April 29, 2024, 08:28:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Aj vi meni malo da pomognote :)  (Pročitano 18705 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #30 poslato: April 13, 2006, 02:16:39 posle podne »
Citat: Papageno
Bas vam hvala, sad znam jos manje nego sto sam znao :)
Ja se ne lozim toliko na "mocne i velike" aute koliko na. hm.. zuce...
Mal auto a pod haubom ergela cijela :)
Ne volim cak ni brzo da vozim koliko volim da "skripim" na semaforu hehehe i brate kad preticem da to uradim ko munja nebeska :)
Dobio sam juce bas povoljnu ponudu za C3, 110 konja, 16-ke gume... ma ko mali zmaj...
Vidim ja niej auto za mene :)

P.S. Dado sto se tice Hamere, koliko znam u Sarajevi ga vozaju "posebni" momci a ja bas ne bi da mi jednog jutra nesto pocne "kucati" ispod auta :)
..ILI SA KONJSKOM GLAVOM U KREVETU..

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #31 poslato: April 13, 2006, 03:37:21 posle podne »
Hehehehehhe.. konjskom glavom u krevetu.... upravo tako...
 :twisted:  :twisted:   :lol:  :lol:

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #32 poslato: April 13, 2006, 04:13:38 posle podne »
@Papageno
Pre nego sto kupis vozilo,misli i na njegovu zastitu...Ja ti toplo preporucujem najnoviju metodu zastite (pogledaj sliku ispod)-ne zaboravi na life warranty!!!!! LOPOVI,BESTE NEMA VAM SPASA kakav zeder kandza,sapa,kur...palac... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #33 poslato: April 13, 2006, 05:39:41 posle podne »
pa vidim svi ste punise,ili ce da dobijete od mame i tate.

elem markoni.....

1)golf 4:super autic,nema sta,ali se mnogo krade,tako da kupi ga ako imas garazu,ne znam gde zivis....ali bas kradu golfove ko lude,al od nabrojanih najinteresantniji za budzenje....

2)Rav 4-smekerski mada sam mislila da je to zenski dzip:)ima razlictih varijacija,super je,ali dzip ko dzip trosi puno....
3)skoda-lepo su napredovali ali pre bih ckupila polovna nego novu skodu,izdrzljiva su lepa kola ali zestoki vozaci u roku od pola godine demoliraju takva kola

4)polo super ali je nekako bebi....pravi japi autic....nije moj smek
5)fordovi kao sto rece brzo gube na ceni,navodno se ne kvare ali koliko ja znam dosta su skupi delovi
6)clio-francuz ko francuz opet skup ali nov se nece dugo vremena kvariti...to su male starte trkacice i okretne za grad ali ne ide uz tebe

dakle moje preporuke za momcinu neki dzip mada ne znam koja je lova u igri pre bi kupila micubisi pajero polovan nego rav....

pasat polovan isto je extra malo velik ali zver od auta

a moj favorit ako imas para za gorivo polovni Jaguar xj12 ili ove novije tipa s-type ali samo ako imas para za gorivo.....


pzzzzz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #34 poslato: April 13, 2006, 05:44:16 posle podne »
8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #35 poslato: April 13, 2006, 05:44:51 posle podne »
:twisted:

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #36 poslato: April 13, 2006, 05:48:54 posle podne »
ma ti si opicen

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #37 poslato: April 13, 2006, 05:53:22 posle podne »
Citat: laracroft
ma ti si opicen
:oops:  :oops:  :oops:  :oops:

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #38 poslato: April 13, 2006, 07:35:26 posle podne »
Citat: laracroft

dakle moje preporuke za momcinu neki dzip mada ne znam koja je lova u igri pre bi kupila micubisi pajero polovan nego rav....


kupio bio ovaj moj matori jedan pajero 2000. godine ganc nov tek izaso iz fabrike... mnooogoo loodo izgleda pogotovu ako imas zatamljena stakla :) inace kao masina...sranje ako mene pitas... i tjale se razocarao maksimalno :)

inace, cale ima neku fobiju da menja kola na svakih godinu dana...zato se ne cudite :)

ako imas kinte ja bi ti preporucio peugeot 307, ali i toyota je super izbor

Zoka

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #39 poslato: April 14, 2006, 07:27:58 pre podne »
Citat: laracroft
pa vidim svi ste punise,ili ce da dobijete od mame i tate.

elem markoni.....

1)golf 4:super autic,nema sta,ali se mnogo krade,tako da kupi ga ako imas garazu,ne znam gde zivis....ali bas kradu golfove ko lude,al od nabrojanih najinteresantniji za budzenje....

2)Rav 4-smekerski mada sam mislila da je to zenski dzip:)ima razlictih varijacija,super je,ali dzip ko dzip trosi puno....
3)skoda-lepo su napredovali ali pre bih ckupila polovna nego novu skodu,izdrzljiva su lepa kola ali zestoki vozaci u roku od pola godine demoliraju takva kola

4)polo super ali je nekako bebi....pravi japi autic....nije moj smek
5)fordovi kao sto rece brzo gube na ceni,navodno se ne kvare ali koliko ja znam dosta su skupi delovi
6)clio-francuz ko francuz opet skup ali nov se nece dugo vremena kvariti...to su male starte trkacice i okretne za grad ali ne ide uz tebe

dakle moje preporuke za momcinu neki dzip mada ne znam koja je lova u igri pre bi kupila micubisi pajero polovan nego rav....

pasat polovan isto je extra malo velik ali zver od auta

a moj favorit ako imas para za gorivo polovni Jaguar xj12 ili ove novije tipa s-type ali samo ako imas para za gorivo.....


pzzzzz



A sto elem markoni :)
Moram priznati da me malo cudi da ljudi iz BG preferiraju dzipove i to velike. U Sarajevu je ludilo za parkiranje cak i malih auta a koliko znam u BG je jos gore...
A to da se golfovi kradu... kradu se ko ludi, tako da se ovde sve vise ljudi odlucuje za kasko osiguranje ili uzimaju pezoe, citroene, fordove... to se ne krade.. bar ne jos...
Imam dvojicu jarana, jedan ima mecku kupe a drugi audija tt, pa uzas... ja mislim da oni i ne spavaju :) uvijek im je jedno oko na autu...
*ebes i to, kad postanes rob auta...

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #40 poslato: April 14, 2006, 12:43:33 posle podne »
pit bula na zadnje sediste i mirna ti glava.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #41 poslato: April 14, 2006, 01:19:16 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: Big_Rasha
I moj brat je kupio onog najslabijeg Passata i ugradio mu chip za 400 evra...
Eto :D

Mada mislim da onaj od 130 konja ima vise kuba, jer sam cuo da su neki chipovali i tog jaceg... A ono sto si rekao za voznju na 4000 obrtaja, apsolutno nema veze, cak je jos bolje nego na 1000, pogotovu ako je dizel. Znaci sve sto nije u crveno je dobro... A drugo je odrzavanje, servis i rok trajanja motora, koji je kod dizela jako manji nego kod benz., ali ako kupuje kola koja su 2 godine stara, onda nema problema.

A ja teram Yuga, da vidis sta je uzivancija, na plin...

  :D

A nikad ne bih uzeo novi auto... Nema to svrhe danas... A cemu SUV, ako covek zivi u gradu??? I koji je tim Amerima kad kupuju kola sa motorom od 5 litara, 2 tone tezine, a uglavnom se voze sami?

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #42 poslato: April 14, 2006, 02:58:40 posle podne »
sta te briga delove ima da kupis na trafici koliko su dzabe,nego kako podnosis poplavu?posto yugo kad u;leti u vodu mislis da radi na baterije,smao stane....:)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #43 poslato: April 14, 2006, 06:52:54 posle podne »
Nije 130ks ,nego ovaj novi 2.0TDI od 140ks.Pomenuti TDI motori imaju najveci obrtni moment od 1900-2500 o/min,tako da voznja preko 4000 o/min nema nikakvog smisla vec samo steti motoru.Imam dobrog ortaka mehanicara koji je popravio desetine takvih motora upravo iz tog razloga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #44 poslato: April 15, 2006, 06:17:37 pre podne »
mi se u bg samo slazemo da su dzipovi dobri,a ti si ga pomenuo u opciji...:)ja sam neodlucna kad bi imala para kupila bi bar 4zivotne zelje....ovako koliko para toliko muzike.

ja zivim u centru i nisu mi potrebna,inace imam vectru 1996,jos uvek moze 130km da dogura,iz nemacke uvezen,a muziku sam ja budzila:/hehe kad zensko pocne u kolima....