April 19, 2024, 05:13:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: HORMON RASTA  (Pročitano 116213 puta)

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #30 poslato: Avgust 05, 2009, 12:42:41 posle podne »
NISAM JOS KRENUO!!STA CINITI????

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #31 poslato: Avgust 05, 2009, 12:44:41 posle podne »
Ovako sad , vidim da neznas sta tacno zelis????  Ko sto ti je i Pedja rekao prvo razgranici sta zelis?? Biti u dibroj formi izledati extra  i rokati se sa GH???  ili  rokati se sa GH i ostale roide  i jesti Cokolade-napolitanke(Jadro) itd.... a sagorevati malo vise masti sa GH!!!  Neznam no comment sa moje strane!!!!
P.S. Bitno info sakupljati citati o UH,isharni u BB-ngu i sve uz njega dodatci u ishrani itd.. onda o roide sta kako , pa na kraj o GH i sve uz njega!!
Pa onda resiti se njega (koristiti)-ZLOUPOTREBLJAVATI!!!!
Poz
KRALJ sa Svice
Kralj ist Back

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #32 poslato: Avgust 06, 2009, 04:26:11 posle podne »
vidi druze posto nisi takmicar i nevolis dijete a hemiju uzimas iz hira kao i vecina ostalih(znaci bez materijalne koristi),ti uzimaj bez dijete i uzivaj al nemoj ocekivati svemirske rezultate!
licno mislim da ces i sa tim biti vise nego zadovoljan!

Van mreže gustl

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #33 poslato: Jun 09, 2011, 12:36:21 pre podne »
sijajan tekst...bravo...nešto bi pitao na ovu temu....u praksi postoje različne sheme uzimanja GH-a...zato molim samo izkusne za odgovore...

-  6 day ON, 1 day OFF
-  5 day ON, 2 days OFF
- npr. trening dan otprilke 6IU, kad se ne trenira otrprilike 4IU....

-jel se isplati ako se ne uzima insulin pored GH i T3    ???

hvala svima... pozz 

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #34 poslato: Jun 09, 2011, 12:57:00 pre podne »
Ja cuo od uper trenera ovde u dominikani pa proverio na jos par mesta... Ovde takmicari na masi uzimaju shotove visokih doza na nekoliko dana. To je kao mnogo bolje za masu. Recimo ako bi uzimao 4 i.u dnevno on ga podeli u 2 shota i uzme 2 x 15 iu nedeljno. Prvi put sam se slogirao kad sam cuo ali pitao posle na nekoliko strana kod takmicara i oni mi potvrdili. Ja nemam pojma o tome tako da ovo pisem cisto onako kao neku zanimljivost :)

Ps. I druze od gore ovaj tekst ti je star par godina...
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 01:01:28 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže gustl

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #35 poslato: Jun 09, 2011, 06:34:32 posle podne »
tnx...znam da je ovo star text...ali neču opet da otvorim novi temu. Ostali majstori šta kažu???

Van mreže gustl

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #36 poslato: Jun 11, 2011, 10:35:48 pre podne »
?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #37 poslato: Jun 11, 2011, 11:49:26 pre podne »
Druze,
prvo niko ti nece dati odgovor kakv ocekujes. Drugo, sve je vec napisano.
Iscitaj, pa napravi sam neki plan pa ga probaj...dovoljno je napisano da mozes da skontas kako da to odradis kako treba

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #38 poslato: Jun 11, 2011, 11:55:23 pre podne »
sijajan tekst...bravo...nešto bi pitao na ovu temu....u praksi postoje različne sheme uzimanja GH-a...zato molim samo izkusne za odgovore...

-  6 day ON, 1 day OFF
-  5 day ON, 2 days OFF
- npr. trening dan otprilke 6IU, kad se ne trenira otrprilike 4IU....

-jel se isplati ako se ne uzima insulin pored GH i T3    ???

Velja je skroz u pravu...

Inace deluje ok, ovo ti sema ako je frka sa kintom, inace mozes da peglas konstantno ON ako imas para...

A zasto ne bi uzimao insulin u ovoj kombinaciji, u kom smislu jel se isplati (sta ocekujes od ovoga)? Mislim ovo je jako ozbiljan arsenal koji uzima neko ko se vrlo ozbiljno sprema za takmicenje i ukoliko si vec dobro razmislio, i znas na koji nacin deluje sinergija sa insulinom, zasto ga ne uzimati?

I da, kao rekretaivac 99% nemas potrebe za ovim stvarima...  ;)

Van mreže The Rock

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #39 poslato: Jun 17, 2011, 02:03:33 pre podne »
Ja sam otvorio temu u vezi hormona, jer nisam vidio da ima vec. I zato mi mozda niko ne odgovara na pitanje koje sam tamo postavio?
A pitanje je, da li se smije uzimati hormon, ako je prije toga osoba imala kancer testisa, koji je je uspjesno odstranjen prije 2 godine. I sad je sve uredu.

Bicu vam mnogo zahvalan na bilo kakvim odgovorima!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #40 poslato: Jun 17, 2011, 03:31:50 pre podne »
Ja sam otvorio temu u vezi hormona, jer nisam vidio da ima vec. I zato mi mozda niko ne odgovara na pitanje koje sam tamo postavio?
A pitanje je, da li se smije uzimati hormon, ako je prije toga osoba imala kancer testisa, koji je je uspjesno odstranjen prije 2 godine. I sad je sve uredu.

Bicu vam mnogo zahvalan na bilo kakvim odgovorima!

Tamo ti je jako jasno odgovorio neko secam se a to je NE!
Kao sto znas kod bilo kog oblika kancera je moguci povracaj posle odredjenog vremena to ti sve govori. To je bar moje nestrucno visljenje ali pitaj onkologa pa ces znati.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže The Rock

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #41 poslato: Jun 17, 2011, 12:37:29 posle podne »
Hvala Dominikanac...

Van mreže milovan_tmr

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #42 poslato: Jul 27, 2011, 11:08:20 pre podne »
E slusaj :) Ja imam 16 godina ( za mesec dana ) Imam problema sa visinom mislim ne toliko velikih visok sam 178cm. IGRAM FUDBAL poziciji za koju mi treba jos jedno 6 7 cm najmanje genetika nije na mojoj strani... Ne treba mi misicna masa jer sam idealno gradjen za svoju visinu samo tih 6,7 cm zbog fudbala..... Sta kazes??? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #43 poslato: Jul 27, 2011, 11:11:13 pre podne »
Mislim da ti NEMAS problema jer sa nepunih 16 god imas 178cm, ajde malo mucni tom glavom...rasces ti jos.

Van mreže milovan_tmr

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: HORMON RASTA
« Odgovor #44 poslato: Jul 27, 2011, 11:19:36 pre podne »
Rascu malo sutra stojim na 178 vec 1 godinu   dana a keva i cale mi nisu visoki :)