April 29, 2024, 03:55:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!  (Pročitano 13457 puta)

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #15 poslato: Maj 14, 2008, 11:45:01 posle podne »
Pazi... to je sve super, uvijek ti mozes izmisliti nesto novo iz svih mogucih poza i pravaca da pogodis ciljani misic. ne mora sve da bude standardno.. to ok, ova ne postoji, super za ideju. ali mora da se zna jedna stvar isto, a to je zasto bi neko trebao da uzme ovu spravu prije svih ovih drugih... sto to nju cini boljom od ostalih? da li ona pogadja misic nesto bolje od ovih "normalnih" sto mi znamo? ako jeste, skidamo kapu... a ovako kad je sve isto, ne voli narod promjene. ostace pri onim standardnima i to je to...
Samo skola i teretana...

Van mreže Z00M

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Sie hatte mule gemose chere!!!
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #16 poslato: Maj 15, 2008, 07:11:35 posle podne »
Vidi........Uh..........Ama bre sprava prati prirodan pokret ruke!!!E to znachi da ima efekat buchice!!!!Ne zhelim da vredjam ikoga ali nadam se da ima onih koji znaju o chemu pricham.E fora je shto ovde mozhesh da imash buchicu od 100 kila po ruci i u sluchaju otkaza jednostavnim pritiskom palca blokirash teret u datom polozhaju...........Click i ne mrda.............E sad za taj sistem blokiranja tereta pozavidelu su mnogi mashinski tehnichari.
Da skroz se razlikuje od ostalih sprava!
Sie hatte mule gemose chere!!!

Van mreže Gavrolini

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #17 poslato: Maj 16, 2008, 02:14:10 posle podne »
rekao bih da je sprava ok i da zauzima mesta kao jedan prosecan kros sto i nije tako mnogo sobzirom koliko vezbi moze da se radi na njoj

Van mreže Z00M

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Sie hatte mule gemose chere!!!
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2008, 03:19:00 pre podne »
Manja je od krosa.Iskren da budem chak ni tolike vezbe nisu bitne.Cilj sprave su vezbaci koji se takmice.......Mnogi imaju slabu kapilarnu mrezu koja se odrazi na grudi...Oni koji vezbaju godinama znaju o cemu pricam....Ponavljam ovde rukohvat prati prirodan pokret ruke...Efekat buchica........Ljudi ce imati priliku da vezbaju sa neogranicenim teretom na bucicama......A pri tome teret moze da se blokira u bilo kojem polozaju.......Znaci ako dodje do otkaza teret se blokira..Ako neko pita kako.....E zato i jeste nesto novo i zato je i dobila zlatnu medalju na sajmu patenata u Novom Sadu.BUKVALNO GURAS TERET I AKO DODJE DO OTKAZA KLIK I RUKOHVATI BLOKIRANI......Nemojte da me pitate jeli to sigurno zato sto je proslo kontrolu od 1 tonu..............Predvidjeno je da nosi 100 kg...........
Sie hatte mule gemose chere!!!

Van mreže Z00M

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Sie hatte mule gemose chere!!!
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #19 poslato: Maj 22, 2008, 01:58:37 pre podne »
E da postoji ideja i za cucanj..........Radis cucanj i click...........blokirash teret u datom polozaju..........To je i patentirano........Taj pritisak palcevima i blokira se teret........
Inace nisam ja ovo patentirao,ja samo hocu ga poguram.On je u prvo vreme mislio da proda sam patent i zavrsi klub koji je poceo.Covek je dugogodisnji takmicar iako se poslednjih godina posvetio drugim stvarima.
Sie hatte mule gemose chere!!!

Van mreže X SPORT

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #20 poslato: Maj 28, 2008, 07:45:06 posle podne »
Konstrutor je Saša Zlatarev ?!

Van mreže Z00M

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Sie hatte mule gemose chere!!!
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #21 poslato: Maj 28, 2008, 08:00:30 posle podne »
Da,on je.
Sie hatte mule gemose chere!!!

Van mreže knez

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 24, 2008, 07:52:52 posle podne »
dali neko zna nesto vise o toj spravi sto se tolko prica o njoj ili su to samo nagadjanja

Van mreže knez

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:43:49 pre podne »
cuo sam da se pravi nova sprava i da ce biti puno modernija od prve

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: PRVA SRBSKA BODYBUILDING SPRAVA!!!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2008, 12:17:00 posle podne »
Ha hah ah i ja mislim da je drasko matic u pitanju