April 27, 2024, 09:36:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV  (Pročitano 262442 puta)

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #75 poslato: Novembar 16, 2008, 10:52:03 posle podne »
ljudi, bas me zainteresiralo sve ovo, pomno san i polako sve procita... a onda ste me ubili u pojam.... kad san procita da bez suplemenata mogu jos i unistit misic.... sve mi se srusilo... a bas san mislija nesto prominit, bar radi onoga sta ste rekli da se skoro uvik radi isto... iako san ja nesto i pokusava minjat da ne bude trening monoton... jegiga, situacija je takva da je sve poskupilo, iz vanka vise nemoze proc a da ne ocarine, kriza  trese i moj džep pa ce suplementi pricekat bolja vrimena.... jebiga, sta je tu je... nastavit cu trenirat  samo za gust....

i kazete da ovo nema nikakvog smisla radit ako se ne koriste suplementi?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #76 poslato: Novembar 16, 2008, 11:25:34 posle podne »
Ima smisla naravno,ali je ipak sa suplementima dosta lakse,a i jeftinije kad uzmes u obzir koliko ti kvalitetne hrane treba...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #77 poslato: Novembar 17, 2008, 07:59:53 posle podne »
a jebiga, nisan toliko ozbiljno u tome da moran pazit sta jedem a kad bude za suplemente bit ce... ja cu probat trenirat po ovom sistemu pa cu vidit kako ce se organizam ponasat...

Van mreže batman

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #78 poslato: Decembar 09, 2008, 02:53:03 posle podne »
Zdravo drugari.Vec neko vreme treniram po sistemu Sarcev i na osnovu iskustva sa takvim treningom i posle odgledanih njegovih hardcore trening filmova i Hungry like a wolf od Denisa Wolf-a gde se vidi filozofija treninga gospodina Sarceva,postavio bih par pitanja onima koji tako treniraju.
1.Vidim da Wolf radi sa tezinama koje su daleko ispod maksimalnih,sto je i logicno pri ovakvom treningu,ali sticem utisak da su tezine cak i manje nego sto bi realno mogao da podize u zadatih 10 pon.
2.Ako je akcenat na osecaj,sto je ok,kao i to da se misic pogodi iz svih mogucih uglova,zar nece sa tezinama koje su takve da aktiviraju odredjeni br.misicnih vlakana,aktivirati samo tu grupu vlakana.Ili da pojasnim,ako radim recimo bench,pa kosi ,pa kontrakosi itd i sve vezbe sa recimo 50kg,hoce li to aktivirati samo m.vlakna potrebna za tu tezinu ili sva vlakna u misicu.TJ, ako recimo uradimo bench sa 100kg u 10 pon,a da ne mozemo vise ni jedno,pa predjemo na kosi gde posto smo umorni tezina drasticno pada itd.da li kao produkt toga bez obzira na veliku varijaciju u tezini pogadjmo vise misicnih vlakana nego u prvoopisanom nacinu.
3.Vidim da je Denis Wolf za MO 08 trenirao i sa Denisom James-om,na konvencionalni nacin.Da li to znaci da je odustao od treninga by Sarcev i zasto?
Molim vas da mi ne zamerite na opsirnosti i malo komplikovanom pitanju pod 2,jer sam samo hteo slozeno pitanje da postavim sa sto manje reci.
Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #79 poslato: Decembar 09, 2008, 03:10:56 posle podne »
pozdrav
pre nego sto si doneo ovakve zakljucke trebalo je malo vise da procuis sam prinicp delovanja ovavkih i ovih vrsta treninga da bi mogao da se usudis da donosis zakljucke odnosno da ulazis u rasprave
jer..ocigledno da ti u opste neznas da postoje recimo 2 vrste misicnih vlakana,nisi se potriduio da razumes reci kao sto su HIPERTROFIJA I HIPERPLAZIJA i ono sto je najbintije na cemu se zasniovaju ovakvi i ovi trenizniz a to je HIPERMIJA..

sve ovo nema ama bas nikakve veze sa tvojim zakljucicma pod pitanjem broj 1.
a sto se tice pitanja broj dva.
gde si ti to video da denis i denis treniraju konveniconalano
jedino sto je tacno a to je da su usled nedostatka vremena od sarceva odlucili da se savetuju sa drugim velikim magom po pitanju ishrane ,suplemetacije i treninga chad nicolsom...
nista oni nis bas mnogo menjali u treningu,mozda neke stavke u ishrani u pristupu dodatcima....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #80 poslato: Decembar 09, 2008, 06:45:16 posle podne »
Zdravo drugari.Vec neko vreme treniram po sistemu Sarcev i na osnovu iskustva sa takvim treningom i posle odgledanih njegovih hardcore trening filmova i Hungry like a wolf od Denisa Wolf-a gde se vidi filozofija treninga gospodina Sarceva,postavio bih par pitanja onima koji tako treniraju.
1.Vidim da Wolf radi sa tezinama koje su daleko ispod maksimalnih,sto je i logicno pri ovakvom treningu,ali sticem utisak da su tezine cak i manje nego sto bi realno mogao da podize u zadatih 10 pon.
2.Ako je akcenat na osecaj,sto je ok,kao i to da se misic pogodi iz svih mogucih uglova,zar nece sa tezinama koje su takve da aktiviraju odredjeni br.misicnih vlakana,aktivirati samo tu grupu vlakana.Ili da pojasnim,ako radim recimo bench,pa kosi ,pa kontrakosi itd i sve vezbe sa recimo 50kg,hoce li to aktivirati samo m.vlakna potrebna za tu tezinu ili sva vlakna u misicu.TJ, ako recimo uradimo bench sa 100kg u 10 pon,a da ne mozemo vise ni jedno,pa predjemo na kosi gde posto smo umorni tezina drasticno pada itd.da li kao produkt toga bez obzira na veliku varijaciju u tezini pogadjmo vise misicnih vlakana nego u prvoopisanom nacinu.
3.Vidim da je Denis Wolf za MO 08 trenirao i sa Denisom James-om,na konvencionalni nacin.Da li to znaci da je odustao od treninga by Sarcev i zasto?
Molim vas da mi ne zamerite na opsirnosti i malo komplikovanom pitanju pod 2,jer sam samo hteo slozeno pitanje da postavim sa sto manje reci.
Hvala


1.da tacno,tezine se krecu od 20-40% od maksimalne

2. pedja ti reche,nije to tako jednostavno,jednako bitan faktor jeste tenzija u datom trenutku na misicu...da karikiram,slicnu stetu ces naciniti sa 20 metaka iz snajpera (ali preciznije) i 1 granatom...svatas sta zelim reci,to sto se radi sa malim tezinama ne mora uopste da znaci da s epogadjau smao odredjena vlakna,jer da je tako sportisti koji treniraju po ovom principu( a evo imas i Pedju medj njima) bi imali nedovoljno razvijene msiice...zakljucak je da ovakav tip treninga aktivira sva vlakna


3. to sto si video Vulfa i Dzejmsa u teretani i klip koji je sniman za BB.com...nemoj shvatati previse ozbiljno...iskreno mislim da ni ove razne DVD-ove treninga ronija,dzeja itd jesu jedna gomila gluposti i da oni bez kamera treniraju skroz drukche...ali na kamerama radi se po "VEJDER" principima ;D svacas?

inache nije Sharcev jedini koji propagira ovakvu vrstu treninga,evo bas radim trening Poliquina koji se isto zasniva na radu bez pauza,a da vidis koje su to smesne tezine ne bi verovao...neznam dal si jos video coveka od 100kg kako plache dok izvodi pregib sa buckama od 2,5 kila :D

tako da ovakvi trening principi uopste nisu naivni,a to sto nisu preterano rasprostranjeni mozemo da zahvalimo senjor Vejderu...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #81 poslato: Decembar 09, 2008, 09:50:57 posle podne »

3. to sto si video Vulfa i Dzejmsa u teretani i klip koji je sniman za BB.com...nemoj shvatati previse ozbiljno...iskreno mislim da ni ove razne DVD-ove treninga ronija,dzeja itd jesu jedna gomila gluposti i da oni bez kamera treniraju skroz drukche...ali na kamerama radi se po "VEJDER" principima ;D svacas?

tako da ovakvi trening principi uopste nisu naivni,a to sto nisu preterano rasprostranjeni mozemo da zahvalimo senjor Vejderu...

Slazem se,bas gledam "Joe`s Waider ultimatebodybuilding",filozofija je u sustini " sto vecu tezinu podignete,misic da bi se izborio sa tim,mora da raste" - mislim da o ovome ne treba da govorimo!
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #82 poslato: Decembar 10, 2008, 07:40:46 pre podne »
odlicno filipe..
a ja placem kada radim zadnu rotaciju za ramena sa buciciama od 4 kg...

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #83 poslato: Decembar 10, 2008, 12:16:02 posle podne »

3. to sto si video Vulfa i Dzejmsa u teretani i klip koji je sniman za BB.com...nemoj shvatati previse ozbiljno...iskreno mislim da ni ove razne DVD-ove treninga ronija,dzeja itd jesu jedna gomila gluposti i da oni bez kamera treniraju skroz drukche...ali na kamerama radi se po "VEJDER" principima ;D svacas?

tako da ovakvi trening principi uopste nisu naivni,a to sto nisu preterano rasprostranjeni mozemo da zahvalimo senjor Vejderu...

Slazem se,bas gledam "Joe`s Waider ultimatebodybuilding",filozofija je u sustini " sto vecu tezinu podignete,misic da bi se izborio sa tim,mora da raste" - mislim da o ovome ne treba da govorimo!

  Pa sta je tu cudno ?Zakon prirode . To moze malo da se preciznije koncipira , ali shvatio sam sta si hteo da kazes . Masa bodybuildera je ranije radila tim principima i slicnim ,a i danas rade. Jel im fali nesto? Ako hoces nesto da napravis od svog tela nemoj da budes iskljiciv nikad , sem ako je nesto bas totalna glupost .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #84 poslato: Decembar 10, 2008, 04:29:02 posle podne »

3. to sto si video Vulfa i Dzejmsa u teretani i klip koji je sniman za BB.com...nemoj shvatati previse ozbiljno...iskreno mislim da ni ove razne DVD-ove treninga ronija,dzeja itd jesu jedna gomila gluposti i da oni bez kamera treniraju skroz drukche...ali na kamerama radi se po "VEJDER" principima ;D svacas?

tako da ovakvi trening principi uopste nisu naivni,a to sto nisu preterano rasprostranjeni mozemo da zahvalimo senjor Vejderu...

Slazem se,bas gledam "Joe`s Waider ultimatebodybuilding",filozofija je u sustini " sto vecu tezinu podignete,misic da bi se izborio sa tim,mora da raste" - mislim da o ovome ne treba da govorimo!

  Pa sta je tu cudno ?Zakon prirode . To moze malo da se preciznije koncipira , ali shvatio sam sta si hteo da kazes . Masa bodybuildera je ranije radila tim principima i slicnim ,a i danas rade. Jel im fali nesto? Ako hoces nesto da napravis od svog tela nemoj da budes iskljiciv nikad , sem ako je nesto bas totalna glupost .

ma radi taj princip,ali je bas to postalo iskljucivo prema drugima...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #85 poslato: Decembar 10, 2008, 05:05:25 posle podne »
vrh je kad fernando shvati da je sam sebi keva..i kad spustis i tegice od 2-3 kg, pa kontrakcija bez dezine..padanje u nesvest :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #86 poslato: Decembar 13, 2008, 02:45:39 posle podne »

3. to sto si video Vulfa i Dzejmsa u teretani i klip koji je sniman za BB.com...nemoj shvatati previse ozbiljno...iskreno mislim da ni ove razne DVD-ove treninga ronija,dzeja itd jesu jedna gomila gluposti i da oni bez kamera treniraju skroz drukche...ali na kamerama radi se po "VEJDER" principima ;D svacas?

tako da ovakvi trening principi uopste nisu naivni,a to sto nisu preterano rasprostranjeni mozemo da zahvalimo senjor Vejderu...

Slazem se,bas gledam "Joe`s Waider ultimatebodybuilding",filozofija je u sustini " sto vecu tezinu podignete,misic da bi se izborio sa tim,mora da raste" - mislim da o ovome ne treba da govorimo!

  Pa sta je tu cudno ?Zakon prirode . To moze malo da se preciznije koncipira , ali shvatio sam sta si hteo da kazes . Masa bodybuildera je ranije radila tim principima i slicnim ,a i danas rade. Jel im fali nesto? Ako hoces nesto da napravis od svog tela nemoj da budes iskljiciv nikad , sem ako je nesto bas totalna glupost .

ma radi taj princip,ali je bas to postalo iskljucivo prema drugima...

  Nemoj ti mnogo da se uzbudjujes oko toga . Mada ja ne posmatram BB na taj nacin . iako ne znam da taj princip ili kako vec je iskljuciv prema drugima  ???I kako on to moze da bude na kraju krajeva .on je tu ko hoce nek proba ko nece nemora . Ja samo znam da kroz to mora da se prodje ako zelis da licis na nesto .  Nemam one za koje navijam i one druge  , nisam vezan ni za jedan "klan" u BB . Postoje stvari koje dobro funkcionisu u praksi i one koje to ne.  Nista vise i nista manje od toga . Za sve ostalo mi se sto bi reko Pedja HEBE . Izvinjavam se na mali off zaista . Necu vise .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #87 poslato: Februar 25, 2009, 03:54:51 pre podne »
this is madness!!!
madness?THIS IS SARCEV!!! ;)

Van mreže skituljko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #88 poslato: April 07, 2009, 11:16:57 posle podne »
da li neko može da napiše šta je Šarčev pričao u vezi suplementacije u toku ovih treninga znači pre u toku i posle treninga ali onako baš sa konkretnim odgovorima,gramažom itd...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #89 poslato: April 08, 2009, 10:19:01 pre podne »
da li neko može da napiše šta je Šarčev pričao u vezi suplementacije u toku ovih treninga znači pre u toku i posle treninga ali onako baš sa konkretnim odgovorima,gramažom itd...

pa jbt..

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12039.0.html

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11821.0.html
 a neznam sta tetbe konrketno nakon svih pisanja i svih clanka i svih rasprava zanima o gramzai tj jel ima i jedan text koji je nacet na ovu temu a da se nije objasnilo o gramazama

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11994.0.html