April 25, 2024, 10:51:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV  (Pročitano 262328 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 13, 2008, 04:53:49 posle podne »
pa isto,samo ce duplo vise trajati jbg :D jednorucne vezbe su savrsene za ciklus tj fazu definisanja,potrosis vise kalorija nego da radis dvorucno,a buduci da sam se samo na trening oslanjao tj na giga setove tokom defke,itekako osetis
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 13, 2008, 06:37:09 posle podne »
Ne razumes.... poenta je da se shto vishe napumpa mishic, a dok ja uradim jednoruchnu vezbu, druga strana odmara maltene minut, tu se gubi smisao...zato me interesuje kako vi ostali to radite..???????

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 14, 2008, 01:26:43 posle podne »
a kako da ubacim u giga seriju neku jednoruchnu vezbu.??

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 14, 2008, 01:47:34 posle podne »
zavisi kakvu giga seriju radis,po antagonistima ili po jedan misic

ako radis po jedan misic (4 vezbe za ledja u seriji) tu ne vidim problem,ako radis po antagonistima ja volim da ako ubacim jednorucnu vezbu za jedan misic,ubacim i jednu za njegov antagonist

cak mozes po principu recimo prvo levom stranom te dve vezbe pa desnom(primer jednorucno veslanje levom,pa odmah potisak na hamerstrength masini  levom,pa ond aveslanje desnom,potisak desnom)pa nastavis sa dvorucnim,problem solved
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:35:32 posle podne »
Filipe, radim jednu grupu mishica na treningu.... ne vidim u chemu je to povoljnije, a vezano za jednoruchno izvodjenje...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:48:40 posle podne »
pa koji je problem?


Mislis da ces propasti ako uradis jednu vezbu gde ce s ejedna strana odmoriti 60 sekundi vise?Mislim pitaj Sharceva onda,jer ispada da jednorucne vezbe onda nemaju primenu u njegovim treninzima po tebi...

Necu se ubdejivati,vase telo radite shodno tome...ja samo kazem da ne postoji problem
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 14, 2008, 08:28:07 posle podne »
ne razumem u cemu je fama oko jednorucnog veslanja??...nikako da skontam??

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 14, 2008, 09:57:37 posle podne »
radim giga seriju za ledja gde su sve vezbe dvoruchne...znachi zgibovi siroki, uski, veslanje sa shipkom.... problem se javlja kada hocu da veslam jednoruchno, tada mi jedna strana odmara, a koliko sam shvatio poenta je da se treniran mishic ne odmara do prelaska na sledecu vezbu...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:13:41 posle podne »
ko sto rekoh neces umreti...a siroki i uski zgibovi maltene slican deo pogadjaju,procitaj ono sto misko kaze,vezbe koje ce pogadjati sto razlicitiji deo misica,bolje onda zgibove+mrtvo+dvorucno veslanje u pretklonu+sleganje ramenima

taman pogodis i latove i donja ledja ,donji trapez,gornjii trapez ...cela ledja fino obuhvatis :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:59:18 posle podne »
nisi me razumeo i jako mi je zao zbog toga, prvenstveno jer ne umem da odradim takav trening gde ce mi drugi deo ledja odmarati, sto koliko sam upucen u giga serije nema smisla...

brate ja menjam vezbe svaki trening, a svaka promena hvata pogadja druga vlakna, pa makar i za nijansu... takodje menjam brzinu izvodjenja, radijus pokreta itd itd....

inache uvrstim 6 vezbi u trening tako da nemas brige...


Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 15, 2008, 12:54:36 pre podne »
jesi gledao kada milos trenira nekog?neki klip? i jesi video recimo kada tera da s eradi JEDNORUCNI pregib,ili leg curl JEDNOM nogom,leg press jednom nogom??jesi naravno

valjda Milosh zna hebem mu,on je smislio :D

ja ledja vezbam sa dosta jendorucnih pokreta i to mi je najbolja partija,to me jedino zanima

 ti valjda znas za tebe,meni jedino smeta kada kazes GLUPO je raditi jednorucno veslanje jer to nema smisla u giga serijama,a ima...znaci da kazes JA za sebe kazem da nema smilsa to je ok,ali reci NEMA SMISLA RADITI JEDNORUCNE VEZBE U GIGA SERIJI JER POZNAJEM PRAVILA to je vec sira izjava na koju treba odgovoriti ako nisi u pravu jer se odnosi na mene i druge koji vezbaju tako,a po tebi to nije u skladu sa pravilima giga serija,nadam se da shvatas sta hocu reci :)


6 vezbi,pa koliko serija radis?Pa ok za nijansu,a jel mislis da je ok jedna ista vlakna pogoditi 6 puta,sto znaci da ne pravis mikro nego MAKRO traume na misicu koje ces teze zakrpiti sa AK...zato je poenta odraditi 3-4 vezbe ako si NATURAL naglasavam,kolko znam jesi jos uvek zato ti ovo pricam jer je tebi poenta da taman dovoljno razoris misic,a ne da ga komplet rasparcas sa nekoliko vezbi koje pogadjaju 90% istih vlakana...
Again,ovaj deo je cisto moja vizura,samo pokusavam pomoci...
Nemoj ovo svatiti kao napad,mislim znamo se,samo diskutujemo o temi :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 15, 2008, 10:13:42 pre podne »
Citat
tada mi jedna strana odmara,

pa kakve ovo vez ima jbt??

igiagntskim serijma je bitan kontinutet a ne to jer se nesto odamra ili ne...to i jste princip..

ali ajd epobaj ovako..pa ces onda da mi napises svoje utikse..
uradi jednorucno veslanje sa buciom...levom rukom..pa desnom...pa omdah bez pazue..levom..pa desnom..i tako uradi 3-4 puta??

bas me znaima koja strana ce ti biti odmornija i kakav ces osecja imati i dali ces promeitnionda ovo svoje mislenjnje.
a necu ti reci da posle ovde tortutrre recimo uradims jedno veslnje dvrocunim..poa da skocis na donji kotur lat masine...pa da uradis jos jednu tj da overi sa T sipkom... ;D ;D ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 15, 2008, 11:00:35 pre podne »
uradi jednorucno veslanje sa buciom...levom rukom..pa desnom...pa odmah bez pauze..levom..pa desnom..i tako uradi 3-4 puta

Ovo je nesto sto stalno primenjujem na svom treningu ledja i mogu reci da misic place posle ovoga....a gde su tek vezbe pre i posle.

Probaj Nikola ovo, pa kao sto rece Pedja - javi utiske.

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 15, 2008, 12:37:42 posle podne »
Probacu, nego sta cu... :)

6 vezbi,pa koliko serija radis?Pa ok za nijansu,a jel mislis da je ok jedna ista vlakna pogoditi 6 puta,sto znaci da ne pravis mikro nego MAKRO traume na misicu koje ces teze zakrpiti sa AK...z

radim 3 vezbe x 3 kruga , zatim nove 3 vezbe x 3 kruga.... kada se osecam prejako umesto 3, odradim 4 kruga.
vrlo razlichite vezbe
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2008, 12:40:26 posle podne Nikolans »

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #74 poslato: Novembar 16, 2008, 09:05:44 posle podne »
ukoliko je neko natural i koristi samo whey u pwm plus koliko toliko sredjena ishrana,da li mu uopste preporucujete da radi ovakav sistem
nisam jos probao ovo na sebi,pa zato bolje sad da pitam da ne bih slucajno poceo gubiti masu ako spojim recimo 3,4 vezbe sto mislim da bi bilo previse,jer najvise mi je zapao za oko ovaj deo

Citat
Takodje, to je valjda jasno, preparati koji pomazu oporavak i hranjenje misica prije u toku i nakon treninga su MUST ukoliko zelis da se bavis ovom varijantom, i na taj nacin ovaj trening ima zaista smisla i maksimalni ucinak, i kad govorim o saplementaciji ne mislim na 5 grama glutamina tu i tamo, vec nesto poput Pedjinog protokola unosa prije u toku i nakon treninga - samo tada ovo daje spektakularne rezultate - ako se ne ispostuje prehranbeni dio prije ces da izgubis misice nego li da ih napravis.

prema citatu,ukoliko se ne saplementiram prema protokolu u malo vecim dozama,onda ova vrsta treninga nije za mene? :(
eto tako sam ja razumeo,pa ako negde gresim,molim da me ispravite pa da znam za ubuduce,hvala.