April 18, 2024, 06:13:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1118661 puta)

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #405 poslato: Jun 20, 2009, 09:09:04 pre podne »
Evo...rezultati posle sedam dana.
Skinutih 2kg i ni jedan jedini cm u obimima!
Moram da priznam da sam vise ocekivala, nista nisam brljala ev.ako se to moze nazvati brljanje je coca cola zero.
Sta vi mislite o cemu se radi?
Da li mi je mozda potreban neki sagorevac...ne znam...
nemoj da se meris svakog dana, najbitnije stvri kod skidanja kilaze su pored dijete RAD, VREME i STRPLJENJE!!

Ja sam za godinu dana skinuo 38kg i dalje skidam, najbitnija stvar ti je da ne odustanes od zacrtanog cilja i da se ne opterecujes mnogo time, posle par meseci kad se orkenes videces neverovatne rezultate, veruj mi ;)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #406 poslato: Jun 20, 2009, 09:46:35 pre podne »
imam 200 cm i 107-110 kg,dali treba da "podebljam" malo one obroke Pedjoni u tvom jelovniku,mislim samo na kolicinu,ipak sam malo veci od proseka   ;D ;D ;D
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Inferno

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #407 poslato: Jun 20, 2009, 11:41:10 pre podne »
Vidi koliko si tezak i prilagodi tome. I mislim da ces trebati.
« Poslednja izmena: Jun 20, 2009, 11:45:56 pre podne Inferno »

Van mreže Inferno

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #408 poslato: Jun 20, 2009, 11:43:04 pre podne »

nemoj da se meris svakog dana, najbitnije stvri kod skidanja kilaze su pored dijete RAD, VREME i STRPLJENJE!!

Ja sam za godinu dana skinuo 38kg i dalje skidam, najbitnija stvar ti je da ne odustanes od zacrtanog cilja i da se ne opterecujes mnogo time, posle par meseci kad se orkenes videces neverovatne rezultate, veruj mi ;)


BRAVO!!! To je to!!!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #409 poslato: Jun 20, 2009, 12:05:57 posle podne »
nemoj se igrati sa unosom masti...poceces da jedes misic

to i ja kapiram.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #410 poslato: Jun 20, 2009, 01:31:57 posle podne »
Vidi koliko si tezak i prilagodi tome. I mislim da ces trebati.
pa napisao sam da sam tezak 107-110 kg
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #411 poslato: Jun 20, 2009, 02:15:47 posle podne »
Sracunaj koliko ti treba kalorija da bi imao kvalitetan deficit i dodaj razliku u zdravim mastima

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #412 poslato: Jun 20, 2009, 02:25:25 posle podne »
e ovako, posto sam svoju prvu keto dijetu morala prekinuti zbog problema sa probavom,

NE ODUSTAJEM!!   ;)

i interesuje me...

mogu li se koristiti ovsene mekinje, naglasavam NE pahuljice (da neko ne pomisli da je isto), posto mi je specijalista nakon nekih peripetija prepisao iste za dorucak u kombinaciji sa lanenim semenjem, bez obzira sta jela ostatak dana. mekinje su vlakna, i sad me zanima koliko su cista vlakna, tj. koliko imaju skrivenog skroba u sebi,  ne bi li ih nekako mogla uokviriti u ketogenu dijetu, koja mi je sustinski jako odgovarala.

nisam uspela naci vise informacija guglanjem, a ako neko moze da mi odgovori na ovo pitanje, onda se taj neko nalazi bas na ovom forumu. hvala unapred
« Poslednja izmena: Jun 20, 2009, 02:54:37 posle podne Mesmer »
What we think, we become.  ~Buddha

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #413 poslato: Jun 20, 2009, 05:37:28 posle podne »
sve je to lepo
ali ukoliko jedes bilo sta tog i takvog sastavka kakvog su meknje onda to vise nije cetonic dijeta i to nema veze sa vlaknima npr iz salata...

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #414 poslato: Jun 20, 2009, 08:06:01 posle podne »
sve je to lepo
ali ukoliko jedes bilo sta tog i takvog sastavka kakvog su meknje onda to vise nije cetonic dijeta i to nema veze sa vlaknima npr iz salata...



hm vidis, to me upravo i zanima. jer mekinje (oat bran, ne oatmeal) spadaju u kategoriju nesvarljivih vlakana (kao ono u salati)...samo im pokusavam naci tacan odnos vlakana i skroba u 100 grama. pretpostavljam da bi udeo skroba bio zanemarljiv, jer su u pitanju ljuspice, omotaci zrna, a meni toga dnevno treba ne vise od 2-3 kasike. to valjda ne bi narusilo ketozu???
What we think, we become.  ~Buddha

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #415 poslato: Jun 21, 2009, 06:34:43 pre podne »
naruslo bi ketoze i nemoras ni da trazis jer i sama si rekla nesto kljucno..tj napisala..

Citat
naci tacan odnos vlakana i skroba

a nadam se da znas sta znaci SKROB u bilo kom obliku..
i ponavljam ti..to nisu vlakna o kojima se rpica npr kada je rec o brokoli ili necem slicnom....
a neznam cak ni gde si nasla npr da se OATMEAL jede na cettonicu...to sigurno niko nije ovde rekao...
mozda si pobrkala vrste dijeta sa CARB ROTACIJIMA

Van mreže shoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #416 poslato: Jun 22, 2009, 03:26:15 pre podne »
Prelistao sam celu temu u vezi ove dijete i interesuje me sledece....

Kao prvo,  trazio sam neku dijetu kako bih skinuo visak masti koje imam i naisao sam na ovu koja se pokazuje kao veoma uspesna u skidanju istih. Procitao sam da je Pedja ovde napisao da je ova dijeta za skidanje dosta velikog broja viska kg-a, a ja sada nemam potrebe da skidan tipa 15 kg, mene samo muci veca kolicina sala oko struka i po stomaku. Visok sam oko 185, imam oko 85 kg i kao sto sam napisao veliku kolicinu masnoca u predelu stomaka. E sada da li ima potrebe da ja drzim ovu dijetu kako bih otopio tu neku odredjenu kolicinu masti ili da pokusam nesto drugo zbog ekstremnosti ove dijete? Odusevljen sam rezultatima koji pojedini pisu  ali opet me zabrinulo to sto je Pedja napisao da je ovo samo za skidanje velike kolicine kg-a.  Da li je vredno da ja npr. probam da drzim ovu dijetu 3 nedelje pa da vidim rezultate ili da za ovo sto meni treba nije potrebna ova dijeta nego nesto drugo?
Ili je mozda je bolje da sam uz vasu pomoc, u drugoj temi,  napravim plan ishrane i da uz pojacan kardio i mozda neki blazi sagorevac probam da pocnem sa skidanjem tog sala. U svakom slucaju sacekacu odgovor iskusnog da vidim sta je bolje za mene.

Ince nisam od onih koji ocekuju da ce da za recimo 3 nedelje istopiti sve masnoce i napraviti "filmske" trbusnjake, samo bih voleo da se pridrzavam necega sto ce mozda za 3,4 nedelje dati najbolje rezultate u vezi ovoga sto meni treba.  Treniram duze vreme, uzimam whey ali zbog velikih obaveza i putovanja nisam bio u stanju da se pridrzavam pravilne ishrane i rezultati nisu mogli biti zavidni, pa bih sada dok imam dosta slobodnog vremena voleo da se pridrzavam nekog plana ishrane koji ce imati zavidan rezultat za moj problem.


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #417 poslato: Jun 22, 2009, 05:26:02 pre podne »
pa mora da ti bude jasno tj da si citao sve onda bi ti bilo jasno DA PARCIJALNOG SKIDANJA SALA NEMA
to mi svi uvek govre.
ma ja sam super proporcionlan samo da mogu da skinem ovo ,hvatajuci se za slauf na stomaku..
dakle..salo na stomaku jeste visak kilograma..
nije bitno koliko je to..ali je visak
ova dijeta je takva da ti moze pomoci ukoliko se prdizxrzavas svih odredbi te ovo nije dijeta za profesionalce kako bi neki rekli vec moze da je radi ko god hoce
i da 4 do 6 nedlja je ok period da bi se videli rezulatati

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #418 poslato: Jun 22, 2009, 09:45:51 pre podne »
Djape, koliko traje prava takmicarska dijeta ? Koliko nedejla traje ? I da li je slicna ovoj Keto dijeti, pitam cisto iz radoznalosti

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #419 poslato: Jun 22, 2009, 11:24:26 pre podne »
Djape, koliko traje prava takmicarska dijeta ? Koliko nedejla traje ? I da li je slicna ovoj Keto dijeti, pitam cisto iz radoznalosti
takmicarskih diejta ima mnogo.
to iskusan takmicar vec zna...
nemora svako da radi ovu dijetu da bi bio u takmicarskoj formi...ili mora...sasvim svjedno.....
i sve ovisi od stepena i fazi u kojoj se takmicar nalazi.
ali objektvno..bilo koja takmicarska dijeta nemoze da bude ispod 8 week i to kod onih sretnika koji fantasticno reaguju na sve..