Mart 28, 2024, 05:35:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1115754 puta)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #15 poslato: Avgust 08, 2008, 02:25:40 posle podne »
hmm.. Koliko bi maximalno trebalo biti na ovoj dijeti? I da li se unose malto ili dex posle treninga? I shta znachi minimum? Nekih 50g ovsenih recimo ili uopshte nikakve UH osim vlaknstih?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #16 poslato: Avgust 08, 2008, 02:57:25 posle podne »
maximalno koliko oces tj kolio mozes da izdrizis i da li ti taj nacin ishrane odgovara prije svega.
prostih i skobastih uh sto manje da se ne remeti ketoza. recimo maximalno nekih 30-40g uh na dan ...

meni jedino ne odgovara da sam prazan glikogenom i izdushen duze vrijeme posto mi bas i ne ide za rukom da se napunim sa jednim cheat obrokom sedmicno.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #17 poslato: Avgust 08, 2008, 03:50:38 posle podne »
hmm.. Koliko bi maximalno trebalo biti na ovoj dijeti? I da li se unose malto ili dex posle treninga? I shta znachi minimum? Nekih 50g ovsenih recimo ili uopshte nikakve UH osim vlaknstih?

moze 50gr ovesnih

a dijeta treba da traje max 6 weeks

Van mreže MARIO JARNECIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 84
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #18 poslato: Avgust 09, 2008, 01:45:29 posle podne »
200 gr masti i 300 gr proteina imaju ukupno 3000 kalorija. Ko jos drzi dijetu sa 3000 kalorija?

..

igor milanovic i ja... ;D ;D ;D ;D


ima nas jos !!!   ;)

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #19 poslato: Avgust 09, 2008, 02:34:29 posle podne »
200 gr masti i 300 gr proteina imaju ukupno 3000 kalorija. Ko jos drzi dijetu sa 3000 kalorija?

..

igor milanovic i ja... ;D ;D ;D ;D


ima nas jos !!!   ;)

Ma znam da vas ima. Nisam ni mislio na takmicare. Mogao bih i ja da budem na dijeti sa 3000 kalorija ali sam rekao da u zivotu necu da probam ni T3 ni T4.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #20 poslato: Avgust 09, 2008, 05:20:05 posle podne »
a u cemu je toliki problem sa tih 3000 kalorija? Da li  mislis da ti sa 60kg  , Pedja sa 90kg  ili Igor sa 100 kg treba da unosite isti broj kalorija na bilo kojoj dijeti?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #21 poslato: Avgust 09, 2008, 07:57:51 posle podne »
a u cemu je toliki problem sa tih 3000 kalorija? Da li  mislis da ti sa 60kg  , Pedja sa 90kg  ili Igor sa 100 kg treba da unosite isti broj kalorija na bilo kojoj dijeti?

A ko kaze da je problem? Normalno je da stokilas bude na dijeti od 3000 kalorija. Narocito ako je rec o sportistima i narocito takmicarima. Kao sto rekoh, nisam ni mislio na takmicare vec na one "ostale". Ako ja sa 75 kg (ne 60 ) unosim 2000 cal  u dijeti normalno je da Igor ili Pedja unose 3000, ili vise... Tako, momci, vi koji hocete da koristite u dijeti 200 gr ili 300 gr masti, ja zaista nemam nista protiv. Vasa volja...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #22 poslato: Avgust 10, 2008, 02:38:43 posle podne »
Imam znachi josh jedno pitanje. Kreatin ako se pije koliko je meni doza ako imam oko 90 kg i ne znam koliki mi je bf sada? I da li misle na punjenje 7-14 pa kasnije nastavim odrzavanje ili stajem? Da li ce smetati ako uzimam za njim clen? Mislim prevenstveno zbog vode i povishenog pritiska... I niko mi nije odgovorio? Da li uzimam sa PWM UH ili ne? I ovako ih uzimam malo. jedan dozer malto i 2 whey.?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #23 poslato: Avgust 10, 2008, 04:59:05 posle podne »
Citat
da u zivotu necu da probam ni T3 ni T4.

pa neznam odku ovo..ocigldno je brkanje padeza ovde..

koliko puta sam se spremao na istom broju kalroija i sa t3 i bez t3...tj hocu da kazem da sam t3 uzimao radi nekih drugih stvari a nikako da bih mogao da unosim vreci broj kalorija...po meni je to smesmo ako neko to radi zi tog razloga ..bas smesno...

ali boze moj....

i da..nikad ne reci nikad...uvek postoji prvi pu  :P :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #24 poslato: Avgust 10, 2008, 05:01:59 posle podne »
Imam znachi josh jedno pitanje. Kreatin ako se pije koliko je meni doza ako imam oko 90 kg i ne znam koliki mi je bf sada? I da li misle na punjenje 7-14 pa kasnije nastavim odrzavanje ili stajem? Da li ce smetati ako uzimam za njim clen? Mislim prevenstveno zbog vode i povishenog pritiska... I niko mi nije odgovorio? Da li uzimam sa PWM UH ili ne? I ovako ih uzimam malo. jedan dozer malto i 2 whey.?
.

pa vex kada su ti pitanja prilicno haoticna ...

sto se tice kreatina..neznam zaost u opste i da radis punjenje...to nema nikakve veze vise.

uzmaj 15- gr creatina rasporedjnih kako ti odgovra i to je to...

uzimati clen i piti efedrin bas i ne vidim nekog smisla..ali ako vec hoces..zasto da ne..ako imas povisen krvi pristisak..onda nemoj klen ni da uzimas nikako...

u PWM unesi 25 gr malto..i to je to

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #25 poslato: Avgust 10, 2008, 06:34:42 posle podne »
Imam znachi josh jedno pitanje. Kreatin ako se pije koliko je meni doza ako imam oko 90 kg i ne znam koliki mi je bf sada? I da li misle na punjenje 7-14 pa kasnije nastavim odrzavanje ili stajem? Da li ce smetati ako uzimam za njim clen? Mislim prevenstveno zbog vode i povishenog pritiska... I niko mi nije odgovorio? Da li uzimam sa PWM UH ili ne? I ovako ih uzimam malo. jedan dozer malto i 2 whey.?
.

pa vex kada su ti pitanja prilicno haoticna ...

sto se tice kreatina..neznam zaost u opste i da radis punjenje...to nema nikakve veze vise.

uzmaj 15- gr creatina rasporedjnih kako ti odgovra i to je to...

uzimati clen i piti efedrin bas i ne vidim nekog smisla..ali ako vec hoces..zasto da ne..ako imas povisen krvi pristisak..onda nemoj klen ni da uzimas nikako...

u PWM unesi 25 gr malto..i to je to

Predpostavicu da si mislio na creatin.. :) Ok. Hvala na odgovorima.. :)

Van mreže minnie_013

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 61
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #26 poslato: Avgust 10, 2008, 11:27:55 posle podne »
jel sme tek tako bez lekarske konsultacije da se konzumira t3 i t4?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #27 poslato: Avgust 11, 2008, 09:32:53 pre podne »
jel sme tek tako bez lekarske konsultacije da se konzumira t3 i t4?
..

naravno da ne sme da se igra sa tim...ali naravno i na zalost neznam sta ti u opste znaci da bi neko konsultovao lekara zbog upotrebe t3 recimo kada se zna za sta taj lek sluzi i da ga lekar prepisuje u krajnjj nuzdi zbog ozibljnog poremecaja rada tiroidne zlezde....

verovanto nisi dobro formulisala pitanje

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #28 poslato: Avgust 12, 2008, 08:55:02 pre podne »
Jel moze neko da mi odgovori samo da li sam ja dobro skontao...Znaci 6 nedelja max traje dijeta,i trebao bi da unosim recimo 40-50g ovsenih i u pwm oko 30g vitarga i to je sve sto se tice UH u toku jednog dana?? a sto se tice masti npr. Omega 3 jel dosta 12 tabl.??

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #29 poslato: Avgust 12, 2008, 09:37:49 pre podne »
pa nisi bas dobro skontao.  8)   ovsene pahuljice nisu esencialna stvar. max 6 nedelja je dijeta sto ovi takmicari uzimaju to ne znaci da i ti trebas bas takvu dijetu. uzimanje uh remeti proces ketoze i individualna stvar pored toliko i toliko uh koliki ce biti nivoi glukoze u krvi i koliko ce biti vremena da se to istrosi i ponovo da organizam udje u ketozu.
u tih 12tableta omega3 ima 12g masti, treba tu jos masla iz raznih izvora hrane.
matere mi matere,
kupicu ti dimije