Mart 29, 2024, 06:36:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1115870 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1290 poslato: Jul 19, 2010, 11:56:56 pre podne »
Citiram:
"inace whey je dobro usporiti sa par bjelanjaka ,jel sta se dogadja sa wheyem ,ima tendenciju da se pretvara u glukozu ,sto dalje znaci izlazak iz ketoze "

Da li je ovo tacno ? Odnosno, u ovom planu sto je Pedja napisao, gotovo 3 obroka sa pwm-om jeste whey sa mastima.
ne mogu belanca da uspore whey...
a odlican obrok je prah(isolat+micelarni)+masti na keto naravno
ja praktikujem sada to
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže sejhM

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1291 poslato: Jul 19, 2010, 02:02:38 posle podne »
Okej hvala.

Multivita,cedevita ? na 100g ima 80g uh..u casi rastvaram, 2-3 case na dan je valjda ok ?
"If you want something in life, dont hesitate even one moment to do it, no matter how crazy it seemed to others. Life is one, travel through it on your way."

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1292 poslato: Jul 19, 2010, 02:04:42 posle podne »
Imam jedan problem na ovoj dijeti od 3. nedelje mozda.. kako pojedem skoro odmah me protera i retka stolica !? jedem mnogo kupusa, krastavca ? kako da sprecim ovo.. pio sam klometol al ne pomaze

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1293 poslato: Jul 19, 2010, 02:11:22 posle podne »
Okej hvala.

Multivita,cedevita ? na 100g ima 80g uh..u casi rastvaram, 2-3 case na dan je valjda ok ?
ne valja! naravno,ovo je keto djeta treba sve UH da eliminises...a ti uzimas UH iz cedevite koju necu ni da komentarisem;)
Imam jedan problem na ovoj dijeti od 3. nedelje mozda.. kako pojedem skoro odmah me protera i retka stolica !? jedem mnogo kupusa, krastavca ? kako da sprecim ovo.. pio sam klometol al ne pomaze
jel traje 3 nedelje to?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1294 poslato: Jul 19, 2010, 02:26:33 posle podne »
jok, traje od trece nedelje dijete. a danas sam usao u 5.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1295 poslato: Jul 19, 2010, 02:27:07 posle podne »
ne znam koliko hrane se tako iskoristi kad imam dijareju :/

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1296 poslato: Jul 19, 2010, 02:35:55 posle podne »
jok, traje od trece nedelje dijete. a danas sam usao u 5.
sve drzis isto 5 nedelja i od trece nedelje je krenulo?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1297 poslato: Jul 19, 2010, 02:41:52 posle podne »
Mene fascinira jedna cinjenica a to je da nakon 80 STRANICA O KETONSKOJ DIJETI ljudi i dalje pitaju mogu li unositi secere i ostale UH ...ja ne znam jeli retardiranost u pitanju ili definitino zajebavanje ??????????

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1298 poslato: Jul 19, 2010, 02:49:02 posle podne »
jok, traje od trece nedelje dijete. a danas sam usao u 5.
sve drzis isto 5 nedelja i od trece nedelje je krenulo?
da, nisam nista menjao

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1299 poslato: Jul 19, 2010, 03:27:16 posle podne »
Mene fascinira jedna cinjenica a to je da nakon 80 STRANICA O KETONSKOJ DIJETI ljudi i dalje pitaju mogu li unositi secere i ostale UH ...ja ne znam jeli retardiranost u pitanju ili definitino zajebavanje ??????????
Jednostavno ljudi nece da citaju.... to je glavni problem ono glavna im je fora jasam ovdje nov i tako nekakve gluposti...
A da sednu jedan dan i isčitaju 80 stranica ketogene sve bi im bilo mnogo lakse...

Ali šta se može svi smo različiti....

@BokY_LA
Ti sigurno imas problem sa iritabilnim kolonom.... uzmi probiotik kapsule 4x1... ako bude trajalo još 7 dana onda razmisli da ideš
sa rotaciom a ne keto....
I baci kupus on je bas haos za nervozna creva
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1300 poslato: Jul 19, 2010, 05:09:54 posle podne »
kao sto rece sasa
a mozda si pokupio negde i neku bakteriju tako da bi probitok trebalo da resi stvar

Spartak

  • Gost
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1301 poslato: Jul 19, 2010, 08:55:20 posle podne »
Mene fascinira jedna cinjenica a to je da nakon 80 STRANICA O KETONSKOJ DIJETI ljudi i dalje pitaju mogu li unositi secere i ostale UH ...ja ne znam jeli retardiranost u pitanju ili definitino zajebavanje ??????????
Jednostavno ljudi nece da citaju.... to je glavni problem ono glavna im je fora jasam ovdje nov i tako nekakve gluposti...
A da sednu jedan dan i isčitaju 80 stranica ketogene sve bi im bilo mnogo lakse...

Ali šta se može svi smo različiti....

@BokY_LA
Ti sigurno imas problem sa iritabilnim kolonom.... uzmi probiotik kapsule 4x1... ako bude trajalo još 7 dana onda razmisli da ideš
sa rotaciom a ne keto....
I baci kupus on je bas haos za nervozna creva

Pa retardiranost, jer svaka dijeta ima svoja nacela, svaki trening ima svoja nacela,sve ostalo su varijacije.Aj kad nekoga nije volja procitat svih 90 stranica, al kad otvoris temu otvori ti se pocetna stranica sa svim glavnim info-ima, znaci nemoguce da neko ne procita to, vec odma klikne zadnju stranicu i lupi pitanje.Zaebancija kazem ja

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1302 poslato: Jul 19, 2010, 09:25:43 posle podne »
Kupio sam Linex!? jel ok to one prijateljske bakterije bla bla ili da kupim i to sto vi kazete? i molim vas recite mi jel se iskoristi sta od hrane sto pojedem i koliko % ? ubi me psihicki osecaj sve mislim kao da nisam nista pojeo da cu se prepoloviti.. nije stolica bas ona vodena ali retka je jbg :P

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1303 poslato: Jul 19, 2010, 09:26:15 posle podne »
p.s. jos ova nedelja keto i zavrsavam 5  nedelja to je to.. posle nema potrebe za daljom defkom :)

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1304 poslato: Jul 19, 2010, 10:11:56 posle podne »
Ok je linex, isto sadrzi bakterije flore creva, moglo bi da pomogne a i ne mora jelte, zavisi sta si "zaradio". Oko iskoriscavanja hrane, pa sad huh, glavni deo nutrijenata se absorbuje u tankom crevu (tako da ja mislim da nemas sta da brines), debelo crevo uglavnom absorbuje vodu, a ti proliv imas pretpostavljam jer ti je iritirano debelo crevo pa ono jos dodatno luci tecnost da bi "ispralo" te bakterije ili virus ili sta te vec iritira. Kod dugorocnih dijareja moze da dodje do dehidratacije bas zbog te malapsorpcije vode, tako da obrati paznju na to.