Mart 29, 2024, 06:49:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: HORMON RASTA  (Pročitano 116039 puta)

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #15 poslato: Jul 30, 2009, 12:13:46 pre podne »
bez IGF-1 i insulina nista neces postici po pitanju misicne mase...a sto se tice drugih pogodnosti GHa ne treba ti u 25 godina,kao sto rece Goran

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #16 poslato: Jul 30, 2009, 01:48:16 posle podne »
bez IGF-1 i insulina nista neces postici po pitanju misicne mase...a sto se tice drugih pogodnosti GHa ne treba ti u 25 godina,kao sto rece Goran

Izvini bez IGF-1 ništa :) ?
Naravno da se postiže sa GH+INS i ostalim "pikanterijama" ali njemu to ne treba.
Iskreno ja da imam sredstva i da nemam pozadinu bolesti (kancer) uzeo bi i kao rekreativac ali od 28god....a kad bi se takmičio uzeo bi i od 20 ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #17 poslato: Jul 30, 2009, 02:02:24 posle podne »
ja bi uzeo sve jedno i da se ne takmicim,kad bi imao love.povecam definiciju malo utegnem se malo regenerisem tetive i zglobove i neke stare povrede jos dok sam igrao odbojku uopsteno jedan refresh organizmu,a sad ovo za misicnu masu sto on hoce je totalno bez veze solo gh
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #18 poslato: Jul 30, 2009, 02:48:10 posle podne »
ja bi uzeo sve jedno i da se ne takmicim,kad bi imao love.povecam definiciju malo utegnem se malo regenerisem tetive i zglobove i neke stare povrede jos dok sam igrao odbojku uopsteno jedan refresh organizmu,a sad ovo za misicnu masu sto on hoce je totalno bez veze solo gh

lepo receno

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #19 poslato: Jul 30, 2009, 03:01:46 posle podne »
hvala generale
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #20 poslato: Jul 30, 2009, 03:20:08 posle podne »
Prvo ko je pomenuo solo hormon?Drugo  siguran sam da bi vas 90 uzelo samo da je u mogucnosti!!Pa sta ako bi ga uzeo ovako....Uzimao sam ovako steroide zasto  nebi njega  ako sam u mogucnosti?!!Koliko  njih ga samo uzima  radi njegovih beneficija!!!Ponavljam ja nejurim da dobijem sad neku masu vec KVALITET mase imam tako da bih zeleo istopiti neke masnoce sto imam i uopsteno povecati formu!!!ZA MOLIO BIH SVE ONE KOJI PALAMUDE  DA NEODGOVARAJU JER MI NJIHOVI SAVETI STARNO NETREBAJU!!!Oni koji su zainteresovani da mi daju pravi saset POGOTOVU KRALJ nek odgovore!!!UNAPRED HVALA!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #21 poslato: Jul 30, 2009, 03:25:18 posle podne »
da sam u mogucnosti ne bih se nikad ni skidao sa GH, ovako gledam bar pola godine da ispostujem..naravno sedne to u aas, slin, al na njima sigurno nisam vezano pola godine.
Da ga 'rekreativno' koristim, jedino sto bi mene zanimalo je pomenuti refresh i najbitnije hiperplaza..ucinak koji se vidi od 6-9 meseci kad ta nova vlakna dobiju punu velicinu, aas i slin ce to samo dodatno ubrzati..bar moje vidjenje- go for it
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #22 poslato: Jul 30, 2009, 10:44:47 posle podne »
Ja bi predlozio da nepunimo temu glupostima...
nego neka on  tacno jos jednom napise sta i kako ima u planu i sta sve zeli da uzme pa da pokusamo da damo konkretan odgovor
Poz
KRALJ
Kralj ist Back

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #23 poslato: Jul 30, 2009, 11:54:16 posle podne »
Prvo ko je pomenuo solo hormon?Drugo  siguran sam da bi vas 90 uzelo samo da je u mogucnosti!!Pa sta ako bi ga uzeo ovako....Uzimao sam ovako steroide zasto  nebi njega  ako sam u mogucnosti?!!Koliko  njih ga samo uzima  radi njegovih beneficija!!! Ponavljam ja nejurim da dobijem sad neku masu vec KVALITET mase imam tako da bih zeleo istopiti neke masnoce sto imam i uopsteno povecati formu!!! ZA MOLIO BIH SVE ONE KOJI PALAMUDE  DA NEODGOVARAJU JER MI NJIHOVI SAVETI STARNO NETREBAJU!!!Oni koji su zainteresovani da mi daju pravi saset POGOTOVU KRALJ nek odgovore!!!UNAPRED HVALA!!!

Ja ti, prijatelju moj, uz duzno postavanje na godine koje imas, savetujem (a bicu kratak da ne udjem u grupu PALAMUDACA), da lepo procitas ona dva ili tri teksta koje ima na pocetku teme i da naucis osnovu. Kada to procitas, potrudi se da nadjes deo gde pise da onaj ko je uspeo da izgradi MISICNU MASU, treba da zapocne da koristi hGH da bi dobio na kvalitet ?! Razmisli, jer kako gledam i ti si, trazeci pomoc, usao u gore navedenu grupu ljudi.
Pozdrav.

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #24 poslato: Jul 31, 2009, 05:10:10 posle podne »
 E pa ovako!Isao bi sa propionatom 12 ned svaki drugi dan 100mg BD,boldenolm 10 ned takode BD 400mg ned rasporedeno u dva puta  u komb sa propionatom zadnjih 5 ned wins oral 40mg dnevno uz to naravno isao bi sa preparatima sve u fulu!!!Hormon bi uzimao 5 jedinica dnevno u tom razdoblju znaci 12 ned!Eto to bi otprilike tako izgledalo!

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #25 poslato: Jul 31, 2009, 08:04:18 posle podne »
12 nedelja je dovoljno da bi se IDEFINISAO ne malo, vec za takmicenje.
Iako ne postoji caroban lek ni ciklus da bi postigao misicavost, AKO NE PRILAGODIS ISHRANU KAKO TREBA i ne kombinujes kardio na pravila nacin, ciklus nije los, a ne znaci da se nemoze i promeniti.
hGH, 5 IU dnevno 12 nedlja, to i vecina od balkanskih takmicara koriste. On ti bas za ovaj period nemoze pomoci. Ali ako i dalje nastavis da treniras i jedes pravilno, sa kvalitetnom "suplementacijom" onda njegov mali ucinak mozes da primetis za sledecu letnu sezonu. Da bi maksimalno iskoristio njegov ucinak, ima protokl kako se on koristi (sto je malo vise kompikovanjija stvar) i plus trebas ulagati u sebe u sledcu godinnu dana.
Good luck.

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #26 poslato: Avgust 03, 2009, 03:03:54 posle podne »
OK!!THENKS!!Koliko bi ugljenih hidrata trebao unositi !

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #27 poslato: Avgust 03, 2009, 05:48:07 posle podne »
eh,koliko.....to je jedna velika nauka
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #28 poslato: Avgust 04, 2009, 01:24:46 posle podne »
Moje pitanje je dali se moze na ovome sto ja hocu da uzmem nebiti rigorozan sto se tice klope???DA me neko pogresno neshvati naravno da je na prvom mestu piletina,jaja,whey...ali dali bih mogao u ovom periodu pojesti i neku cokoladu,ostale slatkise i uopsteno nebiti na nekoj rigoroznoj dijeti mislim da me kapirate??!!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #29 poslato: Avgust 04, 2009, 01:57:02 posle podne »
ja te razumem aki mislim da ce cika peki da te napusi!on je veliki protivnik uzimanja droga u smislu da  ne bi bio rigorozan u dijeti.ali za profi rezultyate mora i jedno i drugo,kad vec pucas kintu i ugrozavas zdravlje odradi kako treba.
ima tih americkis fora od debelih zena koje se rokaju sa gh da bi mogle da jedu a da se ne goje cak i da skinu koje kilo...ali za mene licno je to bolest tako raditi
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............