April 27, 2024, 04:24:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BIHAČ 2008  (Pročitano 21273 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #30 poslato: Maj 20, 2008, 08:02:02 posle podne »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #31 poslato: Maj 20, 2008, 08:27:16 posle podne »
Auu... pa bilo je i dosta zena u Body fitness-u.  Ljuba Pantovic i Noemi Kovac od nasih koliko vidim
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #32 poslato: Maj 20, 2008, 10:21:01 posle podne »
evo i ja cu napisati par rijeci posto sam bio prisutan.....Terzina forma unutar svoje kategorije(gdje je bio strahovito vaskularan i totalno odvojenih misica a open pun) i par sati kasnije (mislim i vise od tri) radikalno se ralikuje dok je Mario zadrzao cvrst, suh i separiran izgled, mozda je malo vise imao problema sa drzanjem trbuha(hrana i voda) ali u odlicnoj formi...Terzo je izgubio u separacijama i dubini te definitivno u s truku (dobro je pojeo i popio :))...takmicenje je trajalo dugo i time nikako ne umanjujem kvalitetu samog koje je po meni najbolje do sada...e sada, presuda...Terzo jede binu i publiku gdje god se pojavi dok je Mario introvertniji tip, vrhunski pripremljen ali samozatajan i fali mu one sportske drskosti i bezobrazluka koja mu treba za pobjedu na gostujucem terenu...bez obzira na sve mislim da je moglo ici either way ako se gleda sveukupna prezentacija toga dana naravno odnosi se na oba takmicara...ja bi tu istaknuo i Renka koji svojom definicijom nimalo ne zaostaje za Mariom...ako netko ima slike iz kategorije do 80 neka postavi, mislim da ce biti jasnije...moje objektivno misljenje Pedja...sam znas da slike mogu odnesti i donesti ali nikako do kraja docarati situaciju....



Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #33 poslato: Maj 20, 2008, 10:22:22 posle podne »
Auu... pa bilo je i dosta zena u Body fitness-u.  Ljuba Pantovic i Noemi Kovac od nasih koliko vidim

je cura svake godine sve vise..Ljuba sarmirala ziri i publiku i prosetala se do pobjede:)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #34 poslato: Maj 20, 2008, 10:30:03 posle podne »
Sike sa overall-a gde je pobjedio Terzo
glavni sudac Gašper Grom
najprije bodyclasic gde je takmicar 1.sa ljeve osvojio zadnje 7.mesto


nije zadnje:) bilo je 12 takmicara...suci i organizator( nisu vagani i mjereni takmicari) totalno nisu bili pripremljeni za classic, mislim da ih je jako iznenadio odaziv...favorizirali takmicare bb izgleda bez obzira na proporcije, simetriju ,formu samo gledajuci masu...naravno to se ne odnosi na Zidarica koji je zasluzeno odnio pobjedu...ostali su se poprilicno ispremjesali...razgovarao sam sa Gasperom i niti njemu nisu jasne odluke nekih sudaca...classic je ipak poseban...sto se tice decka kojeg ti spremas stvarno je bio oderan ali pokazivanje mu je bilo lose sto neznaci da sve u svemu nije mogao bolje proci....

Van mreže SASO_PETEK

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 128
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #35 poslato: Maj 21, 2008, 10:12:41 pre podne »
To si dobro rekao Roni i bas tako sam i ja rzmisljao ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #36 poslato: Maj 21, 2008, 10:42:40 pre podne »
@roni..

buraz...znam ja da slike varaju....ali ovde nema jedna slika da bi stvari bile drugacije.

no dobro...ne zlim da ulazim u daljenje rasprave jer od toga nemam nista.

znam i terzu kao takmicara..video ga u zivu..znam i maria kao takmicara..video ga u zivoi..takmicio se protiv nejga...i izneo sam svoje misljenje...

sto se mene tice.....to je to

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #37 poslato: Maj 21, 2008, 02:54:55 posle podne »
ma pusti rasprave...to je samo razmjena misljenja...toliko me poznas da uvijek na stojim biti objektivan i da kritiziram kad treba, sto mnogima u sportu punom ega nije drago:)...reci ti meni sto nisi navratio?...ocekivao sam da cu sresti tebe dolje sigurno, Pedju Vuckovica, Dijana ali zaobisli ste Bihac...steta uvijek mi je drago malo se podruziti sa starom ekipom...nista pozdravljam vas ovdje do slijedece zgode

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #38 poslato: Maj 21, 2008, 02:56:46 posle podne »
pa ja nisam bio kuci....pedja vucko je mislim otisao na neko slikanje....tako da uglavnom..sto se men licno tice..nisam ni racunao ove godine na bhac...mnogo mi je to daleko bilo......

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #39 poslato: Maj 21, 2008, 03:10:42 posle podne »
steta:(...drugi put...mozda najesen na nekoj bini:))))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #40 poslato: Maj 21, 2008, 04:52:40 posle podne »
steta:(...drugi put...mozda najesen na nekoj bini:))))

iskreno....bas bih voleo i da te vidim ponovo na bini..

a kada sam nabrjao tamo hr takmicare..ja ti se izivnjavam..ti si takojder jedan od PIONIRA da tako kazem sto se tice takmicenja na bihac openu..i ti tj nas samo nekoliko znamo kako je to na samom pocetku izlgedalo..

jbg...tada sve one cevpae i pize su bile za nas nekoliko..a sada se nakupilo njih toliko da nista ne ostane..hahahhahhahahhahahhahah

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #41 poslato: Maj 21, 2008, 09:59:18 posle podne »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #42 poslato: Maj 21, 2008, 11:41:39 posle podne »

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #43 poslato: Maj 22, 2008, 04:23:39 posle podne »

 Ma naravno da Terzo nije trebao da pobijedi.Nisu valjda samo nadlaktice najvaznije,i da je zbog njih Mario izgubio.Iako nisam bio u bihacu,znam jako dobro kako Mario izgleda,jer se i poznajemo.I sad imam kod sebe fotke Maria(nekoliko dana pred takmicenje) i nije mi jasno sta to Terzo ima bolje od Maria sem nadlaktica???? Rezime-Mario kao i jos neki takmicari (s prostora bivse drzave),nemaju sta vie da traze na domacim takmicenjima.Pravac inostrantvo!

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #44 poslato: Maj 22, 2008, 05:30:33 posle podne »
Hehe, interesantno, ovdje je bila odlicna organizacija, za razliku od Kupa Srbije i Prvenstva Hrvatske, ali su suci opet zakazali, jednostavno mi je to nevjerovatno. Cudi me da na prostorima bivse drzave se ne moze skupiti nekoliko nepristranih sudaca da odsude to kako treba.

Dobro znam da se uvijek malo ukrade od nekoga itd, jbg tako je u svakom sportu, ali ovakvim sudackim odlukama(u svim kategorijama govorim, pocevsi od classica) samo se unistava volja mladih natjecatelja za bavljenjem i dolaskom na takva natjecanja. Bilo bi mi zao da se Bihac ugasi zbog par kontroverznih odluka, jer koliko vidim tamo ima zdrave konkurencije, volje i dobre organizacije, cime se malo koje takmicenje na nasim prostorima moze pohvaliti.
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.