Mart 28, 2024, 10:15:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1115672 puta)

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #810 poslato: Mart 17, 2010, 09:31:44 posle podne »
Имам проблем са успоравањем метаболизма. Потпуно се придржавам исхране, трећа недеља је у току, данас сам унео око 1800 ксаl на око 85 кг  телесне масе (иначе уносим од 1600-1800), тренирам 6 пута недељно, око 40 мин. интензивног тренинга са тежинама и 40 мин. на елиптичном тренажеру. У мировању пулс ми је испод 55 и чини ми се да је дисање успорено. Има резултата, али не знам како ће даље ићи. Шта би се могло урадити, треба ли нешто да мењам?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #811 poslato: Mart 17, 2010, 11:01:13 posle podne »
hoces da usporis metabolizam ili da ga ubrzas????????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #812 poslato: Mart 17, 2010, 11:13:35 posle podne »
Имам проблем са успоравањем метаболизма. Потпуно се придржавам исхране, трећа недеља је у току, данас сам унео око 1800 ксаl на око 85 кг  телесне масе (иначе уносим од 1600-1800), тренирам 6 пута недељно, око 40 мин. интензивног тренинга са тежинама и 40 мин. на елиптичном тренажеру. У мировању пулс ми је испод 55 и чини ми се да је дисање успорено. Има резултата, али не знам како ће даље ићи. Шта би се могло урадити, треба ли нешто да мењам?

Da li unosis UH vikendom ? i koliko ?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #813 poslato: Mart 17, 2010, 11:15:50 posle podne »
Имам проблем са успоравањем метаболизма. Потпуно се придржавам исхране, трећа недеља је у току, данас сам унео око 1800 ксаl на око 85 кг  телесне масе (иначе уносим од 1600-1800), тренирам 6 пута недељно, око 40 мин. интензивног тренинга са тежинама и 40 мин. на елиптичном тренажеру. У мировању пулс ми је испод 55 и чини ми се да је дисање успорено. Има резултата, али не знам како ће даље ићи. Шта би се могло урадити, треба ли нешто да мењам?

Da li unosis UH vikendom ? i koliko ?
to sam i ja hteo da ga pitam,ali gledam pise IMAM PROBLEM SA USPORAVANJEM METABOLIZMA pa sam se zbunio
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #814 poslato: Mart 17, 2010, 11:28:57 posle podne »
hoces da usporis metabolizam ili da ga ubrzas????????

Izvinjavam se, malo sam bio nejasan. Da ga ubrzam, naravno. Uglavnom sam sit tokom dijete, ali se osecam kao da gladujem, imam manjak energije. Kad ustanem malo brze, pada zavesa na oci.

Da li unosis UH vikendom ? i koliko ?

Imam jedan dan punjenja nedeljno. Poslednji put je bilo oko 150 g UH, iz pirinca.
Uzimam omega3 kapsule, 10-20, u zavisnosti od toga da li tog dana jedem badem.
Jedem belo kuvano, tunu u vodi, oslic, jaja, zelenu salatu i dodajem whey.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #815 poslato: Mart 17, 2010, 11:33:11 posle podne »
hoces da usporis metabolizam ili da ga ubrzas????????

Izvinjavam se, malo sam bio nejasan. Da ga ubrzam, naravno. Uglavnom sam sit tokom dijete, ali se osecam kao da gladujem, imam manjak energije. Kad ustanem malo brze, pada zavesa na oci.

Da li unosis UH vikendom ? i koliko ?

Imam jedan dan punjenja nedeljno. Poslednji put je bilo oko 150 g UH, iz pirinca.
Uzimam omega3 kapsule, 10-20, u zavisnosti od toga da li tog dana jedem badem.
Jedem belo kuvano, tunu u vodi, oslic, jaja, zelenu salatu i dodajem whey.
probaj dva dana za redom da radis sa UH,oko 150g pirinca u dva obroka
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #816 poslato: Mart 17, 2010, 11:44:27 posle podne »
Da li da vezbam i radim aerobni tih dana? Mozda samo prvog dana pre punjenja?
Probacu i sa dva dana, mada sam ja sudeci po onim trakama vec sledeceg dana nakon punjneja u ketozi...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #817 poslato: Mart 17, 2010, 11:52:14 posle podne »
nema kardio na punjenju...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #818 poslato: Mart 18, 2010, 10:53:26 pre podne »
od cega zavisi da li je cheat obrok dozvoljen 1 dan u nedelji na ketogenoj dijeti?
Beat the genetics!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #819 poslato: Mart 18, 2010, 12:08:01 posle podne »
od cega zavisi da li je cheat obrok dozvoljen 1 dan u nedelji na ketogenoj dijeti?

Ako mislis na cheat u dane punjenja, iz mog iskustva i brojeva na vagi, pri prvom punjenju, sam, ne znajuci kako treba da se punim, pozderao vecu kolicinu raznih UH, prostih i slozenih i jos povecao kalorijski unos i vratio tako vise od 2 kg za samo 1 dan (verovatno nije sve bilo salo, ali...).

Ostalim danima nije dozvoljeno uzimanje UH, osim male kolicine onih koji ne izazivaju lucenje insulina, iz badema, zelenisa...

Spartak

  • Gost
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #820 poslato: Mart 18, 2010, 12:54:17 posle podne »
od cega zavisi da li je cheat obrok dozvoljen 1 dan u nedelji na ketogenoj dijeti?

Ako mislis na cheat u dane punjenja, iz mog iskustva i brojeva na vagi, pri prvom punjenju, sam, ne znajuci kako treba da se punim, pozderao vecu kolicinu raznih UH, prostih i slozenih i jos povecao kalorijski unos i vratio tako vise od 2 kg za samo 1 dan (verovatno nije sve bilo salo, ali...).

Ostalim danima nije dozvoljeno uzimanje UH, osim male kolicine onih koji ne izazivaju lucenje insulina, iz badema, zelenisa...

cheat se i podrazumjeva u toku punjenja, jer raditi cheat u toku ketoze je poptuno besmisleno i suludo ! isto ko da vozis autoputem 200 i povuces rucnu :))

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #821 poslato: Mart 18, 2010, 01:39:36 posle podne »
ma ne ,normalno da sam mislio na dane punjenja,nego sam mislio od cega zavisi mozes li imati cit obrok ili ne? od % bf ili ...?
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #822 poslato: Mart 18, 2010, 01:44:29 posle podne »
Cisto sumnjam da ima neko pravilo...ali vjerovatno ako si pri kraju dijete onda se najstrozije pazi jer pretpostavljam da i najmanja kolicina junka se "lijepi"...

Spartak

  • Gost
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #823 poslato: Mart 18, 2010, 02:04:45 posle podne »
ma ne ,normalno da sam mislio na dane punjenja,nego sam mislio od cega zavisi mozes li imati cit obrok ili ne? od % bf ili ...?

sto manje to bolje, znaci ne tovarenje,cak je i bolje sto nemasniji junk, ako se moze tako nazvat hhahaha, jer i sami znamo da kad krenemo sa UH vikendom da cirkulise poprilicno insulina, a jos ako nadodamo masti,hmm...pa prevelik luksuz bi bio da tu ubacujemo maschobe.Sto cistiji Uh to bolje

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #824 poslato: Mart 18, 2010, 03:11:28 posle podne »
ma ja,upravu si,zavrsim ove rotacije 7-8 nedelja,iskuliram 2-3 nedelje (sta mislite jel dovoljno) i odradim taj keto bez ijednog cheat obroka da se izderem kao zver
Beat the genetics!