Mart 28, 2024, 10:33:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: NEKE MALE TAJNE..  (Pročitano 251356 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #30 poslato: Maj 26, 2008, 04:46:30 posle podne »
Uf, dobro si me podsjetio secret of the pros, ah to o vlastitim frustracijama i nezadovoljstvom vlastitog izgleda te kaljenja znanja kao ispusnog ventila ili bolje receno predbacivanje loptice  ;D

Ma samo sam pitao jer me kopkalo, ja smatram da ja gluta vrhunski proizvod a neki pubmed sad otkrio mlaku vodu  ::)

I dalje ce neznalica da krka glutamin i da baca pare, navodno kao da se pretvara u glukozu, pa ce da bude umisto 60g 80g glukoze i neka grmi photosi idu ovo ljeto pa neunčikovitost nek objese od klin i konačno krenu ti ljudi trenirat a ne žalit se samo!

Hvala Pedja  ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #31 poslato: Maj 26, 2008, 04:53:22 posle podne »
uvek..

a pitaj ti njih onda..ako se glm pretvara u glukozu...pa onda tom logikom nema ni potrebe uzmati glukozu...vec uzmes 100 gr glutamina..50 gr ce da se ugradi a 50 ce da se pretovri u glukozu i da bude trasnortni sistem.

ma feneomnalno..
morati cu milosa da upoznam sa ovim najvnovijim dostigunicima srpsksih experata za supelemtaciju.....hhahahha

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #32 poslato: Maj 26, 2008, 04:59:11 posle podne »
Ma Miloš nema pojma on samo kemija  ;D

To je sad "in" da se piše...

Istina je da ne prihvacam sve od Miloša (recimo ježim se onih riganja itd...te super setova za naturalce itd...) ali zato priča, pristup, zašto, kako...Bog  Bogova!
 
Uglavnom sve pa i Gluta se u zelucu malo "zagube" ali da se pretvore u secer mi je fucking unbeliavable, trazim po netu jer mi vrag ne daje mira i samo nalazim standardno pozitivno iskustvo sa tim medikamentom da ga tako nazovem...

A ovo sam ja pitao ovako i upao da si olakšam dušu, s toga zanemari...da znaš tko piše trebao bi O2 tekuci  ;D
« Poslednja izmena: Maj 26, 2008, 05:01:43 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #33 poslato: Maj 26, 2008, 05:11:36 posle podne »
ma sta ima da zamerim...
mene posebno irtira kada tako neka da ne nazovem kako psie budastine a da je od toga probao..NISTA.

azumes..

ja sam vec jednom rekao...ja sve sto radim...PRVO SAM PROBAO NA SEBI..I ONDA STAVIO NA PAPIR..

tako je bilo i sa glm..

veruj..da u off fazi..toliko se nagrcavam sa glm..i vise nego sto sam gore pisao....jer mi je imunitet tada u padu..znas i sam od cega...ali glm mi pomaze i tu....a da ne pricam o opravku posle treninga jer ja i dalje treiram kao zivotinja..tj drugacije i enznam..

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #34 poslato: Maj 26, 2008, 05:15:49 posle podne »
Sve je kristalno jasno! I ja sam rekao da me "cuva" na ovim dijetama, pa pao sam 11kg u tezini, a snaga mi 80% tu! A nisam na AAS, već Gluta,Bcaa i Whey!  ;)

To je sve pričam ti priču...a bez trunka znoja i pokušaja...

Poz

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #35 poslato: Maj 26, 2008, 06:57:20 posle podne »
Evo ja neki dan u prodavaonici suplemenata i kupujem glutamin i pode meni radnik pricat o doziranju,govori dosta ti je 10 g na dan,ja mu kazem da sam procitao od Pedje Petrovica i jos nekih "faca" u ovom sportu da treba 30 g minimalno da bi imalo efekta...i pode on meni pricu kakav Pedja sta on moze na sebi osjetit kako djeluje bilo sta od suplemenata kad uzima steroide... >:( :o...ja pokupio glutamin i otisao nije mi se dalo raspravljat...i nastavljam s uzimanjem 35 g sad cu i pojacat namjerno hehe... ;D

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #36 poslato: Maj 26, 2008, 07:01:26 posle podne »
Nevalja ti to, bacaš pare bolje čitat PUBMED  ;D ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #37 poslato: Maj 26, 2008, 07:40:53 posle podne »
Evo ja neki dan u prodavaonici suplemenata i kupujem glutamin i pode meni radnik pricat o doziranju,govori dosta ti je 10 g na dan,ja mu kazem da sam procitao od Pedje Petrovica i jos nekih "faca" u ovom sportu da treba 30 g minimalno da bi imalo efekta...i pode on meni pricu kakav Pedja sta on moze na sebi osjetit kako djeluje bilo sta od suplemenata kad uzima steroide... >:( :o...ja pokupio glutamin i otisao nije mi se dalo raspravljat...i nastavljam s uzimanjem 35 g sad cu i pojacat namjerno hehe... ;D
..

pozdravi tog radnika mnogo..i kazi da mi je zao sto je toliko isfrustiran svojim licnim izlgedom da ujutro kada se probudi ne oze da gleda u ogledalo..

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #38 poslato: Maj 26, 2008, 08:52:14 posle podne »
Evo ja neki dan u prodavaonici suplemenata i kupujem glutamin i pode meni radnik pricat o doziranju,govori dosta ti je 10 g na dan,ja mu kazem da sam procitao od Pedje Petrovica i jos nekih "faca" u ovom sportu da treba 30 g minimalno da bi imalo efekta...i pode on meni pricu kakav Pedja sta on moze na sebi osjetit kako djeluje bilo sta od suplemenata kad uzima steroide... >:( :o...ja pokupio glutamin i otisao nije mi se dalo raspravljat...i nastavljam s uzimanjem 35 g sad cu i pojacat namjerno hehe... ;D

pedja je na steroidima?????

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #39 poslato: Maj 26, 2008, 09:10:12 posle podne »
Evo ja neki dan u prodavaonici suplemenata i kupujem glutamin i pode meni radnik pricat o doziranju,govori dosta ti je 10 g na dan,ja mu kazem da sam procitao od Pedje Petrovica i jos nekih "faca" u ovom sportu da treba 30 g minimalno da bi imalo efekta...i pode on meni pricu kakav Pedja sta on moze na sebi osjetit kako djeluje bilo sta od suplemenata kad uzima steroide... >:( :o...ja pokupio glutamin i otisao nije mi se dalo raspravljat...i nastavljam s uzimanjem 35 g sad cu i pojacat namjerno hehe... ;D
Ne znam...ja sam cuo da pije one krejatine i protejine...nemoj offtopiČARIT, dobra tema...

pedja je na steroidima?????

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #40 poslato: Jun 05, 2008, 08:42:34 posle podne »
extra text,svaka cast!!!
pitanje,da li je potrebno uzimati bcaa danima kad se netrenira?

Spartak

  • Gost
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #41 poslato: Jun 05, 2008, 10:06:27 posle podne »
da

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #42 poslato: Jun 05, 2008, 10:22:22 posle podne »
extra text,svaka cast!!!
pitanje,da li je potrebno uzimati bcaa danima kad se netrenira?
A sto?
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #43 poslato: Jun 05, 2008, 10:30:44 posle podne »
da
u kojim merama ?jel ujutro,uvece?

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #44 poslato: Jun 14, 2008, 12:38:13 posle podne »
ako imas para, shto vishe. :)