April 28, 2024, 10:51:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo  (Pročitano 19063 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #45 poslato: Avgust 19, 2008, 01:49:01 posle podne »
forumu samo fali jos slika golih muskih guzica
..pa sto da ne.....bolje igla u guzici nego nesto drugo.....hhahhahahahhahahahhha

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #46 poslato: Avgust 26, 2008, 12:20:40 pre podne »
nisam snimio ali bolje da jesam,4 (cetiri) puta za redom sam izvukao krv prilikom samostalnog bockanja. i onda sam odustao i bacio sve u pm.koji sam baksuz ne verujem...

Van mreže LUKA24

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #47 poslato: Avgust 30, 2008, 09:07:15 pre podne »
nisam snimio ali bolje da jesam,4 (cetiri) puta za redom sam izvukao krv prilikom samostalnog bockanja. i onda sam odustao i bacio sve u pm.koji sam baksuz ne verujem.

PROMJENISGLU I UBODES U DRUGO MJESTO A ZNA SE DESIT I DA TI KAPILAR PUKNE PA DA TI KRVI MALO UDJE U SPRICU NEKUZIM ZASTO BACAT

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #48 poslato: Avgust 30, 2008, 12:25:44 posle podne »
promenio 4 igle,pun spric krvi bio vec,jbg zadesilo se.evo nakon toga sam vec dva puta dao sebi,nije bilo problema najmanjih.ne znam koliko je pametno da pucam malo u nogu,jer je poza za samonaguzivanje veoma nezgodna...

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #49 poslato: Avgust 30, 2008, 03:45:47 posle podne »
pa u kom polozaju dajes sebi (sedecm,lezecem,stojecem)? pa ti se to desilo

probaj da sednes na stolicu ,tj neka ti jedan glutes bude na stolici a drugi slobadan i opustena noga

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #50 poslato: Avgust 30, 2008, 10:57:52 posle podne »
hemicar, prodje mesec dana od kad si poceo kuru, kako ti se cine rezultati do sad? ima li nekih primetnih psiho-fizickih promena?

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #51 poslato: Avgust 30, 2008, 11:58:11 posle podne »
pa u stojecem dajem.ne znam kako bih drugacije.ma ok je sad,prvi put je bio traumaticno iskustvo tresao sam se kao prut dok sam skupljao muda da gurnem iglu u sebe.



hemicar, prodje mesec dana od kad si poceo kuru, kako ti se cine rezultati do sad? ima li nekih primetnih psiho-fizickih promena?



iskren da budem,test kao da ne uzimam,ili ga premalo uzimam.sto sam cuo i video na drugima koji koriste i koristili,niti mi je jedna bubuljica izasla,miran sam kao maca,bradavice ne rastu iako zaboravim ponekad proviron uvece da uzmem,snaga nula povecana.jedino sto sam non stop gladan

kilaza otisla samo 2,3 kg gore sto mi se mnogo svidja jer nisam dobio sala,cak sam mozda i izgubio malo,a plasio sam se da budem pretezak na kraju cilusa.3,4 puta nedeljno imam jak aerobni trening.

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #52 poslato: Septembar 09, 2008, 01:34:42 pre podne »
Aj malo opet da vas gnjavim.


U poslednjih 10ak dana me 'vataju grchevi svuda.bez obzira sta sam trenirao taj dan.evo malopre posle kosarkaskog treninga su mi se gornji trbusni tako zgrcili da sam se iskrivio kao retard.cesto mi utrne ruka ili noga obicno posle spavanja.sta da radim?


Drugo-ciklus se blizi kraju,polako dobijam i malo nezeljene kilaze,jbg povecao sam hidrate u velikoj meri zbog aeorbnih treninga.eto me na 93kg jutarnje.kakav "PCT" da napravim? ja sam mislio da odmah udarim po dijeti i nekim sagorevacima,ali se bojim da bih otisao u katabolizam previse,pa nista nisam uradio...
Ili da odradim nakon ciklusa mesec dana sa kreatinom i ostalim djakonijama da probam da zadrzim sto vise mase pa onda na defku?


Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 29, 2008, 11:42:04 pre podne »
nije mi jasno kako nisi dobio nishta znachajnije od te kure......

kako si se hranio? shta si pio i koliko

Spartak

  • Gost
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 29, 2008, 12:10:23 posle podne »
Aj malo opet da vas gnjavim.


U poslednjih 10ak dana me 'vataju grchevi svuda.bez obzira sta sam trenirao taj dan.evo malopre posle kosarkaskog treninga su mi se gornji trbusni tako zgrcili da sam se iskrivio kao retard.cesto mi utrne ruka ili noga obicno posle spavanja.sta da radim?


Drugo-ciklus se blizi kraju,polako dobijam i malo nezeljene kilaze,jbg povecao sam hidrate u velikoj meri zbog aeorbnih treninga.eto me na 93kg jutarnje.kakav "PCT" da napravim? ja sam mislio da odmah udarim po dijeti i nekim sagorevacima,ali se bojim da bih otisao u katabolizam previse,pa nista nisam uradio...
Ili da odradim nakon ciklusa mesec dana sa kreatinom i ostalim djakonijama da probam da zadrzim sto vise mase pa onda na defku?


unosi minerale sinko!
kalijum i magnezijum!!

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 29, 2008, 04:21:41 posle podne »
Gotovo odavno,nego nisam hteo da gnjavim.
Dobio sam vise od planiranog,veoma zadovoljan.ciklus zavrsen negde oko 7 nedelje,nikakav pct nije bio potreban,nisam ni nolvu izeo.Sve bilo u najboljem redu,po tribulusu i kreatinu sam udario junacki i jos bijem.

Znaci minerali a? dobro evo bas mi stigao animal pak,a pio sam glupi dymatize super multi od kako sam zavrsio ultimatov multivitamineral,i tacno se osetila razlika u kvalitetu,da ne poveruje covek.


Evo stiglo i malo efedre i clena :) njam

Van mreže MarioG

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 29, 2008, 07:29:57 posle podne »
Malo ču si uzajmiti ovu temu.....sada ču iti opet na jednu kuru. Kako da počinjem ? Imam 27 godina, treniram 5 godina, 95 kg, do sada imam dvije godine izkustva sa AS, ishrana je uštimana.
U moji "magic box" imam par stvari za potrošiti :) i zanima me kako bi mi vi sastavili to skupa za 10 sedmica. Imam 40* depo, 20* deca(2ml), 10ml boldablood, 30* wini(zambon) in 300 pilula winija. Imam još nešto clomida i nolve.
Znam da čete mnogi kazat nek pročitam stare poste i da bi poslije dvije godine več trebao sam sastaviti skupa, ali vidim da ima tu puno strucnjaca i stvarno bih volijo koji savjet kako bi mogao max izkoristiti to što imam.

Ako bi bilo još šta za dodati uz tu hemiju bi isto volio saznati šta ....


Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 29, 2008, 07:34:37 posle podne »
hemicar, koliko si kg dobio, tj koliko je ostalo ?

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: deca ili ipak ne,koji test...aj pomozite malo
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 29, 2008, 09:15:11 posle podne »
sa 87 na 95.Ali se nisam zamastio kako sam ocekivao.ustvari nisam ni malo.

Sad sam na 93 ali ne idem u teretanu i ne jedem isto,samo kosarka treninzi,i vezbe sa sopstvenom tezinom.radim na izdrzljivosti i brzini,verovatno cu odem jos kilo dva dole.Snaga ostala ista(testirao sam bench i jos po nesto u teretani pre neki dan).

tako da sve u svemu sam zadovoljan,a neki sledeci put nekad u buducnosti necu test itd nego ide GH i rad na brzim misicnim vlaknima :p