Mart 29, 2024, 01:57:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV  (Pročitano 256088 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #270 poslato: Oktobar 12, 2014, 04:26:52 posle podne »
Kakvi su ti ishrana i suplementacija?

Van mreže nikolic36

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #271 poslato: Oktobar 12, 2014, 07:51:20 posle podne »
Ishrana mi je sredjena,bazirana na sto vise proteina iz mesa,jaja svakodnevno,jedem uz meso salate,jedem tunjevinu ili sardine za dorucak,nekad umesto toga jaja,tokom dana jedem krompir.. Ne pijem nista od sokova i gaziranih pica,nezdravu hranu pojedem mozda jednom u mesec-dva. Od suplemenata ne pijem nista trenutno,do skoro sam pio protein i kreatin. Ako nesto od toga nije dobro molim vas da me ispravite. Sto se tice treninga,radio bi ih za po jednu misicnu grupu na dan :)
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2014, 07:54:07 posle podne nikolic36 »

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #272 poslato: Oktobar 12, 2014, 11:39:51 posle podne »
Pa buduci da planiras da radis gigantske serije,dobra suplementacija(antikatabolici na prvom mestu),su vise nego pozeljni...
Ovako,na duze staze,mozes imati vise stete nego koristi...
Kao neka vrsta sok terapije,kojom bi uneo raznovrsnost u uobicajeni trening,ovakva vrsta treninga mogla da posluzi...

Van mreže nikolic36

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #273 poslato: Oktobar 13, 2014, 09:59:25 pre podne »
Hvala puno na odgovoru,da li bi onda valjalo da ih primenjujem u svakom treningu ili..?

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #274 poslato: Oktobar 13, 2014, 12:04:03 posle podne »
odgovori ti covek da ces verovatno imati vise stete nego koristi na duze staze.
Povremeno ok, kao sok telu

Van mreže themp

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #275 poslato: Maj 13, 2015, 01:34:14 pre podne »
Da li ce doci do kontraefekta,ako se rade dve vezbe zajedno sa drop serijama,ako se ne uzimaju suplementi u toku treniranja?Meni ne odgovaraju teski tegovi zbog kicme,ne stavljam vise od 70kg na cucanj i benc,40kg za ramena.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #276 poslato: Maj 13, 2015, 05:54:10 pre podne »
Da li ce doci do kontraefekta,ako se rade dve vezbe zajedno sa drop serijama,ako se ne uzimaju suplementi u toku treniranja?Meni ne odgovaraju teski tegovi zbog kicme,ne stavljam vise od 70kg na cucanj i benc,40kg za ramena.

nece

Van mreže themp

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #277 poslato: Maj 13, 2015, 12:51:16 posle podne »
Zanima me jos nesto u vezi treniranja,tacnije split programi,gde se radi 1 misicna partija 1x nedeljno.
Radio sam 5 nedelja po sl. redosledu 1.grudi,biceps,2.ledja,3.odmor,4.ramena,triceps,5.noge.
Svake nedelje imao sam upale ogromne,kao kada mesec dana ne radite nista i onda dodjete na neki trening i forsirate,pa su upale velike.
Meni vise odgovara za misice,kada pogodim 2x nedeljno misicnu partiju,odnosno da ne bude vise od 5 dana razmaka od jednog do drugog treninga.Licno mi odgovaraju splitovi kao sto sam naveo gore,nego nisam siguran da li je dobro 1x nedeljno po misicnoj partiji,odnosno sta govore te velike upale.
Primetio sam da dosta ljudi rade ovakve progame(split),ja imam osecaj da je za mene stimulacija 1x nedeljno ne dovoljna,ili mozda treba vise vremena da bih primetio da program nije pogresan za mene,ali takodje ne bih da gubim vreme,ako je pogresno.
Takodje neki govore da su ovakvi treninzi za osobe koje uzimaju  steroide...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #278 poslato: Maj 13, 2015, 12:57:24 posle podne »
Zanima me jos nesto u vezi treniranja,tacnije split programi,gde se radi 1 misicna partija 1x nedeljno.
Radio sam 5 nedelja po sl. redosledu 1.grudi,biceps,2.ledja,3.odmor,4.ramena,triceps,5.noge.
Svake nedelje imao sam upale ogromne,kao kada mesec dana ne radite nista i onda dodjete na neki trening i forsirate,pa su upale velike.
Meni vise odgovara za misice,kada pogodim 2x nedeljno misicnu partiju,odnosno da ne bude vise od 5 dana razmaka od jednog do drugog treninga.Licno mi odgovaraju splitovi kao sto sam naveo gore,nego nisam siguran da li je dobro 1x nedeljno po misicnoj partiji,odnosno sta govore te velike upale.
Primetio sam da dosta ljudi rade ovakve progame(split),ja imam osecaj da je za mene stimulacija 1x nedeljno ne dovoljna,ili mozda treba vise vremena da bih primetio da program nije pogresan za mene,ali takodje ne bih da gubim vreme,ako je pogresno.
Takodje neki govore da su ovakvi treninzi za osobe koje uzimaju  steroide...

kao sad
pitas da li je POGUBNO da radis opadajuce ili gigante ili anpredne tehnike,a onda tras..malo ti je da radis jednom ned misic vec bi hteo dva puta ,i to ne bi trebalod a bude pogbno??

Van mreže themp

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #279 poslato: Maj 13, 2015, 01:22:51 posle podne »
Da li je 1x nedeljno dovoljno za stimulaciju?Npr ako za grudi odradim 4 vezbe na jednom treningu,pa posle 7 dana odmaram.Ja imam osecaj da se misic previse odmori.
Kada vezbam npr.da misice pogodim 2x nedelno,onda radim max 2 vezbe na treningu,kod full body treniranja radim po 1 vezbu za miscnu partiju 3x nedeljno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #280 poslato: Maj 13, 2015, 01:47:35 posle podne »
Da li je 1x nedeljno dovoljno za stimulaciju?Npr ako za grudi odradim 4 vezbe na jednom treningu,pa posle 7 dana odmaram.Ja imam osecaj da se misic previse odmori.
Kada vezbam npr.da misice pogodim 2x nedelno,onda radim max 2 vezbe na treningu,kod full body treniranja radim po 1 vezbu za miscnu partiju 3x nedeljno.

pa kako moze da bude previse odmora za misic?

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #281 poslato: Maj 19, 2015, 05:54:18 posle podne »
Ukoliko nemamo  aminokiseline da li umesto njih pre treninga možemo da koristimo Whey ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #282 poslato: Maj 19, 2015, 05:57:32 posle podne »
Ukoliko nemamo  aminokiseline da li umesto njih pre treninga možemo da koristimo Whey ?

Losa opcija
pricano na tu temu mnogo puta
ali je sigurno bolje i to nego na "praznjaka" ali toi je bas u krajojnj nuzdu

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #283 poslato: Maj 19, 2015, 10:38:58 posle podne »
+10iu :D

Van mreže WeltZumerr1222

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #284 poslato: Mart 28, 2024, 01:58:46 pre podne »
Ukoliko nemamo   aminokiseline da li umesto njih pre treninga možemo da koristimo Whey ?

Losa opcija
pricano na tu temu mnogo puta
ali je sigurno bolje i to nego na "praznjaka" ali toi je bas u krajojnj nuzdu
Whey protein može biti koristan dodatak prije treninga, ali nije zamjena za aminokiseline.