Mart 28, 2024, 04:59:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1115750 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1740 poslato: Februar 07, 2012, 04:38:40 posle podne »
ok, ove nedelje necuvezbe za spagu, mada sam oduvek bila blizu i falilo mi "jos samo malo"  :(
ali zbog rizika od povrede, posle dugog ne treniranja, i dok skinem malo visak, ipak necu da zurim, ne moze sve odjednom :D

hvala za raspored, i sve savete :)

nema na cemu
i samo strplljenja

Van mreže milenica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1741 poslato: Februar 09, 2012, 08:05:51 posle podne »
danas mi je 4ti dan , i osecala sam nagli pad energije, pa cak i apetita :S bila sam malaksala, pa nisam otisla u teretanu. da li je to normalno?
 pojela sam dorucak, preko dana grickala lesnike, i tek oko pola 7 belo meso...
 do sada je sve bilo ok, nadam se da je ovo nesto prolazno, pa sutra ponovo u teretanu :)

btw, da li 25 min trcanja mogu da zamenim nazmenicnim intervalima brzog trcanja i hodanja ili duplo duzim brzim hodanjem ?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1742 poslato: Februar 09, 2012, 08:58:29 posle podne »
danas mi je 4ti dan , i osecala sam nagli pad energije, pa cak i apetita :S bila sam malaksala, pa nisam otisla u teretanu. da li je to normalno?
 pojela sam dorucak, preko dana grickala lesnike, i tek oko pola 7 belo meso...
 do sada je sve bilo ok, nadam se da je ovo nesto prolazno, pa sutra ponovo u teretanu :)

btw, da li 25 min trcanja mogu da zamenim nazmenicnim intervalima brzog trcanja i hodanja ili duplo duzim brzim hodanjem ?
znaci od dorucka do pola 7 ti nisi jela nista, osim sto si "gricnula" neki ljesnik?

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1743 poslato: Februar 09, 2012, 10:45:20 posle podne »
danas mi je 4ti dan , i osecala sam nagli pad energije, pa cak i apetita :S bila sam malaksala, pa nisam otisla u teretanu. da li je to normalno?
 pojela sam dorucak, preko dana grickala lesnike, i tek oko pola 7 belo meso...
 do sada je sve bilo ok, nadam se da je ovo nesto prolazno, pa sutra ponovo u teretanu :)

btw, da li 25 min trcanja mogu da zamenim nazmenicnim intervalima brzog trcanja i hodanja ili duplo duzim brzim hodanjem ?
Nisi jela ceo dan ? Nemoj to da radis, trudi se da jedes na 3 sata, u odredjeno vreme, ustali obroke. Poenta ti je da jedes da bi imala energije za teretanu. I ja sam imala nervni slom 4. i 5. dan, posle je bilo ok, tako da...izdrzi i pridrzavaj se jelovnika i saveta sto ti je Pedja dao, i bice sve ok :)
I like the way it hurts...

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1744 poslato: Februar 10, 2012, 01:38:24 pre podne »
E da, zaboravih da pitam...
Krenula bih na jos jedan krug keto, pa me zanima jel' ok da pocnem u subotu, pa da punjenje radim posle 7 dana, tacnije za vikend, kao da sam pocela standardno u ponedeljak... ?
I like the way it hurts...

Van mreže milenica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1745 poslato: Februar 10, 2012, 01:47:26 pre podne »
ne ne ne, ne od pola7, ne ustajem sad tako rano, na raspustu sam >.< jela sam oko 1 ja msm, i imala sam taj neki pad energije, da to stanje tako nazovem , msm da mi je i pao pritisak, pa sam se naterala da prezalogajim te lesnike i belo meso, jer znam koliko je bitno....

i zbog tog ustajanja kasno, a intervala izmedju obroka od 2 ipo, 3 sata, ne stignem da pojedem svih 5 obroka, ali ce se sve srediti kad krenem u skolu, pa cu ustajati ranije...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1746 poslato: Februar 10, 2012, 06:26:09 pre podne »
E da, zaboravih da pitam...
Krenula bih na jos jedan krug keto, pa me zanima jel' ok da pocnem u subotu, pa da punjenje radim posle 7 dana, tacnije za vikend, kao da sam pocela standardno u ponedeljak... ?
a koliko si bila ovaj put na cettonicu?

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1747 poslato: Februar 10, 2012, 10:15:20 pre podne »
E da, zaboravih da pitam...
Krenula bih na jos jedan krug keto, pa me zanima jel' ok da pocnem u subotu, pa da punjenje radim posle 7 dana, tacnije za vikend, kao da sam pocela standardno u ponedeljak... ?
a koliko si bila ovaj put na cettonicu?
4 nedelje...
Jel' ok da pocnem od subote, pa da nastavim sve kao da sam standardno krenula od ponedeljka ?
I like the way it hurts...

Van mreže milenica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1748 poslato: Februar 10, 2012, 02:16:40 posle podne »
btw, da li 25 min trcanja mogu da zamenim nazmenicnim intervalima brzog trcanja i hodanja ili duplo duzim brzim hodanjem ?

pomoc? :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1749 poslato: Februar 10, 2012, 02:29:23 posle podne »
Na ketogenoj dijeti low intense kardio na otprilike 60+ max pulsa. Ne trebaju ti sprintevi
Men sana in corpore sano !

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1750 poslato: Februar 10, 2012, 04:15:59 posle podne »
vlado sto uvek dupliras poruke,neki bag ili imas alchajmera :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1751 poslato: Februar 10, 2012, 04:24:26 posle podne »
E da, zaboravih da pitam...
Krenula bih na jos jedan krug keto, pa me zanima jel' ok da pocnem u subotu, pa da punjenje radim posle 7 dana, tacnije za vikend, kao da sam pocela standardno u ponedeljak... ?
a koliko si bila ovaj put na cettonicu?
4 nedelje...
Jel' ok da pocnem od subote, pa da nastavim sve kao da sam standardno krenula od ponedeljka ?


moras da uradis punjenje ako ga nisi radila 7 dana

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1752 poslato: Februar 10, 2012, 04:27:28 posle podne »
Ma saljem sa telefona pa slucajno ranije posaljem nego sto zelim a ne provalim:-).
Men sana in corpore sano !

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1753 poslato: Februar 10, 2012, 05:45:13 posle podne »
E da, zaboravih da pitam...
Krenula bih na jos jedan krug keto, pa me zanima jel' ok da pocnem u subotu, pa da punjenje radim posle 7 dana, tacnije za vikend, kao da sam pocela standardno u ponedeljak... ?
a koliko si bila ovaj put na cettonicu?
4 nedelje...
Jel' ok da pocnem od subote, pa da nastavim sve kao da sam standardno krenula od ponedeljka ?


moras da uradis punjenje ako ga nisi radila 7 dana

Nismo se razumeli :)
Ja sam te 4 nedelje odradila u decembru. Napravila sam pauzu, i sad bih opet krenula, pa me zanima da li je ok da mi prvi dan bude subota(a ne ponedeljak), pa da punjenje radim iduci vikend, i posle tako da nastavim normalno, znaci radila bih punjenje vikendom kako i treba, samo sam mislila da pocnem sutra(subota), a ne u ponedeljak ?
Izvini sto komplikujem, nisam lepo objasnila u prvom postu.
Hvala na pomoci :)
I like the way it hurts...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1754 poslato: Februar 10, 2012, 06:38:08 posle podne »
Pocni u ponedeljak kako i Treba, nije to bezveze tako napravljeno. I uopste sta ti znace ta dva dana?
Men sana in corpore sano !