Mart 29, 2024, 12:09:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: NEKE MALE TAJNE..  (Pročitano 251360 puta)

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #45 poslato: Jun 14, 2008, 03:37:56 posle podne »
Odlican tekst.Medjutim radi se tu o jako puno suplemenata u jako velikim kolicinama.Trenutno placam 600 grama glutamina 40 eura a bcaa je skuplji od zlata 100 grama u tabletama 20 eura.Tako da mi je maksimalna dnevna kolicina koju unosim 15 grama glutamina,5 ujutro,5 poslije treninga i 5 prije spavanja i 2X2 tablete bcaa ili oko 2 grama dnevno.Pa cak i kod te kolicne osjecam da mi je smanjeno vrijeme oporavka,imunitet mi je znatno ojacao,prehlade i sl. za mene su postale totalna nepoznanica dok sam prije muku mucio sa imnunitetom.Na zalost u BiH su suplementi dosta skupi a zivotni standard dosta los,tako da su i kolicine suplemenata koje ja sebi mogu priustiti minimalne jer vec i previse trosim na hranu,mjesecno samo za pileci file 150 eura,to je malo manje para od prosjecne plate.E kad bi u BiH imao gdje uzeti BCAA i glutamin po cijenama koje Pedja nudi strah me i pomisliti kakav bih napredak imao.

Spartak

  • Gost
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #46 poslato: Jun 14, 2008, 05:52:06 posle podne »
malo glutamina
pa covjek je svjestan toga zar ne citas...
Odlican tekst.Medjutim radi se tu o jako puno suplemenata u jako velikim kolicinama.Trenutno placam 600 grama glutamina 40 eura a bcaa je skuplji od zlata 100 grama u tabletama 20 eura.Tako da mi je maksimalna dnevna kolicina koju unosim 15 grama glutamina,5 ujutro,5 poslije treninga i 5 prije spavanja i 2X2 tablete bcaa ili oko 2 grama dnevno.Pa cak i kod te kolicne osjecam da mi je smanjeno vrijeme oporavka,imunitet mi je znatno ojacao,prehlade i sl. za mene su postale totalna nepoznanica dok sam prije muku mucio sa imnunitetom.Na zalost u BiH su suplementi dosta skupi a zivotni standard dosta los,tako da su i kolicine suplemenata koje ja sebi mogu priustiti minimalne jer vec i previse trosim na hranu,mjesecno samo za pileci file 150 eura,to je malo manje para od prosjecne plate.E kad bi u BiH imao gdje uzeti BCAA i glutamin po cijenama koje Pedja nudi strah me i pomisliti kakav bih napredak imao.
zar nema nigdje bcaa u prahu?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #47 poslato: Jun 14, 2008, 06:12:03 posle podne »
nadji nekog ko je na relaciji BiH-Srbija pa neka ti donese THE proizvode...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #48 poslato: Jun 14, 2008, 06:38:22 posle podne »
nadji nekog ko je na relaciji BiH-Srbija pa neka ti donese THE proizvode...

Pokusavam,ali bezuspjesno.

Spartak

  • Gost
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #49 poslato: Jun 14, 2008, 07:14:42 posle podne »
nadji nekog ko je na relaciji BiH-Srbija pa neka ti donese THE proizvode...

Pokusavam,ali bezuspjesno.
naruci sa njihovog sajta ili sa prosporta

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #50 poslato: Jun 14, 2008, 07:34:24 posle podne »
nadji nekog ko je na relaciji BiH-Srbija pa neka ti donese THE proizvode...

Pokusavam,ali bezuspjesno.
naruci sa njihovog sajta ili sa prosporta

Probao sam od prosporta,ali dok se plati carina vise se ne isplati.Na 100 eura suplemenata sam plati 60 eura carine.Nema zako na koji jasno govori koliko se carina na sta zaracunava nego oni to po slobodnoj procjeni tako da nikad ne znamo koliko ce nas carina kostati.

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #51 poslato: Jun 14, 2008, 10:24:08 posle podne »
E kad bi u BiH imao gdje uzeti BCAA i glutamin po cijenama koje Pedja nudi strah me i pomisliti kakav bih napredak imao.
vala bas. ::)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #52 poslato: Jun 14, 2008, 11:32:46 posle podne »
Pa, ako vas ima vise iz BiH, spojite narudzbine u jednu - pa vidite sa Pedjom na PM, mozda moze nesto da smislite...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #53 poslato: Jun 15, 2008, 09:16:20 pre podne »
moze..moze...sve moze da se sredi

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #54 poslato: Jun 15, 2008, 10:27:27 pre podne »
Zadnjih par mjeseci radim na ovakav nacin, mogu vam reci da sam i vise nego zadovoljan.
Osijecam se odlicno, napredujem jos bolje.
Ne bih dalje duljio, nego kad nas General odobri stavit cemo slike da vidite imali razlike i kolike...
Prica je jedno, a rezultat nesto sasvim drugo! Djela sve govore...

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #55 poslato: Jun 15, 2008, 12:34:00 posle podne »
Nevalja ti to, bacaš pare bolje čitat PUBMED  ;D ;D ;D

Ma oko cega se ti brines, pa zakljucili smo da jebivjetri pisu onakve gluposti, da glukoza, kakva idiotarija. Procitao sam nekih 30 studija na pub medu koje se doticu glm-a i njihov jedini zakljucak je dio otpada u probavi, a jbg, zato i krkamo po 50-60g dnevno, jer se nesto i ne iskoristi. Pub med nije sranje, daleko od toga, nego ljudi koji ga citaju ga cesto krivo upotrebljavaju kao nekakvo oruzje, odnosno tumace studije kako je njih volja...

A ovo oko oksidacije aminokiselina u jetri, dio mora oksidirati, nikad se sve ne ugradi u tijelo. Kako da ja znam ako popijem 50ml aminokiselina da se 43ml hoce iskoristiti, a ovih 7 nece? Jebemu ako budemo tako gledali na gluposti popizit cemo prije 30-ete. ;)
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #56 poslato: Jun 15, 2008, 02:27:30 posle podne »
Citat
pa zakljucili smo da jebivjetri pisu onakve gluposti, da glukoza, kakva idiotarija.

tacno..ali na zalost ocigledno je da ljudi slusaju ono sta bi zeljeli da cuju..u tome je osnovni problem.

jer ,ako ti covek sa kojim vezbas i vidis ga svaki dan..kaze i sto je najbinijije pokaze da to deluje i da radi,a ti opet to engiras na razno razne nacine...onda je to veliki problem SA NECIM DRUGIM..

ali boze moj....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #57 poslato: Jun 15, 2008, 02:28:07 posle podne »
Zadnjih par mjeseci radim na ovakav nacin, mogu vam reci da sam i vise nego zadovoljan.
Osijecam se odlicno, napredujem jos bolje.
Ne bih dalje duljio, nego kad nas General odobri stavit cemo slike da vidite imali razlike i kolike...
Prica je jedno, a rezultat nesto sasvim drugo! Djela sve govore...


naravno..mislim da bi to trebalo vec da se uradi...moras da mi saljes slike..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #58 poslato: Jun 18, 2008, 02:29:11 posle podne »
stvaro stoje ovako....

posto od kada sam zakljucao ovu i druge teme dobio sam preko 30 pm i mailova gde me ljudi traze dodatna objasnjenja u vei ove i ovih tema,a ja da ne odgovram svima otkljucavam teme i naglasvam..

NARAVNO DA JA NISAM INOVATOR U OVOM SPROTU KAO STO SE TO NEKE BUDALETINE IZ SRBIJE PREDSTAVLJAJU A DA IMAJU 2 GODINE STAZA U TERETANI A DA PRITOM PLACU KADA SE GLEDAJU U OGLEDALO..

naravno da je deo ovih textova prevod sto od acceta a sto je direktna skola od milosa sarceva...

iz svega ovoga svako pametn moze zakljcuti da sam ja samo uprostio ono sto se negde moze naci na engleskom jeziku i STO JE NAJVAZNIJE da sam ja ovo sve probao na sebi...I DA DELUJE FANTASTICNO.....

krenuvsi i pocevsi id carb roattiona pa sve do upotrebe mega doza AK iz svih oviih textova..

neznam u cemu je moja greska..ali ako gresim sto klinicima zelim da priblzim nesto da RAZUMEJU a da sam ujedno ja to rpobao na sebi i sa sigurnoscu tvrdim da radi.....ako ja gresim sto nesebicno kazem nesto da deca ne lutaju kroz ovaj sport kao sto sam ja lutao i gresio.....ako ja gresim samo zato sto prevedm uz najbolju nameru neki text i objavim ga na OVOM FORUMU...ako ja gresim sto ljudi vole da citaju to sto ja napisem,kazem,prevedem,objasnim,pokazem.......

onda sam kriv u potpunosti....

ako su moji rezultati plod laganja i sakrivanja iza tastature.....ako ja sa svojih 37 godina imam volje da nekome pomognem a ne da mu pricam budlastine....i ako neko nakon 1 godinu uleti na forum i napise da meni svka cast ali da je sve ono sto sam ja napisao vec negde napisao i milos sarcev...

onda ja kazem..tako je...i ponosim se sa tim.....jer kao sto rrekoj na pocetku...ja nisam inovator...ja nisam izmislio recimo CARB ROTATTION ali sam ga PROBAO...I RADI VISE NEGO DOBRO..

ja nisam izmslio MEGA DOZE AK pred trening..u toku..i posle.....JA SAM SAMO POSTOVAO PRAVILA IGRE.....

i sto iz licnog iskustva sto iz vec postojecih textova na engleskom jeziku UOBLICIO NESTO STO CE SVIMA DA DOBRO DODJE...u to sam sada posle oviliko mailova i pm-a i vise nego sigruan..

hvala vam svima koji ste mi pruzili podrsku i da..svhatio sam....ipak ste mi VI NARODE NAJBITNIJI..TJ VI KOJI OVO CITATE I PRIMENJUJETE OVO SVE..

pedja

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #59 poslato: Jun 18, 2008, 03:41:18 posle podne »
Pedja, imas moju PUNU podrsku...Najbitnije od svega je to sto ti pises o PROVERENOM i ISPROBANOM...to se na zapadu placa u hiljadama evra i dolara...A od tebe stize BESPLATNO...Ako to neko ne ceni, onda jbg - pitanje je i kakve su mu namere...Verovatno da nekom u 4 oka naplacuje to sto se na ovom forumu moze naci u svakodnevnim postovima..


PUNAAAAAA PODRSKAAAAAAA.....i ne nerviraj se zbog majmuna...takvih ima i uvek ce ih biti, to niko nece promeniti....