April 27, 2024, 09:58:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BIHAČ 2008  (Pročitano 21276 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2008, 09:43:05 posle podne »
Evo ga Terza kod mene pa da Vam odgovori:

Evo odgovora za Sinišu Prvulovica.

Niko nije nepobediv pa ni ja, ali treba gledati dali je čovek izašao na takmičenje spreman ili je već bio u ofu 15dana kao što sam ja bio u offu pred Pančevo.A zbog toga sam i bio pobeđen od tebe što je i logično, zar ne?

A sada da Vam pojasnim zašto ne izlazim van na jača takmičenja (evropska...):
Neznam dali Vam je poznato da sam ja izašao iz zatvora pre godinu dana(nakon 6godina) i da sam bio na uslovnom otpustu tako da nisam mogao da dobijem pasoš, što od sledećeg meseca ću moći.
Za 2007mu sam dobio pozivnicu iz IFBB za svetsko prvenstvo koje je bilo u JOJU (Koreja) tako da se o tome može meriti ko koliko vredi.
Sada sledi jedna pauza od takmičenja pa kad se vratim vidimo se na bini.

Kucao Srbijanac diktirao Bosančeros Terza... ;D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2008, 09:46:11 posle podne »
 ;D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2008, 09:48:39 posle podne »
 :D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2008, 11:49:49 posle podne »
Mario je apsolutno zasluzio apsolutnu, ali dobro, to je bodybuilding i sve cestitke Terzi!
Zelim Terzi puno uspijeha na evropskim i svjetskim takmicenjima!

« Poslednja izmena: Maj 19, 2008, 11:52:30 posle podne Manimal »

Van mreže Mr.O_K.H

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #19 poslato: Maj 20, 2008, 12:21:18 pre podne »
Cestitke za Terzu..

Hoce li biti jos slika iz drugih kategorija??
Train like a freak!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2008, 02:32:28 pre podne »
Terzi od srca sce najbolje,ali na osnovu ovih slika Mario je ipak bio jaci...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2008, 03:31:03 pre podne »
hmm neznam ja sam bio tamo 3 metra od bine i cini mi se da po slikama je situacija drugacija uzivo je to izgledalo malo drugacije,bili su vrlo izjednaceni ,terzo je izgledao najveci iako je bio u kategoriji do 80kg izgledao je veci nego slovenac koji je bio preko 95kg dok sa druge strane je mario bio za nijjansu oderaniji ,uz to terzo je imao malo losiju boju jer mu se ulje cijedilo previse ,sve u svewmu mogao je i jedan i drugi pobijediti ,bilo je na knap

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2008, 09:34:50 pre podne »
ja eto nisam znao da se pozivi urucuju na kucnu adresu te da su isti merilo necijeg kvaliteta....

prvi put to cujem....

no dobro...covek se uci dok je ziv.....

gledam sada priestov komentar i to je ono sto je problem u ovome sprotu...

TERZO JE IZLGEDAO NJAVECI IJAKO JE BIO U KATEGORIJI DO 80kg i bio je vec nego slovenac od 95....

ZNACI..STRASNO.....ovo je generlni problem na svim takmicenjima a pogtovo koliko mogu da vidim ovde tj na ovom...

ja sma u ovom sprotu veoma dugo i znam koliko namestanja ima,itd..itd..itd...

ali ako se gleda ono sto pise i sto se trazi onda to NIJE NIKAKO BITI NAJVECI...sto terzo za sigruno nije...

ne moze neko da se CINI VELIKIM a da nije....ili obratno...TI SI TAKAV KAKAV JESI...i to je to...

pored velicine mnogo elementa odlucuje o pobedniku.....MASA...SIMETRIJA..DEFINICJA.....PA ONDA 7 OSNOVNIH POZA..

medjutim..ocgiledno je da sindrom VELICINE vlada svagde te da sudije sude ili onako kako bi oni voleli da izgledaju..ili onako kako im se kaze....A TO JE ZALOSNO.....

noc u bihacu je defitivno bila od MARIA...ja nemam ni sa terzom ni sa mariom nista da bih bio pristrasan.poznjem ih isto obojicu...tako da je moj komentar sigurno poptuno nepristraasn..

ali MARIO JE OSTECEN....I TO DEBELO..!!!!!!!!!!!!

nije bitno to takmicenje u bihacu...veruj te mi..jer posle ovoga sto se desilo..meni je zaista zao sto ce jedno prelpeo takmicenje sa drugom tradicijiom sada da se ugasi...a to mogu da garantujem zivotom.....

nosioci tog takmicejja su uvek bili EXTRA SPREMNI HR TAKMICARI..zadnjih godina su poceli da dolaze EXTRA spremni momci iz sloveneije..itd..itd..itd.

podesecam..da je na prvom takmicenu u bihac openu..sto mnogi neznaju i pojma nemaju ucestovao juraj valencik i gane jovanovic..juraj ej tada u aposlutnoj izgubio od hrvatskog takmicara iz rijeke..sada ne mogu imena da se setim..ali je taj momak pobedjivao u aposlutnoj 2 godine za redom...

ponavljam..NOSIOCI TOG TAKMICNJA SU UVEK BILI EXTRA SPREMNI HRV TAKMICARI..OD BORISA PRESECKOG,ANOTNIA FURICA..DANIJLA MALTARA,VRBANCICA,MARIA..itd..itd..itd..neka mi ne uzme neko za zlo ako sam ga izostavio ..

kao sto rekoh..zadnjih godina su poceli da u bihac dolaze VRHUBNSKI SPREMNI SLO TAKMICARI...imao sam cast da spremam SASU PETAKA za bihac 2006 godine gde je momak uzeo 1 mesto u kategoriji do 90kg....

prosle godine je izasao 10kg tezi i zadao mnogo muke antoniju furicu u overall kategoriji...

i da ne nabrjam sada dalje.......

ali kao sto rekoh..mislim da posle ovoga sto je uradjeno mnogi hrvatrski takmicari vise nikada nece doci u bihac.....

siguran sam..da mnogi slovenacki nece doci....jer kako vidim a bogami i cujem..da su i oni u mnogome osteceni....

dali je BIHAC open zasluzio da se ugasi zbog nekih stvari koje nisu OK....pa neka o tome razamisljaju oni koji treba da razmisljaju..

meni je licno zao zbog tog takmicenja..jer ipak je to mnogima siguran sam bilo jedno od najdrazih takmicenja..

nod dobro..bilo kako bilo..

kao sto rekoh.....ocigledno je da su prsudile neke druge stvari..i kategoricki stojim iza toga da je mario ostecen u subotu vecer u overal kategoriji..

a to nikako nema veze sa tim dali je mario BIO VECI ILI MANJI.....

ovo je BODY BUIDLIGN gde treba da se oscnejujeu i jos neke stvari..osim veleicine..

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2008, 10:11:49 pre podne »
Treba da pobedjuju oni koji su bolji.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže SASO_PETEK

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 128
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2008, 10:49:54 pre podne »
Ja sam bio 2m ispred bine i mogu reci iako je Terzo moj prijatelj pa i tako mi je dobar prijatelj Mario ali normalno je da je Terzo digao publiku na noge na domacom terenu bas tako kao sto kaze mafis ali Terzo nije dobio nigde osim u rukama.
i potpuno se ovde slazem sa Pedjom da mnogi vise nece dolazit u Bihač se takmicit bas zbog ovog glupog sudjenja pa verovatno necu ni ja a bilo mi je to takmicenje na kojem sam se najvise voleo takmicit.
Ovo takmicenje mislim da je ove godine izgubio sav kvalitet kojeg je dobio do sada pa ne mislim samo zbog overall-a nego i zbog drugih kategorija a najvise mi je zao organizatora Sakiba koji ulaze sve u ovo takmicanje a onda ce popusiti zbog takvih gluposti.

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #25 poslato: Maj 20, 2008, 11:01:04 pre podne »
Da se razumemo ne znam ni Maria ni Terzu.Obojici zelim sve najbolje.Samo sam posmatrac sa strane i dajem svoje misljenje na osnovu fotografija.To sudjenje ce uvek biti problem.
Terzo je bolji u rukama ali to ne bi trebalo da bude presudno.Da ne ponavljam, kao sto Pedja rece , 7 obaveznih poza, masa, simetrija,definicija, spremnost takmicara...
Zao mi je sto jedno takmicenje gubi zbog toga i sto ga upropascuju ljudi koji ne rade posao kako treba.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Mr.O_K.H

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #26 poslato: Maj 20, 2008, 12:33:04 posle podne »
Kad bi se tako takmicenja gasila i propadala,mnogi za olympiu bi culi samo ko nesto iz proslosti.. A sto se tice toga da vise mnogi nece dolaziti ne treba nikoga da sikira,jer nisu ti ljudi jedini na balkanu koji imaju kvalitet,a uz to sada dolaze mladji momci koji predstavljaju buducnost bodybuildinga...

Sto bi rekli: "jedan se protego,drugi se otego" ;)
Train like a freak!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #27 poslato: Maj 20, 2008, 01:30:12 posle podne »
Kad bi se tako takmicenja gasila i propadala,mnogi za olympiu bi culi samo ko nesto iz proslosti.. A sto se tice toga da vise mnogi nece dolaziti ne treba nikoga da sikira,jer nisu ti ljudi jedini na balkanu koji imaju kvalitet,a uz to sada dolaze mladji momci koji predstavljaju buducnost bodybuildinga...

Sto bi rekli: "jedan se protego,drugi se otego" ;)

hahhahahah
sjajan komenatar..uporedjivati Mr o sa bihac openom...u stratu se vidi nacin razmisljanja..

ali dobro....ako je cilj nekog takmicenja to sto se desilo u bihacu...onda si poptuno u pravu..ocistimo sport od onih koji su bolji od nas...NA OVAJ ILI ONAJ NACIN....hahhahhahah....i..nesto bas nisam siguran da su nosioci takmicenja u bihacu bili takmicari iz runimije..bugarske..turske...crne gore..itd..itd..itd.

vec kao sto rekoh..IZ HRVATSKE...SLOVENIJE I MANJE IZ SRBIJE....e sada....mozda bi ja trebalo da pisem an francuskom da me neko ovde razume..posto vidim da ocigledno da ne,...

i kao sto saso rece...u celoj prici mi je zao sakiba...jer je momak sasvim na mestu..mnogo je ulagao u ovo i stvarno je takmicenje bilo na nivou..uvek..do sada....

joj zivote..

protego..otego......majko moja.......

vrh....vrh
« Poslednja izmena: Maj 20, 2008, 01:34:34 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Mr.O_K.H

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #28 poslato: Maj 20, 2008, 06:16:10 posle podne »

Kad bi se tako takmicenja gasila i propadala,mnogi za olympiu bi culi samo ko nesto iz proslosti.. A sto se tice toga da vise mnogi nece dolaziti ne treba nikoga da sikira,jer nisu ti ljudi jedini na balkanu koji imaju kvalitet,a uz to sada dolaze mladji momci koji predstavljaju buducnost bodybuildinga...

Sto bi rekli: "jedan se protego,drugi se otego" ;)

hahhahahah
sjajan komenatar..uporedjivati Mr o sa bihac openom...u stratu se vidi nacin razmisljanja..

ali dobro....ako je cilj nekog takmicenja to sto se desilo u bihacu...onda si poptuno u pravu..ocistimo sport od onih koji su bolji od nas...NA OVAJ ILI ONAJ NACIN....hahhahhahah....i..nesto bas nisam siguran da su nosioci takmicenja u bihacu bili takmicari iz runimije..bugarske..turske...crne gore..itd..itd..itd.

vec kao sto rekoh..IZ HRVATSKE...SLOVENIJE I MANJE IZ SRBIJE....e sada....mozda bi ja trebalo da pisem an francuskom da me neko ovde razume..posto vidim da ocigledno da ne,...

i kao sto saso rece...u celoj prici mi je zao sakiba...jer je momak sasvim na mestu..mnogo je ulagao u ovo i stvarno je takmicenje bilo na nivou..uvek..do sada....

joj zivote..

protego..otego......majko moja.......

vrh....vrh

Nisi ti shvatio poentu,ali nisam ni ocekivao da ces svatiti,pa cu ti stoga malo pojasniti. Kada sam rekao to za mr.O,mislio sam na to da je uvijek bilo nepravde,cak i na takmicenjima tog kalibra,pa kad je tamo takva situacija sta mozes ovdje ocekivati??


I tom ironijom ako si pokusao biti smjesan samo da ti kazem da ti ne ide bas od ruke humor..  Sve najbolje.. pozz ;)
« Poslednja izmena: Maj 20, 2008, 06:18:15 posle podne Mr.O_K.H »
Train like a freak!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #29 poslato: Maj 20, 2008, 06:58:48 posle podne »
Mr o zvani kh.....

ti si vec poznat po svojim "inteligentnim"komentrima tipa..jel roniee lud,sta ce on u srbiji tamo ce da ga rastrgnu itd..itd..itd...

i svako daljnje natezanje sa tvojim mentalnim skolopom je vise nego zalosno i gubljenje vremena....a pogtovo sa ovim opisaom..MR i i bihac open..tj takmicenja takvog kalibra...

jer ovamo velicas uspeh terze..i onda lupredas budalstine o tome kao ima nepravde..a da pojma nemas ni o cemu se radi na bihac openu...a ne da znas o tome sta i kako se desava bilo sta na Mr o...

tako da.....

ironija..sarkazam..nije mi palo na pamet..mrtav sam ozbiljan..i zalosno je sto ti tako razmisljas