Maj 24, 2024, 12:45:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?  (Pročitano 5398 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« poslato: Maj 19, 2008, 12:42:43 pre podne »
Blizi se finale Lige sampiona. TImovi su engleski, sto bi trebalo da znaci brz, ostar mec i mec bez milosti do poslednje sekunde...Peckanja su odavno vec pocela...


Jedno od poslednjih je bacio u etar i nas Nemanja Vidic:
"Srpski fudbaler i defanzivac Mančester junajteda Nemanja Vidić optužio je centarfora Čelsija Didijea Drogbu da često simulira prekršaje i tako podigao tenziju pred finale Lige šampiona, u kojem se sastaju upravo Mančester i Čelsi. "Nekada ulazi u duele vrlo snažno, a nekada se pravi kao da je veoma slab. Igra se mislima protivničkih štopera, uvek moramo da razmislimo dva puta pre sledećeg starta", izjavio je Vidić.
Vidić kaže da je napadač iz Obale Slonovače odličan fudbaler, ali apeluje na sudije da obrate pažnju na njegovu moguću 'glumu' u finalu Lige šampiona.
"Moguće je da će pokušati pretvaranjem da iznudi jedanaesterac, ali sudije to već znaju. Finale Lige šampiona je velika utakmica i uveren sam da će sudije biti dorasle zadatku", dodao je 26-godišnji štoper."



Sa druge strane se bodre. Mihail Balak kaze :
 "Fudbaler Čelsija Mihael Balak kaže da finale Lige šampiona koje 'plavci' igraju sa Mančester junajtedom za njega predstavlja "zlatnu šansu" da se iskupi za poraze u prošlosti. "Niko ne ulazi u ovakve utakmice da izgubi. Znam kako izgleda biti poražen u tako bitnom susretu i zato ću dati sve od sebe kako bismo savladali Junajted. Veoma smo jaka ekipa i to smo konstantno pokazivali tokom ove sezone", izjavio je igrač sredine terena.
Balak ima dugu istoriju gubljenja ključnih mečeva. Kapiten je nemačke reprezentacije, a 2002. godine je zbog suspenzije propustio meč za titulu prvaka sveta sa Brazilom. Nemci su izgubili sa 2:0.
Bio je član Bajera iz Leverkuzena kada je taj tim nadigran od madridskog Reala sa 2:1 u finalu Lige šampiona 2002. godine. Te sezone je Leverkuzen tesno izgubio bitku u Bundesligi sa Bajernom, a poraženi su i u finalu Kupa.
"Ovo je zlatna prilika za mene da ispravim sve te nesreće iz prošlosti i konačno slavim. Uvek se nerado setim tog prvenstva (2002. godine), imali smo pet bodova viška na tri kola pre kraja i na kraju ipak bili samo vicešampioni", kaže 31-godišnji fudbaler."

Finale Lige šampiona između Čelsija i Mančester junajteda igra se u sredu u Moskvi  na stadionu Lužnjiki, a taj meč možete direktno pratiti na televiziji...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2008, 02:11:17 pre podne »
Go Chelsea ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Finalni meč u Moskvi obezbeđivaće oko 6.000 policajaca
« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2008, 12:10:52 posle podne »
Finalni meč u Moskvi obezbeđivaće oko 6.000 policajaca


MOSKVA, 15. maja 2008.

Ruska policija saopštila je danas da će oko 6.000 pripadnika snaga bezbednosti obezbeđivati finalni meč Lige šampiona između Čelsija i Mančester junajteda.

Policija će tom prilikom koristiti i vozila i patrole na konjima, a u sve u cilju da utakmica koja se igra 21. maja na stadionu "Lužnjiki" prođe bez incidenata.

Portparol ruskog ministarstva unutrašnjih poslova Valerij Gribakin rekao je da će broj policajaca za taj meč biti za 20 odsto veći nego što je to uobičajeno prilikom organizacije velikih sportskih događaja u Moskvi.

Prema najavama engleskih medija, očekuje se da više desetina hiljada navijača Čelsija i Mančestera doputuje u Moskvu sledeće nedelje.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2008, 12:15:02 posle podne »
Kladionica
Mančester Jun. - Čelzi          1        X          2      0-2     3+
                                           2.40   2.90   3.00   1.45   2.30

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2008, 08:19:31 posle podne »
Manchester United - Without a doubt!

Prognoza rezultata: 2:0
Golovi: Ronaldo i Rooney
:)
Samo skola i teretana...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2008, 01:19:38 pre podne »
so se tice ovih 2 klubova meni je drazi mancester mislim da igraju ljebsi nogome barem ono sto sam ja vidio...
celzi je klub bez duse napumpan ciframa premijama i zvijezdma....

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2008, 11:51:05 pre podne »
Deset razloga zašto Chelsea nema šanse



Na londonskoj je momčadi da Manchester Unitedu nanese prvi poraz u Ligi prvaka ove sezone, ali i da prekine čitav niz neugodnih tradicija. Može li u tome uspjeti? Anketa!

Obožavateljima plave boje, one londonske, Chelseajeve, statistika nažalost može ponuditi malo toga ohrabrujućeg uoči finalne utakmice za naslov prvaka Europe.

Dapače, manje-više sve ide u prilog tome da će u srijedu u Moskvi slaviti Manchester United, iako je posljednji međusobni dvoboj, odigran 26. travnja na Stamford Bridgeu, otišao na stranu momaka Avrama Granta (2:1).

Međutim, ako je do raznih podataka, zgodno je znati ovo:

1.) Manchester United ove sezone još ne zna za poraz u Ligi prvaka!

2.) Što se tiče nastupa u tom natjecanju, igrači Alexa Fergusona u posljednjih pet utakmica nisu primili pogodak.

3.) Niti jedna londonska momčad dosad nije osvojila naslov prvaka Europe.

4.) Manchester United je dvaput nastupio u finalu Lige prvaka i oba je puta pobijedio.

5.) Posljednja četiri debitanta u završnom ogledu natjecanja - Arsenal, Monaco, Bayer i Valencia, travnjak su napuštali pognute glave.

6.) Manchester United je izgubio samo jednu utakmicu ove sezone u slučajevima kada bi Wayne Rooney igrao svih 90 minuta - protiv Portsmoutha u FA Cupu.

7.) Svaki kupa kada bi Cristiano Ronaldo postigao dva pogotka zaredom, to bi značilo da gol neminovno upisuje i na sljedećoj utakmici.

8.) Posljednja dva susreta koja je Chelseaju vodio slovački sudac Luboš Michel londonski je klub gubio i to oba puta s 1:0.

9.) Zato je Michel pravi Srećko za Manchester United, dosad je ravnao trima dvobojima Crvenih vragova i svaki puta bi ih promatrao kako slave.

10.) Za razliku od Chelseaja, kojemu je ovo prvo finale Lige prvaka uopće, Manchester United zna kako se osvaja nacionalno prvenstvo i titula prvaka Europe u istoj sezoni. U tome je uspio 1999. godine.

net.hr

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #7 poslato: Maj 21, 2008, 11:34:23 posle podne »
GO MANCHESTER UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW CHELSEA SUCKS!!!!!!!!


Zasluzili su Ligu Sampiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW Drogba sucks too!!!!!!!!!!!!
« Poslednja izmena: Maj 21, 2008, 11:39:23 posle podne Manimal »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #8 poslato: Maj 21, 2008, 11:49:49 posle podne »
Jesu vala zasluzili u pm...Imali su suiju citavu utakmicu na svojoj strani,cudi me da u regularnom toku nisu dobili...To pokazuje koliki su indijanci :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #9 poslato: Maj 21, 2008, 11:51:55 posle podne »
 ;D ;D ;D ;D ;D

Drago mi je zbog vragova, igraju ljepsi nogomet od Chelsea.

Ovi Englezi haraju Europom zadnjih godina, a reprezentacija je nigdje, to je najbolje vidljivo u ovom finalu, mozda 20-30% igraca je engleske nacionalnosti ::)
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #10 poslato: Maj 21, 2008, 11:54:18 posle podne »
Ko gubi ima pravo da se ljuti!!!!

Have I already mentioned that Drogba sucked! :P

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #11 poslato: Maj 21, 2008, 11:55:59 posle podne »
;D ;D ;D ;D ;D

Drago mi je zbog vragova, igraju ljepsi nogomet od Chelsea.

Ovi Englezi haraju Europom zadnjih godina, a reprezentacija je nigdje, to je najbolje vidljivo u ovom finalu, mozda 20-30% igraca je engleske nacionalnosti ::)

Zato su i otisli na EP :twisted: Chelsea ima prilican broj Engleza u timu,za razliku od Arsenala i ovog Manchestera...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #12 poslato: Maj 22, 2008, 12:23:00 pre podne »
Navijao za Celsi, ali MU je cele godine bolji i stabilniji...Jbg, zao mi je sto je bas Terry promasio penal  :'( :'( :'(

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #13 poslato: Maj 22, 2008, 02:07:53 pre podne »
Krivo mi u pm.....Celsi imao 3 suta u okvir gola-od toga 1 gol,stativa i precka....kad nece onda nece...jbg..

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Ko ce podici pehar Lige sampiona ?
« Odgovor #14 poslato: Maj 22, 2008, 02:16:50 pre podne »
ma reko sam ja ko je bolji  ;)