April 26, 2024, 08:24:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: II FITNESS CAMP - BUDVA  (Pročitano 4976 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
II FITNESS CAMP - BUDVA
« poslato: Jun 04, 2008, 11:29:47 posle podne »
Danas sam dobio sledecu obavijest, pa vam je ovdje i prenosim ukoliko neko od vas bude u Budvi od 25 - 29. juna da moze da posjeti ovaj camp.


II FITNESS CAMP - BUDVA
 
U cilju popularizacije fitnessa i aerobika u Budvi ce se od 25 - 29.06. odrzati II FITNESS CAMP u organizaciji D&D GYM-a - Budva. Camp ce se odrzati u Sportskom centru REA.
Cilj odrzavanja je edukacija instruktora i trenera i naravno promocija zdravog nacina zivljenja.

Na II Fitness campu bice promovisani najaktuelniji programi predavaca iz Slovenije, Srbije, Hrvatske i Crne Gore .
Koordinator campa je Budvanka Daliborka Davidovic, medijski poznat promoter fitness i aerobik vjezbanja koja je i reprezentativka Crne Gore u disciplini 300 m stipl, a takodje je jedna od najpoznatijih polumaratonki u regionu.

Njena poruka svim citaocima je jasna i otvorena: Budite AKTIVNIJI, ZDRAVIJI, a time cete biti VESELIJI i SRECNIJI.

Posjetite nes na II Fitness campu u Budvi.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: II FITNESS CAMP - BUDVA
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2008, 05:02:34 posle podne »
Ima li organizovano smestaj, i to ... Koja je cena za ucesce na taj kamp, sto od sertifikata moze da se dobije, kako bi ja to prosledio ovde u MKD, pa moze ima ko zainteresovan.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: II FITNESS CAMP - BUDVA
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2008, 09:04:12 posle podne »
Ima li organizovano smestaj, i to ... Koja je cena za ucesce na taj kamp, sto od sertifikata moze da se dobije, kako bi ja to prosledio ovde u MKD, pa moze ima ko zainteresovan.

Pozdrav stari, info sam dobio na mail moje redakcije, iskreno nijesam u kontaktu sa Daliborkom, ali pokusacu da nadjem neki kontakt i da je privolim da nam se pridruzi i malo pojasni stvari!

Svaki info koji dobijem cu ti rado proslijediti! Pozdrav!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: II FITNESS CAMP - BUDVA
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2008, 12:17:52 pre podne »
Blagodarim :) Cekam.