane I odradio cardio it'd..  Ovako cim se probudim onako u boksericama na bike I ozdi ;) 
Vidiš to ti uopće nije loša ideja, meni zlo od te moje teretane(pošto mi je to i radno mjesto),pa bi si mogla isto kupit bike za doma ali neznam jesu ti isto toliko dobri ko ovi u teretani koji imaju programe..
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #102 poslato: April 08, 2010, 09:14:30 pre podne »

Vidiš to ti uopće nije loša ideja, meni zlo od te moje teretane(pošto mi je to i radno mjesto),pa bi si mogla isto kupit bike za doma ali neznam jesu ti isto toliko dobri ko ovi u teretani koji imaju programe..
[/quote]
Pogledaj link... Ustinov ovakav ovdje u gymu imam
http://www.bigfitness.com/scspprospbiu.html
inace vise volim spinner nego Ono obico stacionarno... :)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #103 poslato: April 08, 2010, 01:21:48 posle podne »
Vidim da, a u biti za dobre novce se ziher da kupit kvaliteta. Spinning bome ubija,to izbjegavam sad jer sam low carb i držim se low intensity cardia al inače obožavam ja tog tipa treninge da rikneš :-D. E bome da ću pogledat malo kaj ima kod nas i kakve su cijene!
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #104 poslato: April 08, 2010, 06:52:40 posle podne »
Vidim da, a u biti za dobre novce se ziher da kupit kvaliteta. Spinning bome ubija,to izbjegavam sad jer sam low carb i držim se low intensity cardia al inače obožavam ja tog tipa treninge da rikneš :-D. E bome da ću pogledat malo kaj ima kod nas i kakve su cijene!
meni bez spinera nema kardia..... hehe... imam osjecaj da nako 60 min. na spineru laksi sam za tonu... palsim se da ne poletim kad potrcim hehe... uglavnom sa ovakvim bikom nemozes niako pogrijesiti.... samo ga cijena jebe... al otom potom