Mart 29, 2024, 11:14:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc u vezi ishrane  (Pročitano 1799 puta)

Van mreže omen

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pomoc u vezi ishrane
« poslato: Oktobar 01, 2020, 04:05:48 posle podne »
Pozdrav nov sam na forumu ,iako sam ranije bio aktivan i u principu sve sto znam sam naucio ovde ,iako nikad nisam trenirao duze od mesec dana u kontinuitetu.Naime nalazim se u jednoj jako delikatnoj situaciji do pre tri i po godine sam imao 130 kilograma i s obzirom da nisam imao apsolutno nikakvo znanje u vezi ishrane uradio sam sebi najgoru mogucu stvar,smrsao sam 70 kilograma za deset meseci i masakrirao svoj organizam,od tad uvek variram na nekih 75 - 77 kilograma trenutno sam na 76 ,totalno bez misica,poceo sam da treniram pre tri i po nedelje u teretani  sa klasicinim pocetnickim full body tipom treninga.Jedino sto me buni sta raditi kada se nalazim u ovoj situaciji gde imam 76 kilograma visina je 182 ali imam oko 30 posto telesnih masnoca.Nije mi problem da se pridrzavam nikakve ishrane ali ne znam kako postupati u ovom slucaju da idem na cut mislim da ne treba jer misica nemam samim tim nemam sta da rezem,a na bulk otisao bih na 40 posto masnoca kroz par meseci.Molim vas za pomoc ,ogromnu zelju imam i nije mi problem disciplina samo sam stvarno zbunjen,izvinjavam se zbog ovolikog teksta.Hvala puno !

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Pomoc u vezi ishrane
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2020, 04:21:28 posle podne »
Moze fotka?