April 19, 2024, 03:27:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ivanišević i Stich osvojili Roland Garros  (Pročitano 2691 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Ivanišević i Stich osvojili Roland Garros
« poslato: Jun 08, 2008, 04:43:27 posle podne »
GORAN IVANIŠEVIĆ se konačno dokopao pobjede u igri parova u Roland Garrosu, iako je riječ samo o turniru legendi. Par wimbledonskih aseva i pobjednika (Stich 1991., Goran 2001.) igrao je sjajan  tenis protv Richarda Krajiceka također wimbledonskog šampiona iz 1996. i Emilia Sancheza.

Ova je pobjeda posebno draga Goranu jer upravo od Emilia Sancheza (igrao u paru sa Casalom) izgubio svoje prvo finale u Roland Garrosu prije točno 18 godina.

"Eto konačno nakon dva izgubljena finala (drugo 99.sa Tarangom od Bhupatia i Paesa) u Roland Garrosu da i ja dobijem jedno", smijući se rekao je Goran nakon meča.

U prvom su setu Ivanisević i Stich djelovali kao stroj.

"Prošao je brzo kao san, a u drugom kod 5:4, kada sam servirao za meč sam se malo uplašio."

Nije bas tako jer je Goran htio probušiti Krajiceka  bombom od 220 km na sat i promašio za centimetar.

"Protivnici su igrali bolje u drugom setu pa je bilo i više borbe", objašnjavao je Goran nesto duži drugi set.

Na kraju je meč odlučen u tie-breaku.

index.hr

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ivanišević i Stich osvojili Roland Garros
« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2008, 05:59:04 posle podne »
Bravo ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: Ivanišević i Stich osvojili Roland Garros
« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2008, 02:04:30 pre podne »
To Gorane legendo. Baš mi fale tvoji mećevi, ono razbijanje reketa, namištanje bičava, beštimanje.... Kako vrime proleti!!!