April 19, 2024, 08:24:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1118863 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #660 poslato: Novembar 30, 2009, 11:08:28 pre podne »
Где у постојећи режим да убацим Анимал кутс и  колико сам погрешио у исхрани ?  Тежина око 120 кила на 189 висине.... са бар 20 кила масти.  :'(

ПОНЕДЕЉАК – ПЕТАК
1.   07.00    2 цела+6 беланца+бадеми
2.   08.30    1 веј + 20 бцаа+20 глута
3.   09.00     тегљење  / у току 50 мл амино ликвид 23.000
4.   10.30    1 веј+ 20 дех+20 бцаа+20 глута
5.   11.00    200 грама сушене ћуретине + 100 грама белог + 3 омега 3
6.   13.00    200 грама сушене ћуретине + 100 грама белог + ораЈи
7.   16.00    2 веј-а + кашика маслиновог
8.   19.00    120 грама туњ+6 беланца  или 200 грама сушене ћуретине + 100 грама белог

1 сат пред спавање ЗМА , непосредно 1 веј+100 грама елла  - сваки дан


СУБОТА
1.   07.00    2 цела+6 беланаца+3 омега 3 капс
2.   08.30    1 веј+20 грама бцаа,глута
3.   09.00    тегови / амино 50 мл
4.   10.30    1 веј + 20 дех,бцаа,глута
5.   11.00    300 грама телетине + салата
6.   14.00    300 грама телетине+ салата
7.   17.00    2 веј-а + маслиново
8.   19.00    300 грама телетине + салата+бадем




НЕДЕЉА
1.   08.00    2 цела+6 беланаца + ораЈи
2.   10.00    300 грама пастрмке
3.   13.00    300 грама пастрмке
4.   16.00    2 веј-а
5.   19.00    300 грама пастрмке +бадеми

brate moj!!!
200g susene curetine(prvo nije isto 200g sirovog mesa i 200g susenog,kontam da u 200g susenog ima oko 70g proteina ako ne i vise pa jos na to 100g belog.....onda natrijum ufff mogu da mislim koliko ima u 200g susenog ne znam ne valja ovo mislim sve ok ali ovo suseno mi se ne svidja toliko pogotovo u tim kolicinama)
pazi ovo imas dorucak 2 jajeta i 6 belanaca(oko 30g proteina) i onda par obroka sa skoro 100g proteina(jel ides u wc posle takvog obroka??????
opet kazem sve je ok ovo ostalo ali ovi obroci sa susenim mesom mi se ne svidjaju pogotovo u tim kolicinama
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2009, 11:11:20 pre podne naturalac belanac »
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #661 poslato: Novembar 30, 2009, 11:24:47 pre podne »
vucko
ja sam mislio da se ti salis kada je u pitanju ova curetina????
kao sto rece naturlac....mnogo je bratee

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #662 poslato: Novembar 30, 2009, 11:50:27 pre podne »
Хехехе, шта зна дете шта је 200 грама  ;D
Па ништа , смањићу на по 100 грама сувог и 100 белог свежег , још и боље  :P
Што се Натријума тиче , послушао сам савет деје/булдога од пре ... 1,5 грама соли на кило свежег меса је отишло при сољењу . У ствари још и мање ( 230 грама соли на 17 кила меса ) .

А за клоњу сам редован бар 2-3 пута дневно  ;D ;D...кад већ питаш  8)

Генерале , са сувом ћуретином се не зајебајем,никад...грех је  :D :D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #663 poslato: Novembar 30, 2009, 11:55:15 pre podne »
Хехехе, шта зна дете шта је 200 грама  ;D
Па ништа , смањићу на по 100 грама сувог и 100 белог свежег , још и боље  :P
Што се Натријума тиче , послушао сам савет деје/булдога од пре ... 1,5 грама соли на кило свежег меса је отишло при сољењу . У ствари још и мање ( 230 грама соли на 17 кила меса ) .

А за клоњу сам редован бар 2-3 пута дневно  ;D ;D...кад већ питаш  8)

Генерале , са сувом ћуретином се не зајебајем,никад...грех је  :D :D
pa uglavnom se ide u klonju zato sto organizam ne moze da iskoristi tu kolicinu hrane(u tvom slucaju proteine)zato te pitam
cek ti sam susis curetinu???ako je 1.5g soli na 1kg mesa onda i nije strasno,ali u svakom slucaju smanji na 100g po obroku e onda i mozes jos 100g belog,i video sam pre spavanja jedes whey i 100g sira,pa bolje kupi kazein(imas kod pedje odlicna cena,ja pio lesnik odlican je;))pa njega cepaj jedno mericu ipo sa 100g sira,dodas 1dl vode i mesas kasikom bices mi zahvalan;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #664 poslato: Novembar 30, 2009, 12:13:59 posle podne »
I ja sam se pitao, ali Vucko je rekao da od 30kg sirovog izadje oko 24kg susenog... ako neka vaga nije zahebala onda je to nesto slabo suseno ali ajde :D Na slici je izgledalo dobro, ali nesto Vucko ne da da se proveri! ;)

Offtopic: a jel' ima negde da se kupi susena curetina/piletina?;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #665 poslato: Novembar 30, 2009, 12:14:41 posle podne »
I ja sam se pitao, ali Vucko je rekao da od 30kg sirovog izadje oko 24kg susenog... ako neka vaga nije zahebala onda je to nesto slabo suseno ali ajde :D Na slici je izgledalo dobro, ali nesto Vucko ne da da se proveri! ;)

Offtopic: a jel' ima negde da se kupi susena curetina/piletina?;)
a sta ce ti/???
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #666 poslato: Novembar 30, 2009, 12:33:14 posle podne »
Дејо , осушено је таман да не буде баш суво  па кад једеш да имаш осећај да једеш опанке  ;D . Овако је доста воде отишло а још увек је месо "мекано" тј. за клопу душу дало.
А и димим га баш , а не као маса њих изнад ватре па је онда термички баш много "обрађено" .

Беланац , па како што ....да се убије монотонија  ;D :P  Поготову код нон хард кор билдера којима је кувано бело казна  8)

Нећу више оф топик , заборавих да је тема кето  ::)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #667 poslato: Novembar 30, 2009, 01:14:15 posle podne »
Lepo ti rece Vucko - da se ponekad razbije monotonija.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #668 poslato: Novembar 30, 2009, 01:27:05 posle podne »
Lepo ti rece Vucko - da se ponekad razbije monotonija.
a to mislio si jedan obrok u 10 dana onda ok.
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #669 poslato: Novembar 30, 2009, 01:43:03 posle podne »
Колико сам нашао на нету , пилетина бело или ћуретина сушена није ништа што би требало избегавати , осим у случајевима ненормалног сољења . Што се тише нутритивне вредности,варења и слично то је то. Зашто имам утисак да си "против" редовног коришћења истог ? А и сезона је пар месеци ,после све по старом  ::)

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #670 poslato: Novembar 30, 2009, 01:45:03 posle podne »
@CAROBNJAK

sva sreca pa ti sa 17 god imas toliko iskustva da bi mogao nekome nesto da pricas i sva sreca pa oni na bb com imaju ELLA sir u ponudi i mogu da ga konzumiraju.....
jbt..kakava debilnost..


@CAROBNJAK

sva sreca pa ti sa 17 god imas toliko iskustva da bi mogao nekome nesto da pricas i sva sreca pa oni na bb com imaju ELLA sir u ponudi i mogu da ga konzumiraju.....
jbt..kakava debilnost..

dakle..
pedjino znanje moze da bude koliko god ti hoces da mislis da jeste
ali pedjino zanje nije steceno citajuci bb com vec RADECI NA SEBI.....
kao sto ti vexx kaze....nemojd a kenjas ovde gluposti vec stegni guzicu ako hoces reuzlatate....
ti si u onom fazonou sto bih se mucio kada mogu sir...pa onda kada ti i taj sir bude malo..naci ces vervatno negde da mozes na cetgenoj dijeti i cajnu kobascu jer hvala bogu i tkavih sjatova ima gde sve strucnjaci tvog uzrasta savetuju...

i ako nemas sta pametno da kazes na ovom forumu onda bih te molio da nist ai ne pises i da ne gadis temu sa glupim replikama...
a ako mislis da meni licno trbea nesto da kazes,slobodno otvori novu temu gde cu DRAGE VOLJE da udovoljim tvojoj znatizelji..

hvala


dakle..
pedjino znanje moze da bude koliko god ti hoces da mislis da jeste
ali pedjino zanje nije steceno citajuci bb com vec RADECI NA SEBI.....
kao sto ti vexx kaze....nemojd a kenjas ovde gluposti vec stegni guzicu ako hoces reuzlatate....
ti si u onom fazonou sto bih se mucio kada mogu sir...pa onda kada ti i taj sir bude malo..naci ces vervatno negde da mozes na cetgenoj dijeti i cajnu kobascu jer hvala bogu i tkavih sjatova ima gde sve strucnjaci tvog uzrasta savetuju...

i ako nemas sta pametno da kazes na ovom forumu onda bih te molio da nist ai ne pises i da ne gadis temu sa glupim replikama...
a ako mislis da meni licno trbea nesto da kazes,slobodno otvori novu temu gde cu DRAGE VOLJE da udovoljim tvojoj znatizelji..

hvala

Prvo Pedja Petrovicu ja u tvoje znanje o BB ne ulazim.

Vidim da si moj post izbrisao gde sam napisao da svi kompetentni strucnjaci tvrde da mlecni prozizvodi sa malo ugh, neskode u na ketogenoj dijeti.

Ja znam Pedja da si ti gazda na ovom forumu, i da mozes da radis sta hoces, da budes bezobrazan i da me vredjas (iako ja tebe nisam),  ali ono sto sam izneo sto se tice sireva i keto dijete je potpuno tacno.

Ja mogu dokazati, a i sami forumasi se mogu informisati  o tome sta je istina samo im je potrebno malo vremena da se tom tematikom pozabave.

Ja nisam cuo od "djure", "pere" ono sto tvrdim, vec sa procitao iz raznih tekstova zasnovanim na naucnim istrazivanjima experata na tom polju.

Neznam zasto si Pedja toliko sujetan? ja nezelim da rusim ovde tvoj autoritet, i zelim ti dobro, ali cinjenica da si pogresio i da si u zabludi sto savetujes na keto dijeti potpuno izbacivanje sireva sa malo ugh.


A ti si Pedja Petrovic pa mozes i ovaj moj post izbrisati i mozes me banovati, ja tome nemogu nista.

« Poslednja izmena: Novembar 30, 2009, 01:46:50 posle podne AcoCarobnjak »
PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #671 poslato: Novembar 30, 2009, 03:26:06 posle podne »
joooooooooooj... nisam hteo da se mešam u ovu temu, al ajd...
aco, ti si to ČITAO... a veruj mi, ja sam PROBAO!
i mogu ti reći da sa ellom NEMA KETOZE ;)
toliko od mene...

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #672 poslato: Novembar 30, 2009, 03:39:52 posle podne »
И ко је пажљиво читао ,Пеђа је написао да код разних људи елла & Цо.  "делује" на различите начине.Некога иритира и најмања количина док је код неких праг мало виши...зато је најсигурније не користити ништа млечно и сигуран си 100 % да то ферцера....
Осим ако не купиш лакмус па се сам тестираш  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #673 poslato: Novembar 30, 2009, 06:01:42 posle podne »
Citat
Prvo Pedja Petrovicu ja u tvoje znanje o BB ne ulazim.

Vidim da si moj post izbrisao gde sam napisao da svi kompetentni strucnjaci tvrde da mlecni prozizvodi sa malo ugh, neskode u na ketogenoj dijeti.

Ja znam Pedja da si ti gazda na ovom forumu, i da mozes da radis sta hoces, da budes bezobrazan i da me vredjas (iako ja tebe nisam),  ali ono sto sam izneo sto se tice sireva i keto dijete je potpuno tacno.

Ja mogu dokazati, a i sami forumasi se mogu informisati  o tome sta je istina samo im je potrebno malo vremena da se tom tematikom pozabave.

Ja nisam cuo od "djure", "pere" ono sto tvrdim, vec sa procitao iz raznih tekstova zasnovanim na naucnim istrazivanjima experata na tom polju.

Neznam zasto si Pedja toliko sujetan? ja nezelim da rusim ovde tvoj autoritet, i zelim ti dobro, ali cinjenica da si pogresio i da si u zabludi sto savetujes na keto dijeti potpuno izbacivanje sireva sa malo ugh.


A ti si Pedja Petrovic pa mozes i ovaj moj post izbrisati i mozes me banovati, ja tome nemogu nista.

kao sto ti vec rekoh
ti si previse balav i verovatno nikada nisi probao nista do kraja da uradis a pogtovo kada je OVJA SPORT U PITANU..
znaci
ja sa tobom ne mogu da rasprvljam o ni jednom elemetnu ovog sprota jer ti ne prihvatas savete vec kao sto kaes TI CITAS eminentne strucnjake...
ONDA TAKO I NATSAVI DA TO RADIS
JA TE NE VREDJAM I ZELIM TI SVU SRECU ALI TE MOLIM DA SA SVOJIM GLUPIM KOMETARIMA NE UNISTAVAS TEMU..
kao sto ti vec rekoh
ukoliko zlies da MENE nesto licno pitas otvori temu i drage volje cu da ti dokazem i pokazem neke stvari
ovu temu vise neces da gadis i nemas prava na to jer stu ti KONSTATCIJE pogresne da ne koristim teze reci i nema smilsa da OVDE NEKO SLUSA NEKOGA KO SE NE RAZUME U OVO I OVA SPORT
kada iza sebe budes imao bar malo vise godine a o stazu i iskustvu da ne pricam onda mozemo da kometnarisemo o ovako jednoj ozbiljnoj temi..
do tada....
vec ti rekoh....ti si nasao ONO STO BI TI VOELO DA JE TAKO....

ali da ti ja ne rpicam dalje..pogledja sta si sam pisao.....i veoma je jasno DA NEMAS MUDA vec da trazis nesto sto bi ti voelo da cujes pa je tako i sa cetonic.

Citat
Eo samo zelim da kazem da zadnjih godinu ipo dana svaki dan jedem po 600 gr piletine, bio na def ili na masi.

Nemogu vise! Sad cu da odmaram do sledece sedmice , necu ni u teretanu ni da jedem piletinu, ni jaja , znaci pun mu j kur*ac, svega.

Odmoricu naredna 4 dana i jescu kevinu domacu kuhinju.

E sad planiram da od ponedeljka idem na keto-dijetu, ali ne sa piletinom vec sa skusom, 1 kg pecene skuse svaki dan + salatica, i ujutru 2 cela jajeta i 6 belanaca.

Jescu skusu narednih 6 sedmica dok god sam na keto dijeti, jer ipak nju opet mogu nekako  da jedem, a tih 6 sedmica bice mi dovoljno da se oporavim od piletine pa cu se vratit kasnije i na nju.

Mislim da ce ova keto dijeta biti idealna, jer skusa je prepuna omega 3 samo u 1 kg skuse ima oko 120 gr masti, 1750kcal i 190 gr proteina, i  Mozda cu uzeti jos kapsule omega 6 ili (2 kasike maslinovog) na dan pomesane sa salaticom. A omega 3 masne kiseline su kljucne na keto dijeti.

Citat
Eo da pitam kompetentne, stvar je u sledecem, idem na dijetu oko 1000 kcal, sta mislite da se okanem teretane oko 2 sedmice a da se bacim na setnje, biciklo, i trcanja, znaci da batalim tegove jer nevidim svrhu vezbanja dok sam na tako malo kcal. Jer necu da unistavam misice i ulazim u katabolizam sa tegovima sa obzirom da unosim jako malo kcal.

E samo zelim da jos kazem nemoj da me ubedjujete da je 1000 kcal malo, zelim samo da sa tim kalorijam sokiram telo i nateram ga  na brzo  skidanje kg, samo tih 2 sedmice, onda zbog usporavanja metabolizma zelim da jos 4 sedmice udarim po keto dijeti ali tad cu da se vratim u teretanu i na tegove.

I ONDA TVOJ KLJUCNI POST KOJI CE NADAM SE DA TE UBEDI KOLIKO LOSE RAZMISLJAS...

Pa ja sam na keto vec tri nedelje  i jedem svako vece  pola kutije ele. A bas pre neki dan primetim da stagniram sa kg  vec 10 dana , nece salo da ide iako sam na keto, jos se pitam zbog cega je tako, kad sad *ebote procitam da ela moze da utice na stanje ketoze. Šokiran

mislim da je sve jasno i molim te da vise ne pises na ovoj temi
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2009, 06:06:45 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže ria

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #674 poslato: Decembar 05, 2009, 11:45:23 pre podne »
Da li je tacno da sirce moze da poremeti ketozu? I zasto se ogranicava kafa tj. kofein?