April 30, 2024, 09:44:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?  (Pročitano 2946 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« poslato: Maj 10, 2008, 01:18:23 posle podne »
Izvor: Carmine Devita, American Super Muscle Online

IFBB Pro Dennisa Wolfa okruzuju glasine da mu je ponudjen ugovor od preko milion dolara, najveci u bb istoriji, i to 350.000 godisnje od strane Gaspari Nutrition.

Kompanija nije zeljela da u ovom trenutku daje komentare vezano za ove informacije koje dolaze iz dobro obavjestenih krugova. Takodje govori se o tome da su i druge kompanije, prije svih Labrada i Ultimate Nutrition dale svoje ponude, ali i doustale brzo, u igri su bili i BSN & Muscle Tech ali svi oni su odustali kada su shvatili da je Gaspari spreman da plati milionski ugovor za Wolfa.

Za American Super Muscle Online na ovu temu su dali komentar vidjeniji takmicari...

Visestruki Mr. Olympia je prokomenatrisao da ce Dennis Wolf "unistiti bilo sta Cutler donese 2008.", dok drugi Mr.O i vrlo cijenjeni Dorian Yates je vladajuceg sampiona stavio tek na trece mjesto na Mr.O 2008.

Mr.Universe koji zivi u NJ i koji ima bliske veze sa IFBB-om je dao sledeci komentar:
"Sa nespremnim Victorom, previse malim Dexterom, Heathom sa svojim uskim ramenima, morace titulu da daju Wolfu."

Jos jedan IFBB pro koji zivi u New Jerseyu je prokomentarisao:
"Oni nijesu htijeli da veliki Muscle Techov igrac bude samo jednom pobjednik, MT trosi veliki novac u circuitu i federacija nije zeljela da njegov rezultat bude istovjetan onom Samira ili Dickersona. Sa dvije pobjede na Olympiji i tri na ASC, sada titulu mogu dati Dennisu. Takodje nakon 10 godina americkih sampiona titula se sada seli preko velike bare, jer da napomenemo posljednji ne US gradjanin koji je osvojio titulu je bio Dorian sada vec davne 1997.godine"

Ukoliko bilo ko moze konkurisati za Dennisa sa GN to je sada Nutrex, njemacki izvori tvrde da ce oni odigrati sledece: Sta god ponude drugi Dennisu oni ce na tu sumu dodati 15%. Ovaj izvor nije sigurnan kao prethodni, dok je Gasparieva ponuda definitivno na stolu Nutrex bi morao da ponudi blizu 400.000$ po godini
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2008, 02:04:41 posle podne »
Mr.Universe koji zivi u NJ i koji ima bliske veze sa IFBB-om je dao sledeci komentar:
"Sa nespremnim Victorom, previse malim Dexterom, Heathom sa svojim uskim ramenima, morace titulu da daju Wolfu."

Vauu kakva izjava,mnogi se sa tim ne mogu sloziti....
Victor,nespreman naravno posle operacije,ali videli smo kakvom se brzinom ti ljudi mogu oporaviti nakon takvih stvari..Stoji da Vic uvek ima mali problem sa jos malo spreme,ali njegovi drugi kvaliteti to nadoknade.Dexter jeste mali,ali je dokazani ubica divova no.1,Heath ima uske ramene kosti ali imao je i Son Rej pa je bio jedan od najboljih svih vremena...
Ovo ne znaci da hocu da kazem da je Wolf los ili nije klasa,Wolf je jedan od najboljih ,a da bi bio no.1 imace sa pomenutim momcima veliki,veliki okrsaj..Svi pomenuti za mene su pravac u kom bi bodi bilding trebao da ide...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2008, 02:27:58 posle podne »
Slazem sa da je izjava neimenovanog u potpunosti neprimjerena, ali morao sam da prenesem informaciju kako je dao izvor.

Victor spreman je izvanredan bb, ali isto pocesto ne izlazi u top formi i tek ocekujem od njega najbolje, ako slozi kockice i uspije da se oporavi realno po mnogima je NO 1 pretendent - prosle godine bio drugi, pobjedjivao ove ostale.

Takodje ne mogu se sloziti da je Dex mali - mislim da je Dex veci nego ikada, a i dalje je odran odnosno najodraniji na svakoj bini, pri tom treba uzeti u obzir da je on od ovih kandidata najnizi, pa samim tim i da ga ne mozemo porediti kg za kg sa nekim ko je 10 cm veci. Dex, po meni, na krilima ovosezonskih trijumfa, i brojnih puta kada je ostecen za plasman dolazi da naplati sve racune.

Heath je nevjerovatan i sigurno ce biti dugo godina pretendent za najvece titule.

Kao sto rekoh, iako je Wolf moj favorit, moram pricati realno, a to je mislim ovo sto sam gore rekao.
Vjerovatno nijesam trebao da citiram "neimenovanog", ali neka, malo jos da se podgrije vatra WOLF Team vs DEX Team  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2008, 02:35:41 posle podne »
Vlad ti si kao i ja mnogo puta samo preneo kako je napisano..E sada smo mi tu kao pripadnici raznih timova da "branimo" nase favorite...   ;D   ;D THE BLADE............................
Nego u vezi ugovora,nadam se iako je vrlo hrabar potez potpisati ugovor sa nekim ko nije MUSCLE TECH,nadam se da ce to Wolfu pomoci da ostvari svoje ciljeve...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2008, 02:40:44 posle podne »
jeste...dexter je stvarno fenomenalan


ali Wolfi je Wolfi :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2008, 09:58:15 pre podne »
Citat
ictor,nespreman naravno posle operacije,ali videli smo kakvom se brzinom ti ljudi mogu oporaviti nakon takvih stvari..Stoji da Vic uvek ima mali problem sa jos malo spreme,ali njegovi drugi kvaliteti to nadoknade.Dexter jeste mali,ali je dokazani ubica divova no.1,Heath ima uske ramene kosti ali imao je i Son Rej pa je bio jedan od najboljih svih vremena...
Ovo ne znaci da hocu da kazem da je Wolf los ili nije klasa,Wolf je jedan od najboljih ,a da bi bio no.1 imace sa pomenutim momcima veliki,veliki okrsaj..Svi pomenuti za mene su pravac u

tacno poloms..ali NIKO OD NJIH KOJE SI NABROJAO NIJE IMAO SPREMONG WOLFIJA 2008  8) 8) 8)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dennis Wolf blizu milionskog ugovora sa Gaspariem!?
« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2008, 12:35:27 posle podne »
Go Vic and Dex :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!