April 26, 2024, 01:53:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Coca Cola  (Pročitano 11942 puta)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Coca Cola
« Odgovor #15 poslato: April 13, 2006, 06:23:32 posle podne »
tako je! A drugo,ne verujem da u ovim 100% sokovima ima vise secera nego u koli.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Coca Cola
« Odgovor #16 poslato: April 13, 2006, 06:27:52 posle podne »
Citat: doktor83
tako je! A drugo,ne verujem da u ovim 100% sokovima ima vise secera nego u koli.


ne to je slatko zato sto su stavili naj naj kvalitetnije sirovine (a ne neki trulex ) pa nema potrebe jos da se seceri.... samo se vi tesite.... :roll:

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: Coca Cola
« Odgovor #17 poslato: April 14, 2006, 12:05:42 pre podne »
E jebala vas borovnica, slushajte sta kaze tata pedjos. Nista lepse od cisterne hladnog piva kad upekne zvezda.
Znam nekog lika koji kod nas radi u punionici kokakole i on me sa uzasom na prebledelom licu rece: Kad bi ti znao sta ima unutra i kako se to pravi ne bi to primakao ustima a kamoli popio.
Vestacki zasladjivaci u to light verziji su najgori otrov, zato preskoci to. Zasto, zato sto je vecina njih izbacena iz upotrebe u EU, ali posto su nasi zakoni i standardi hrane stariji od hrista nama uvaljuju to svoje djubre.Ali to je malo duza prica.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Coca Cola
« Odgovor #18 poslato: April 14, 2006, 12:15:46 pre podne »
Kako vam malo treba da odete u totalni Offtopic. Samo cekam da krene rasprava o Ratovima Zvevda i svetskom prvenstvu u fudbalu, a ja sam samo pitao jednostavno pitanje u vezi varenja i Coca Cole.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Coca Cola
« Odgovor #19 poslato: April 14, 2006, 05:47:25 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Kako vam malo treba da odete u totalni Offtopic. Samo cekam da krene rasprava o Ratovima Zvevda i svetskom prvenstvu u fudbalu, a ja sam samo pitao jednostavno pitanje u vezi varenja i Coca Cole.
..JA SAM TI REKAO..AKO VEC PIJES..PIJ LIGHT...PRSOTO KAO PASULJ....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Coca Cola
« Odgovor #20 poslato: April 14, 2006, 05:47:59 pre podne »
Citat: stole
E jebala vas borovnica, slushajte sta kaze tata pedjos. Nista lepse od cisterne hladnog piva kad upekne zvezda.
Znam nekog lika koji kod nas radi u punionici kokakole i on me sa uzasom na prebledelom licu rece: Kad bi ti znao sta ima unutra i kako se to pravi ne bi to primakao ustima a kamoli popio.
Vestacki zasladjivaci u to light verziji su najgori otrov, zato preskoci to. Zasto, zato sto je vecina njih izbacena iz upotrebe u EU, ali posto su nasi zakoni i standardi hrane stariji od hrista nama uvaljuju to svoje djubre.Ali to je malo duza prica.
..SECAM SE KADA SAM NA OKTOBAR FESTU POPIO CISTERNU HLADNOG PIVA NA EX!!!!!!!!!!!!!!!!...SECATE SE TE RECENICE..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Coca Cola
« Odgovor #21 poslato: April 14, 2006, 10:13:12 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: stole
E jebala vas borovnica, slushajte sta kaze tata pedjos. Nista lepse od cisterne hladnog piva kad upekne zvezda.
Znam nekog lika koji kod nas radi u punionici kokakole i on me sa uzasom na prebledelom licu rece Kad bi ti znao sta ima unutra i kako se to pravi ne bi to primakao ustima a kamoli popio.
Vestacki zasladjivaci u to light verziji su najgori otrov, zato preskoci to. Zasto, zato sto je vecina njih izbacena iz upotrebe u EU, ali posto su nasi zakoni i standardi hrane stariji od hrista nama uvaljuju to svoje djubre.Ali to je malo duza prica.
..SECAM SE KADA SAM NA OKTOBAR FESTU POPIO CISTERNU HLADNOG PIVA NA EX!!!!!!!!!!!!!!!!...SECATE SE TE RECENICE..
Sad je bio film pre par dana,gledao sam ga po 21 put i nije mi dosadio :D

iz offtopica u oftopic :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Coca Cola
« Odgovor #22 poslato: April 14, 2006, 12:42:11 posle podne »
Citat: laracroft
niko nece crci od nexta,ribizla je zakon-i kombinacija borovnica,jabuka grozdje.


ko ce da se smara sa cedjenjem.nema sok toliko kcal

Ma jok u litri soka imas samo 100 grama secera :D  Nije strasno...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Coca Cola
« Odgovor #23 poslato: April 14, 2006, 12:43:41 posle podne »
A ovo sa ugljen dioksid ne znam kako moze da utice na masnocu...
Nema logike nikakve...

Van mreže dulche

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Re: Coca Cola
« Odgovor #24 poslato: April 14, 2006, 09:10:16 posle podne »
Nemoj da pijes light jel ima sastojak, kojem ja uvek zaboravim ime i od kojeg ti organizam jos vise trazi slatko. Inace je opasno piti light proizvode na temperaturi vecoj od 36 stepeni, kad su oni na toj temperaturi jel mozete da se otrujete, upravo zbog istog sastojka.
U Iraku se dosta amera otrovalo tako.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Coca Cola
« Odgovor #25 poslato: April 14, 2006, 09:41:52 posle podne »
Citat: dulche
Nemoj da pijes light jel ima sastojak, kojem ja uvek zaboravim ime i od kojeg ti organizam jos vise trazi slatko. Inace je opasno piti light proizvode na temperaturi vecoj od 36 stepeni, kad su oni na toj temperaturi jel mozete da se otrujete, upravo zbog istog sastojka.
U Iraku se dosta amera otrovalo tako.
..mislis na apsratam??...odlicno.z.nas kako deluje a neznas kako se zove.. :wink:  :wink:

ja bi po tome morao da pukenm vec 116.2 puta...jer kada je napolju 38 ja podelbljam sa 2 litra na 4.... :roll:

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Coca Cola
« Odgovor #26 poslato: April 14, 2006, 09:43:23 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: dulche
Nemoj da pijes light jel ima sastojak, kojem ja uvek zaboravim ime i od kojeg ti organizam jos vise trazi slatko. Inace je opasno piti light proizvode na temperaturi vecoj od 36 stepeni, kad su oni na toj temperaturi jel mozete da se otrujete, upravo zbog istog sastojka.
U Iraku se dosta amera otrovalo tako.
..mislis na apsratam??...odlicno.z.nas kako deluje a neznas kako se zove.. :wink:  :wink:

ja bi po tome morao da pukenm vec 116.2 puta...jer kada je napolju 38 ja podelbljam sa 2 litra na 4.... :roll:


A zasto pijesh toliko coca cole  ? I josh pijesh light coca colu.... ona je sama po sebi ruzna, a ti popijesh 4 litre... .

Sto bre pedja ? Chemu to ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Coca Cola
« Odgovor #27 poslato: April 14, 2006, 09:47:12 posle podne »
Citat: Kekka
Citat: pedjos
Citat: dulche
Nemoj da pijes light jel ima sastojak, kojem ja uvek zaboravim ime i od kojeg ti organizam jos vise trazi slatko. Inace je opasno piti light proizvode na temperaturi vecoj od 36 stepeni, kad su oni na toj temperaturi jel mozete da se otrujete, upravo zbog istog sastojka.
U Iraku se dosta amera otrovalo tako.
..mislis na apsratam??...odlicno.z.nas kako deluje a neznas kako se zove.. :wink:  :wink:

ja bi po tome morao da pukenm vec 116.2 puta...jer kada je napolju 38 ja podelbljam sa 2 litra na 4.... :roll:


A zasto pijesh toliko coca cole  ? I josh pijesh light coca colu.... ona je sama po sebi ruzna, a ti popijesh 4 litre... .

Sto bre pedja ? Chemu to ?
...pa meni je mnogo bolji ukus od obicne..dakle ligh pijem i akda nisam na dijeti.....a sto se tice zasto je pijem..otkduz znam,.jednsotavno mi pase organzimu ...osecam se odlino i ne zleim da si uskracujem nesto sto mi je dobro i sto mi odgovara.....pored te 4 litre maznem jos i 4-5 vode.....jebiga...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Coca Cola
« Odgovor #28 poslato: April 14, 2006, 09:48:48 posle podne »
Onda samo napred...

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Coca Cola
« Odgovor #29 poslato: April 14, 2006, 10:01:01 posle podne »
Citat: pedjos
pa meni je mnogo bolji ukus od obicne..dakle ligh pijem i akda nisam na dijeti.....a sto se tice zasto je pijem..otkduz znam,.jednsotavno mi pase organzimu ...osecam se odlino i ne zleim da si uskracujem nesto sto mi je dobro i sto mi odgovara.....pored te 4 litre maznem jos i 4-5 vode.....jebiga...


dosta tecnosti, svaka cast... pijes neku fency flasiranu ili obicnu cesmovacu?