April 28, 2024, 01:46:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: hvala  (Pročitano 2312 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
hvala
« poslato: April 09, 2006, 02:40:20 posle podne »
Ovu temu  koristim da se zahvalim Pedjosu i ostalim moderatorima kao i svima vama koji ste pisali svoja iskustva predloge i sugestije koji ste polemisali sa mnom ,i pomogli mi da svoje telo popnem na odavno prizeljkivani pijedastal.Na sajtu sam tek dva i pol meseca i napravio sam pomak kakav nisam uspeo napraviti za poslednjih dve godine,zahvaljujuci po najvise ishrani koju sam poceo tek nedavno da shvatam i za koju mi je ovaj forum otvorio oci.Na zalost sllike ne mogu da postavim jer nemam digitalnu kameru sem na telefonu,a za njega pak nemam prikljucak,nadam se da cu i to biti uskoro u stanju da ucinim pa da vidite u kakvoj sam formi.Jos jednom veliko hvala.Ps ovo je moje prvo leto bez bojlera sa novim italijnskim plocicama:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: hvala
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2006, 04:35:10 posle podne »
Citat: MaliSima
Ovu temu  koristim da se zahvalim Pedjosu i ostalim moderatorima kao i svima vama koji ste pisali svoja iskustva predloge i sugestije koji ste polemisali sa mnom ,i pomogli mi da svoje telo popnem na odavno prizeljkivani pijedastal.Na sajtu sam tek dva i pol meseca i napravio sam pomak kakav nisam uspeo napraviti za poslednjih dve godine,zahvaljujuci po najvise ishrani koju sam poceo tek nedavno da shvatam i za koju mi je ovaj forum otvorio oci.Na zalost sllike ne mogu da postavim jer nemam digitalnu kameru sem na telefonu,a za njega pak nemam prikljucak,nadam se da cu i to biti uskoro u stanju da ucinim pa da vidite u kakvoj sam formi.Jos jednom veliko hvala.Ps ovo je moje prvo leto bez bojlera sa novim italijnskim plocicama:)
...drago mi je a mislim da govrim u iem svih nas skupa da je sve ispalo kako treba...

nemoj stajati..keep punching

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: hvala
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2006, 06:44:59 posle podne »
naravno sada sam samo prosirio vidike idemo dalje:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: hvala
« Odgovor #3 poslato: April 09, 2006, 11:28:41 posle podne »
Bravo Simo,samo napred -"let the forum be with you" :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!