April 28, 2024, 01:59:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BIHAČ 2008  (Pročitano 21278 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #45 poslato: Maj 23, 2008, 02:23:44 pre podne »
« Poslednja izmena: Maj 23, 2008, 02:25:19 pre podne Manimal »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
« Poslednja izmena: Maj 24, 2008, 10:20:40 posle podne Manimal »

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #47 poslato: Maj 25, 2008, 02:55:35 posle podne »
Peđa Petrovic

Sa zakašnjenjem odgovaram jer sam imao obaveza:

Poziv sam dobio preko saveza BiH  a ne na adresu (gdje sam rekao da sam dobio na adresu?).
Mogu da je uskeniram ako neko ne vjeruje  :)
Ja imam od Maria 8kg manje, Mario je ODLIČAN takmičar a prijre svega super je kao čovjek.
A to što sam ja pobedio u Bihaću... nisam ja sudio kao ni na zadnja 10takmičenja gdje sam pobedio i uvjek je druga garnitura sudija.Jebi ga nemogu onda sve odluke biti sumnjive a nisi ni ti bio u Bihaću da bi moglo da se cjeni preko slika.
A ti uvjek kad si komentarisao moje plasmane počevši od Bg 2008me pa do Bihaća uvjek si govorio kako sam dobar ali ne za prvo mjesto.
Jebi ga ne želim da se prepucavam preko foruma ali mi strašno smeta kao da imaš nešto protiv mene stalno...Neznam zašto je tako?
Ja bi volio da se nađemo u istoj kategoriji jednog dana kad nabavim ono što ti koristiš (a biće ako Bog da) a ja ga nisam ni pomirisao pa ćemo tako najbolje razgovarati i neka rezultati govore sami.

PUNO SPORTSKIH POZDRAVA OD TERZE

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #48 poslato: Maj 25, 2008, 02:58:45 posle podne »
:)

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #49 poslato: Maj 25, 2008, 03:07:35 posle podne »
:)

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #50 poslato: Maj 25, 2008, 03:14:45 posle podne »
:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #51 poslato: Maj 25, 2008, 04:46:01 posle podne »
mnogo toga si ti ovde pobrkao moj priajtelju....

ali dobro..kako god..

ja kategoricki STOJIM IZA TOGA DA JE MARIO OSTECEN.....

tj da je trebao da te pobedi....

TO JE MOJE MISLJENJE..

e sada..ja pojma nemam o cemu ti govris i cemu tolika frustracija i akda sam ja rekao da ti nisi dobar takmicar..???

takmicenja na kojima si ti pobedjivao ako vec tako hoces da ragovras ne zelim da komentarisem....

to kakav je ko covek..pojma nemam zasto spominjes to kakav je mario covek kada ja to bolje znam od tebe....ali ja ovde nisam PRICAO O LJUDSKOSTI nego o TAKMICENNJU U BB.....

dalje....sto se tice mojih razmisljanj...ja tebi uvek mogu reci....

znaci..ja sma ti sudio...u bg..gde si pobedio..po meni je trebalo da pobedi slavisa....JER SI TI BIO OD NJEGA TEZI 10 KG..kao sto sada ti prica za marija..i slavis aj BIO KOMPELTNIJI OD TEBE..

sva ostla tvoja takmicnje kao sto sam rekao..NECU I NE ZLIM DA KOMENTARISEM niti sam gledao,niti sam bio,niti sam sudio NITI ME JE BRIGA....

terzo...ja sma sa balkasnikm izasao 80 PUTA UKUPNO....JEL HOCES DA JA TEBI NABRJAM ZLATNE MEDALJE????......NARAVNO DA NECES..JEL TE NE ZANIMA....
i stvarno nenzam cemu ovolike frustracije covece...

ako ti ja iskreno kazem da ono sta mislim a ti se vrejdas i rpicas o tome kako ja koristim GH itd..itd..itd....onda bi mnogo toga trebalo da naucis o GH pre nego sto ovako nesto i kazes.....jer GH nije cudotvoran preparat....u sta cees se i sam uveriti..hehehheheheheh....ali eto..ti smtras da jeste..

a to da se nadjemo skupa u aktegoriji...eto vidis..opet ides nekom bez veze linjom..kao..videti ces ti kada ja uzmem gh kako cu te pobediti..

aman pa covece.....

iskreno..

mislio sam da si prilicno razumniji covek....iskreno.....

ja tebe nigde nisam vrejdao..razemnili smo nekoliko recenica...znam te kao DOBROG coveka..tj ono sto mi je bebac rekao za tebe....i sada ovo...

bez reci..

ali kako god..

i za tebe puno sportskih pozdava
« Poslednja izmena: Maj 25, 2008, 04:48:22 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #52 poslato: Jul 19, 2008, 08:41:03 pre podne »
Uh znam da je ovo stara tema,ali evo sad kad sam je procitao ne mogu a da ne odgovorim da mislim kako bi te Terzo dobio Pedja i sad bez GH-a,ali dobro to sad nije toliko ni vazno.Vidim vi bi gasili takmicenja zato sto ste na par mutni slika vidjeli nesto sto sudije i hiljade gledalaca nisu vidjeli na licu mjesta.Mozda da Sakib uspostavi direktnu liniju s Pedjom i ostalim koji su nezadovoljni sudiskim odlukama pa da vam na iducem Bihac openu salje slike sa kojih onda vi mozete odluciti ko treba da pobjedi.Ja znam da je ovo forum i da forumi sluze da bi ljudi iznosili svoja misljenja ali ovakvo pocjenjivanje kolega prelazi granice dobrog ponasanja,pri tom tako grcevito branis svoje stavove kao da ti zivot ovisi o tome iako ralno nemas neke cvrste dokaze da si u pravu,imas samo par mutnih fotografija.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #53 poslato: Jul 19, 2008, 10:48:00 pre podne »
mozda je Sakib uveo novine u svijet BBa tj. testiranje na gh i automatski ko je pozitivan biva kaznjen, u ovom slucaju to je bio Mario
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #54 poslato: Jul 22, 2008, 07:18:22 pre podne »
Uh znam da je ovo stara tema,ali evo sad kad sam je procitao ne mogu a da ne odgovorim da mislim kako bi te Terzo dobio Pedja i sad bez GH-a,ali dobro to sad nije toliko ni vazno.Vidim vi bi gasili takmicenja zato sto ste na par mutni slika vidjeli nesto sto sudije i hiljade gledalaca nisu vidjeli na licu mjesta.Mozda da Sakib uspostavi direktnu liniju s Pedjom i ostalim koji su nezadovoljni sudiskim odlukama pa da vam na iducem Bihac openu salje slike sa kojih onda vi mozete odluciti ko treba da pobjedi.Ja znam da je ovo forum i da forumi sluze da bi ljudi iznosili svoja misljenja ali ovakvo pocjenjivanje kolega prelazi granice dobrog ponasanja,pri tom tako grcevito branis svoje stavove kao da ti zivot ovisi o tome iako ralno nemas neke cvrste dokaze da si u pravu,imas samo par mutnih fotografija.

ma o cemu ti trabunjas zivota ti..

kakav GH kakvai bakraci.

pa ti si pre nekoliko dana saznao da u whey proteinu nema secera a ne da znas o GH i bilo cemu..

to ko bi koga pobedio necu ni da komentarisem jer toliko su neupucen u ovaj sprot da je to zalosno.

a kometari ti lici na jednog bivseg calna chokolina koji je odisao sa istim nivom kao i ti...

sto se tice sakiba..ja njega znam jako dugo i o tom ce3ovku mozegu da kazem samo reci hvale...

a tih hiljade ljudi koji su bili u bihacu..hahhahahha..ja u bihac idem svake godine..ove sam izostao jer nisam mogao da stignem,tako da ja jako dobro znam koliko ljudi je svake godine rpatilo to takmicenje sto je mnooooooogooooo.daleko od i 1 hidaje a ne vise hilajda...

a sto se tice ostalog sto si svega nalupo ovde...bolje da nisi ni pokretao staru temu....jer ti icigledno ner azliku8jes kafu od droge i pojam nemas koji su objetvinir azlozi zbog kojih je terzo pobedio..a neznss ni koji su subjektvini....ili ti se treba i ovo nacrati...

i da..kao dodatak..ja sam sa terzom se cuo u vezi ovoga i mnogo stvari je ispricano o vome..tako da stvarno ja pojma nemam O CEMU TI TRABUNJAS jer ovde je rec o MARIU J. i MIRASADU T...a ne o PEDJI i MIRASADU ili bilo cemu drugom u vezi nas dvojice..
ali ocigledno je da se ovde ima problem sa nekim drugim stvarima tako da stvarno nije vredno trositi vise reci ni na tebe ni ovu temu vise :D
« Poslednja izmena: Jul 22, 2008, 10:33:58 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #55 poslato: Avgust 25, 2008, 01:21:03 posle podne »
Pre neki dan sam na nekoj tv stanici gledala reportazu iz Bihaca - ne znam samo zasto se ponovo ta reportaza emitovala ako je dogadjaj bio pre 3 meseca, no nema veze...

Ono sto me je (neugodno) iznenadilo su izjave odredjenih takmicara/takmicarki tokom intervjua koje su dali, a na pitanje vezano o dopingu. Na stranu sad novinar koji nije pitao za rezultate, niti poveo razgovor uopste o treninzima i odricanjima kroz koje ta osoba mora proci, nego je prvo i jedino pitanje bilo "doping". Cak je jednu takmicarku vrlo bezobrazno pitao "imas li decka?" aludirajuci valjda na to da zenske osobe koje se bave ovim sportom su vrloooo ruzne i nema tog muskarca koji bi ih takve voleo. No kad je takmicarka odgovorila da je udana i da ima dete od 5 godina, novinar je "zavezao".

Da ne duljim, na pitanje o dopingu, uzima li se... osoba xy (iz tima Srbije) je samo gledala u prazno, ne govoreci nista, pa je onda nakon par dugih sekundi sutnje izjavila "o tome se ne prica", te je novinar pitao "a izmedju vas?" (misleci na takmicare), osoba je odgovorila "samo izmedju nas".

I sta sad osoba koja je gledala tu reportazu moze da pomisli?

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #56 poslato: Avgust 25, 2008, 02:06:02 posle podne »
Novinari cesto umeju namerno da postave provokativna pitanja tako da bilo sta da odgovoris - ne valja. Gledalac, slusalac ili citalac moze svasta da pomisli. Zato treba biti jako pazljiv kada se covek mora petljati sa njima pa cak imati i spremne odgovore  na takva provokativna ili dvosmislena pitanja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #57 poslato: Avgust 25, 2008, 02:27:39 posle podne »
Novinari cesto umeju namerno da postave provokativna pitanja tako da bilo sta da odgovoris - ne valja. Gledalac, slusalac ili citalac moze svasta da pomisli. Zato treba biti jako pazljiv kada se covek mora petljati sa njima pa cak imati i spremne odgovore  na takva provokativna ili dvosmislena pitanja.

pa tako..treba im omdah do znanja da se daje da su obicno ti koj rade interwiew izasli iz osnovne skole i hornorarno se zaposlili na nekoj loklanoj tv stanici i misle da su boga uvaitli za penis....

pravi novinar sa prave tv..nece nikada postavljati u opste tako glupa pitanja ukoliko ne uradi dobar slagvort za to..

pazi ovo molim te.
dobar dan..

....dobar dan....

novinar-kako se zovete....

mister x.....marko markovic....

novinar...ok marko..dali koristite STEROJIDE...

marko....pa znatte..ovaj....pa onaj...pa ono.....ma neznam...

SRANJE BRE

kako mene nikada tako ne pitaju nesto..u stvari i probaju..ali kada ga opletem i pokazem sta i kako..povuce se kao zadnje govno..isece amtreijal i ode kod nekog marka markovica gde moze da mu prodju njegove seljacke i lokalne fore

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #58 poslato: Avgust 26, 2008, 09:06:41 pre podne »
Ladno je Mario izgubio ovde ??????Ja nisam dugo video iscepanijeg i spremnijeg takmicara mislim da je trebao da pobedi i to najopustenije svaka mu cast na formi sve pohvale

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: BIHAČ 2008
« Odgovor #59 poslato: Avgust 26, 2008, 09:22:53 pre podne »
Novinari cesto umeju namerno da postave provokativna pitanja tako da bilo sta da odgovoris - ne valja. Gledalac, slusalac ili citalac moze svasta da pomisli. Zato treba biti jako pazljiv kada se covek mora petljati sa njima pa cak imati i spremne odgovore  na takva provokativna ili dvosmislena pitanja.

Tacno je da novinari znaju da provociraju, ali zbog njegovog nastupa tj ocitih predrasuda i kasnijeg "odgovora" osobe xy tokom intervjua, jedini zakljucak koji gledaoc moze izvuci je da se cvrsto i zategnuto telo ne moze imati bez steroida. Zalosno.
I, u pravu si. Kad takmicar/takmicarka odluci da se upusti u intervju, odgovor na to pitanje mora imati spremno.