April 19, 2024, 12:34:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: NEKE MALE TAJNE..  (Pročitano 252185 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #60 poslato: Jun 22, 2008, 05:30:56 posle podne »
Treniram vise od 10 god, dosta sam procitao o BB. recimo vise desetina kilograma casopisa.U stranim casopisima se vrti jedno te isto, vise slika i reklama nego pravih tekstova,tako da u poslednje vreme kupujem samo one casopise koje sadrze Miloseve tekstove.
Ali zato na ovom forumu se mogu naci zaista vredne informacije, tvoje su za svaku pohvalu.
Puno pozdrava Namigivanje

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:30:21 pre podne »
velika DILEMA- prvi put sam sabrao koliko kosta profy suplementacija tako da bih morao da izvedem sledecu racunicu:
ovo su suplementi i gramaza koje koristimo samo pre u toku i posle treninga(kardio ovde nisam uracunao i dane off)
ako imamo 22 treninga MESECNO(5xnedeljno) unosimo:
1. glutamin 1kg = 36 e
2. BCAA  1kg = 45 e
3. whey 1.5 kg = 25 e
4. amino LIQ 130kom = 150 e
5. NITRO 0.5 kg = oko 50  e
6. X3M PUMP 1kg = 35 e
7. malt + creatin + recovery = oko 20 e
ukupna cena za ovo 'porodicno' pakovanje za mesec dana bi kostalo oko 350 eura koji evric dole gore..e sad sta bi covek ovde najbezbolnije uskladio ako bi za suplemenete mogao da izdvoji od 150-200 eura?????   
uvek me muci ovo pitanje, niceg se ne bih odrekao..a ne bih ni da 'tanjim' doze, pa bi neki saveti resilo dileme, pa da pocnemo sa kupovinom.
npr smanjio bih amino liq na 2 kutije = 50 e, izbacio Nitro ili X3M PUMP ili tanjio doze sve ne bih li upakovao do 200 eura
Kako bi se vi igrali??
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 22, 2008, 02:56:32 pre podne »
nitro i pump ti stvarno ne treba po meni...

meni racunica izadje oko 150-200 evra za rekreativca,ali umesto tih amino ja koristim vise wheya i kazein...

sve u svemu ova dva koja sam ti naveo su ti suvisni,u smislu da ne dobijas proporcionalno parama koje dajes...naravno to vazi u slucaju kada su pare problem,a ovde jesu,da ne ispadne da mislim da su ti proizvodi skroz beskorisni....

tako dobijas nekih 250 evra za igranje

u svakom slucaju znam da dosta takmicara pre pravi ovakvu racunicu po vaznosti i po ulozenom novcu naspram dobitka-

                                                                                                                                                                                                  1.Hrana
                                                                                                                                                                                                  2.hemija
                                                                                                                                                                                                  3.suplementacija
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 22, 2008, 07:01:15 pre podne »
filip je u pravu..

ako se vec mora stedeti..onda bi trebalo zibaciti ta dva proziovda.
mada...ove je sve ukonponovano da radi u sinergiji....ali boze moj..sta da se radi.
ali..ali..ako vec treba nesto da se oduzme..onda tu to ova dva proziovda....

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #64 poslato: Novembar 22, 2009, 02:06:26 pre podne »
prvo da pozdravim sve a posebno pedju novi sam na forumu  text je predobar i u potpunosti si upravu ;D ;D
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #65 poslato: Novembar 22, 2009, 02:36:23 pre podne »
stvaro stoje ovako....

posto od kada sam zakljucao ovu i druge teme dobio sam preko 30 pm i mailova gde me ljudi traze dodatna objasnjenja u vei ove i ovih tema,a ja da ne odgovram svima otkljucavam teme i naglasvam..

NARAVNO DA JA NISAM INOVATOR U OVOM SPROTU KAO STO SE TO NEKE BUDALETINE IZ SRBIJE PREDSTAVLJAJU A DA IMAJU 2 GODINE STAZA U TERETANI A DA PRITOM PLACU KADA SE GLEDAJU U OGLEDALO..

naravno da je deo ovih textova prevod sto od acceta a sto je direktna skola od milosa sarceva...

iz svega ovoga svako pametn moze zakljcuti da sam ja samo uprostio ono sto se negde moze naci na engleskom jeziku i STO JE NAJVAZNIJE da sam ja ovo sve probao na sebi...I DA DELUJE FANTASTICNO.....

krenuvsi i pocevsi id carb roattiona pa sve do upotrebe mega doza AK iz svih oviih textova..

neznam u cemu je moja greska..ali ako gresim sto klinicima zelim da priblzim nesto da RAZUMEJU a da sam ujedno ja to rpobao na sebi i sa sigurnoscu tvrdim da radi.....ako ja gresim sto nesebicno kazem nesto da deca ne lutaju kroz ovaj sport kao sto sam ja lutao i gresio.....ako ja gresim samo zato sto prevedm uz najbolju nameru neki text i objavim ga na OVOM FORUMU...ako ja gresim sto ljudi vole da citaju to sto ja napisem,kazem,prevedem,objasnim,pokazem.......

onda sam kriv u potpunosti....

ako su moji rezultati plod laganja i sakrivanja iza tastature.....ako ja sa svojih 37 godina imam volje da nekome pomognem a ne da mu pricam budlastine....i ako neko nakon 1 godinu uleti na forum i napise da meni svka cast ali da je sve ono sto sam ja napisao vec negde napisao i milos sarcev...

onda ja kazem..tako je...i ponosim se sa tim.....jer kao sto rrekoj na pocetku...ja nisam inovator...ja nisam izmislio recimo CARB ROTATTION ali sam ga PROBAO...I RADI VISE NEGO DOBRO..

ja nisam izmslio MEGA DOZE AK pred trening..u toku..i posle.....JA SAM SAMO POSTOVAO PRAVILA IGRE.....

i sto iz licnog iskustva sto iz vec postojecih textova na engleskom jeziku UOBLICIO NESTO STO CE SVIMA DA DOBRO DODJE...u to sam sada posle oviliko mailova i pm-a i vise nego sigruan..

hvala vam svima koji ste mi pruzili podrsku i da..svhatio sam....ipak ste mi VI NARODE NAJBITNIJI..TJ VI KOJI OVO CITATE I PRIMENJUJETE OVO SVE..

pedja
joj pedja sta da ti kazem!nista.samo ti mogu zahvaliti,sto ti prenosis informacije,meni ili bilo kome na forumu.neko bi sa 37 god razmisljao ma sto bih ja provodio toliko i toliko na forumu i piskarao nekoj deci i objasnjavao im neke stvari ,,nek nauce na svojim greskama...jos jednom svaka ti cast,,samo kad vidim br tvojih postova od skoro 19000 ..uh.nemoj se obazirat na komentare nekih ..samo teraj dalje !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #66 poslato: Januar 04, 2010, 03:31:47 pre podne »
sve je ovo i te kako interesantno ali i te kako skupo..pogotovo za nas studente :)jel mogu malo da se smanje doze ili to ipak nece imati efekta nikakvog:)):)i koliko mogu da smanjim doze?
« Poslednja izmena: Januar 04, 2010, 03:53:38 pre podne bbART »
...untile you puke...

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #67 poslato: Januar 04, 2010, 04:23:11 pre podne »
e i da..procitao sam sve postove za ovaj clanak i niko nije pomenuo kako da uzimamo u danima kada ne treniramo...i da li moze kardio trening da se ubaci u ovo sve?
...untile you puke...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #68 poslato: Januar 04, 2010, 06:39:17 pre podne »
sve je ovo i te kako interesantno ali i te kako skupo..pogotovo za nas studente :)jel mogu malo da se smanje doze ili to ipak nece imati efekta nikakvog:)):)i koliko mogu da smanjim doze?

naravno da ce da ima efekta
ali pitanje je na koliko bi ti da smanjis itd itd itd
jer i smanjivanje na racun kvaliteta i odradjenog posla nema smisla....
a doze ne bi trebalo da smnajivas bas mnogo...
a pretposavljam da si natural te bi onda malo i blago smanjivanje doza bilo izvodljivo..

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #69 poslato: Januar 16, 2010, 03:17:44 pre podne »
e josh jedno pitanje...tokom treninga kada treba uneti bcaa i glutamin i kreatin..jel kada osetimo da je pumpa najveca???i sve odjednom strpamo u grlo..tj pomesamo pa nekih 5-10 minuta pijemo???
« Poslednja izmena: Januar 16, 2010, 03:19:39 pre podne bbART »
...untile you puke...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #70 poslato: Januar 16, 2010, 08:15:01 pre podne »
e josh jedno pitanje...tokom treninga kada treba uneti bcaa i glutamin i kreatin..jel kada osetimo da je pumpa najveca???i sve odjednom strpamo u grlo..tj pomesamo pa nekih 5-10 minuta pijemo???

Da, u stvari to sve popijes kojih 20min prije zavrsetka treninga.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #71 poslato: Januar 16, 2010, 11:50:59 pre podne »
e josh jedno pitanje...tokom treninga kada treba uneti bcaa i glutamin i kreatin..jel kada osetimo da je pumpa najveca???i sve odjednom strpamo u grlo..tj pomesamo pa nekih 5-10 minuta pijemo???
ako trening  traje 60min,ti gledaj da popijes za 40min narednih 20min pijes vodu,i na kraju treninga whey,bcaa,gluta,krea,beta,seceri...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #72 poslato: Februar 09, 2010, 05:05:13 posle podne »
PEDJA JE ZAKON!!!!!!!!!!!!

Van mreže markovic17

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #73 poslato: Februar 12, 2010, 07:00:02 posle podne »
POzz ;Eo da postavim svoj prvi post ;)

Pedja sta mislis o uzimanju 5 g kreatina i 10g BCAA u TOKU TRENINGA...ne znam da li moze da ima neki bolji efekat posto su dosta manje doze+sto nemam glutamin ;)

naravno 5 g kreatina ujutru na prazan stomak i u PWM
BCAA sam mislio da uzimam 10 pre,10 u toku i 10 u PWM,,
i podrazumeva se  Whey 2 merice u PWM i 1 u toku dana...

Pozz svim forumasima...nocas celu noc ima da se cita forum;)

Van mreže markovic17

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: NEKE MALE TAJNE..
« Odgovor #74 poslato: Februar 14, 2010, 10:23:21 pre podne »
pedja mozes samo da odgovoris na moj predhodni post...ako ti nije frka:)