April 28, 2024, 12:45:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Deca/Sustanon  (Pročitano 3823 puta)

Van mreže Pac

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Deca/Sustanon
« poslato: Maj 22, 2008, 04:16:02 posle podne »
Pozdrav svima.

1. Procitao sam sve teme u ovom delu foruma, i dosta toga po stranim forumima, ipak jos mi nije sve najjasnije, pa ako nekog ne mrzi, mogao bi da da svoje misljenje
2. Sportom se bavim par vekova, o ishrani znam (dosta svakako ne i sve), do skoro sam se bavio sportom u kom postoje tezinske kategorije, pa sam morao da drzim tezinu na oko 90 kg. Visok sam oko 185, masti 10-13.
3. Ne zelim da eksplodiram, zelim prvenstveno napredak u snazi i kvalitetu misica, mada mi teyina vise nije bitna sama po sebi. Zadrzao bi explozivnost i razgibanost, koliko je moguce.
4. Bar tri dana nedeljno bih trcao po sat vremena, dva puta nedeljno setnje od dva-tri sata, zelim da zadrzim masti na ovom nivou ili da ih smanjim. Ovo praktikujem godinama.
5. Tezinske treninge bi radio tri puta nedeljno, a posebna paznja i odvojeni treninzi za trbusnjake i donja ledja.
6. Radio bi i bokserske treninge kad god bih bio raspolozen.
7. Hranim se dobro, hranicu se jos bolje, oko 500g mesa, 2-3 litre jogurta, 10ak belanaca, pirinca i crnog testa, ovsenih pahuljica, dosta voca svakog dana, nista iz pekare, nista masno, nista Coca Cola ili sokovi.
8. Od suplemenata Whey, 3 merice dnevno, Amino tecne, po malo svakog dana, Animal Pak, Dextroza, Glutamin.
9. E sad, ono oko cega mi treba misljenje nekoga ko zna vise od mene su AAS. U skladu sa onim do cega mogu da dodjem, onoga sto zelim i sto sam nasao na netu dosao sam do ovog ciklusa:
WEEK                           DECA                         SUSTANON                       PROVIRON               CLOMID
1                                   200 mg                      250 mg     
2                                   300 mg                      250 mg     
3                                   300 mg                      250 mg     
4                                   400 mg                      500 mg                              2 tabs/day   
5                                   400 mg                      500 mg                              2 tabs/day   
6                                   300 mg                      250 mg                              2 tabs/day   
7                                   300 mg                      250 mg                              2 tabs/day   
8                                   200 mg                      250 mg                                                      1 tabsday
9                                                                                                                                       1 tab/day

Nolvadex 10mg, svaki dan
Zadnje tri nedelje bih ubacio i Clenbuterol, 2 on, 2 off.

Pitanja:

1. Kako vam se ovo cini?  :)
2. PCT?

Napominjem da i ja predpostavljam da ima boljih stvari, ali ovo mi je trenutno dostupno, sa parama nemam probleme, ali ne bih davao bogatstvo za kuru od koje ne ocekujem previse, vec uzimam najvise iz radoznalosti.

Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Maj 22, 2008, 04:17:44 posle podne Pac »

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2008, 04:34:38 posle podne »
Napisao si dosta voca! Ne znam kolko ti je to pametno jer i ono goji i to itekako.
2-3 litra jogurta - zlo!!! To nikako! Dovoljno ti je (ako si vec tako puno akivan) 0.5 litra dnevno i to sa sto manje masnoce. Ias dosta laktoze, tesko se vari i razlaze.... I jos ako npr. pijes jogurt, pa posle WHEY sa mlekom - jos gora kombinacija. Dva mlecna napitka ne treba mesati u istom danu.
To ti mogu reci sto se tice ishrane, a sto se tice AAS... Sacekaj iskusnije, ali mislim da ti ovaj piramidalni oblik uzimanja i nece bas preporuciti. A i ako ti je prva kura mislim da ti samo deka + test i nisu bas extra resenje...
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Pac

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2008, 04:39:41 posle podne »
Whey pravim sa vodom. Verovatno si u pravu za laktozu, doduse mleko ne pijem, tesko mi pada, tako da je jogurt (onaj sa 1%mm), jedini mlecni proizvod koji uzimam, uz beli sir ponekad. To bih mogao da smanjim.

I ponavljam da ne zelim da eksplodiram, vec samo kvalitet i snagu.

Hvala na brzom odgovoru.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2008, 08:15:12 posle podne »
Ako uzimas iz radoznalosti-PRESKOCI AAS!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2008, 01:44:21 posle podne »
gulash paprikash od kure
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2008, 03:11:02 posle podne »
gulash paprikash od kure
ahaha   direktore najjaci si   :)
week 1-8 deca 300 mg sedmicno
week 1-8 sustanon 500 mg sedmicno - ubadati 4 inekcije po 125 mg ili 0.5 ml sedmicno   :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2008, 04:46:31 posle podne »
Test ide bar 2 nedelje duze od deca-d :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Deca/Sustanon
« Odgovor #7 poslato: Maj 25, 2008, 07:23:55 posle podne »
 :-X