April 28, 2024, 02:15:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: molim za pomoc  (Pročitano 2782 puta)

Van mreže skorpion

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
molim za pomoc
« poslato: Maj 23, 2008, 10:01:11 posle podne »
Pozdrav svima  ;D
Prvo da pozdravim sve prisutne na forumu.
Naime stvari stoje ovako:treniram u teretani vec oko 7,8 meseci i mogu reci da sam do sada zadovoljan rezultatima,koliko toliko.
Dosta sam napredovao,dobio lepu misicnu masu ali stomak nikako da skinem.
Do sada se moj trening bazirao samo na dobroj ishrani i na whey proteinu.
Koristio sam sagorevace masti-prvo l-karnitin, kasnije charge pa sam prestao i to da uzimam.
Ono sto bih zeleo je da zadrzim svoju i jos malo nabacim masu (malo jos da uvecam grudi,ramena-pogotovo zadnje rame koje mi nije bas izrazeno) ,lepo se izdefinisem za leto-da se isecem (oblikujem ramena i ostale delove tela),potpuno skinem stomak i uradim trbusnjake bez gubitka mase koju vec imam.
Razmisljao sam da pocnem da uzimam clumbeterol ali se plasim da ne izgubim masu.
Skoro su mi preporucili da pocnem da uzimam winstrol jer mnogi u teretani ga koriste i pomaze.Kazu da nije stetan,da povecava misicnu masu,oblikuje misice,skida salo i izbacuje vodu iz organizma.
Zanima me koliko je sve to tacno i da li ima stetnih efekata?
Meni je cilj da se lepo sredim za leto ali ne bih da zrtvujem zdravlje u korist toga.
Da li bi u kombinaciji sa winstrolom morao da koristim i neku zastitu za jetru ili kako?
Koliko je moguce da ako se lepo "uradim" sa winstrolom zadrzim posle takav oblik misica koji imam i bez toga?
Ako mislite da je winstrol stetan,sta biste mi vi preporucili da uzimam da bih ispunio sva svoja ocekivanja do leta?
Ne razumem se uopste u hemiju pa bih vas molio da mi ne pisete skracenice,vec ako mozete da mi date konkretne odgovore  :).
Unapred hvala za odgovore i za pomoc!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: molim za pomoc
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2008, 11:18:22 pre podne »
winstrol
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,39.0.html

clenbuterol
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,33.0.html

i naravno isharana
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html


 ima dosta slicnih topika sa upravo tvojom tematikom tj winstrolsko brzinsko rezanje i dopumpavanje praznina za ljeto. ali na zalost mnogi su pokusavali i nikome za sad nije poslo za rukom :(
medjutim ko zna, maybe you're the chosen one !!!
« Poslednja izmena: Maj 24, 2008, 11:20:19 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: molim za pomoc
« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2008, 02:38:27 posle podne »
Prijatelju ako si vec odlucio  za hemiju nemoj navaljivat jos si pocetnik sa 7-8 mj,ako vec hoces ubaci jutarnji kardio na prazan stomak i pola tablete efedrina ECA to je moje misljenje i obavezno prehrana to i da ne spominjem.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: molim za pomoc
« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2008, 02:45:36 posle podne »
Citaj edukuj se cackaj listaj po forumu na temi steroidi , citaj uci na temi ishrana i dodaci u BB i trening. pa tek onda misli na steroide!! To je zadnje sta treba da znas!! veruj mi!! nema rezultata bez osnove( znanje o ishrani trening dodatci itd..) to ko da hoces da gradis kucu bez temelja!!
Ne zuri ok!!
Kralj ist Back

Van mreže skorpion

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: molim za pomoc
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2008, 10:38:06 posle podne »
hvala na savetima :).
Kakav je taj efedrin ECA?
Sta konkretno on radi,kakav efekat ima na organizam i da li ima negativnih strana?
Da li spada u kategoriju sagorevaca masti ili negde drugde?
Veliki pozdrav :)!

Van mreže hazard

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
  • Ohrid - Makedonija...
Odg: molim za pomoc
« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2008, 11:50:53 posle podne »
pa potrazi jbt... imas sve o tome..
Don't talk to me.. I'm dieting..
Ohrid - Makedonija