Mart 28, 2024, 02:16:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Pravi trening a ne "zatezanje"  (Pročitano 90422 puta)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2009, 07:40:00 posle podne »
A da skužila sam da stalno treba mjenjat..zajebano je to ali je zanimljivo,malo masa pa defka pa trening ovako pa onako..skroz sam se ja ufurala u taj fitness zadnju godinu.Tražila sam opciju da krenem s većim težinama još pa mi se eto taj piramidalni svidio.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2009, 10:22:32 pre podne »
A da skužila sam da stalno treba mjenjat..zajebano je to ali je zanimljivo,malo masa pa defka pa trening ovako pa onako..skroz sam se ja ufurala u taj fitness zadnju godinu.Tražila sam opciju da krenem s većim težinama još pa mi se eto taj piramidalni svidio.

rekoh ti na drugoj temi..
NEMA POTREBE ZA TIM....

Van mreže TINA2580

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 155
  • Nikad nemoj stajati između drveta i psa.. :P
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #17 poslato: Mart 06, 2010, 09:24:19 pre podne »
želim samo reći Tanji.....SVAKA ČAST! :)
doista si se potrudila....
baš sam se jučer prepirala s jednom djevojkom oko tih utega.... ona se boji da će se "proširit", a kad bi se tako lako dobivala mišićna masa svi bi bili bodybuilderi!
ma najbolje da jedu pa povraćaju, šta će skidat' kile u teretani.... :)
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.. :P

sasvim solidan brojač kalorija
http://www.zdravakrava.hr/brojac-kalorija/

Van mreže M@leck@

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #18 poslato: Jul 26, 2010, 11:02:12 posle podne »
Molim was da mi pomognete nisam nikad trenirala,ali hocu da pocnem. Ne znam sta je najbolje za devojke aerobik,fitnes,joga,pilates?? Imam 17 godina,50kg i 162 sam visoka zelim samo malo da se zategnem,sta mi preporucujete? hwala unapred

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #19 poslato: Jul 26, 2010, 11:29:47 posle podne »
Trening na spravama + kardio na masinama, uz pomoc kvalifikovanog lica - trenera.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #20 poslato: April 29, 2011, 04:05:38 posle podne »
Ja sam jedva naterao sestru i devojku da krenu sa mnom u teretanu jer se plase tegova i hoce samo da se "zategnu".One misle da ako rade na lat masini da ce imati ledja ko vaterpolisti itd itd. Dao sam im da pogledaju jedan video koji im je promenio razmishljanje, mozda jos nekoj devojci pomogne i promeni razmishljanje.Ovaj video je koristan i za muskarce takodje :)  pozdrav
Edit: Krivo mi je kad u teretani gledam kako devojke teg od 1 kg dizu 50x ili rade noge sa 5kg i dizu 50x dok kuckaju poruku na telefonu itd itd. Ja sam par njih pokusao da posavetujem da im objasnim da ne mogu one da izgledaju kao devojke iz casopisa ako povecaju kilazu jer nemaju toliko testosterona da bi tako izgledale ali jednostavno nece da slusaju...Ali sve je lepo objasnjeno u ovom videu.

http://www.youtube.com/watch?v=jRhhooly97k&feature=channel_video_title
« Poslednja izmena: April 29, 2011, 04:25:29 posle podne Djokili »

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #21 poslato: Avgust 29, 2012, 10:51:20 posle podne »
Jao ko je ovdje lud hahahaha...Salim se nego ja sada iz teretane i sastala se jeli sa trenerom i opleli po spravama da me "uputi"...i preporucio mi par sprava za nogice ali izostavio onu finu za zadnji dio(pokusat cu strucno objasniti,lezi se na stomaku i opterecenje je na zglobovima iznad peta)jesam profeseionalac :)...elem 20 ponavljanja-15kg opterecenje i kao radite ne povecavajte tezinu jer ce mi se noge napumpati...hm odmah sam ga docekala, rekla NECE i nasmijala se...a sa druge strane moja trenerica mi je za pocetak zadala 40-60 minuta kardia na 4 sprave...naravno pri tome niko nije ni pomenuo pojam "ishrana" nego ono kao usput dali jedem uravnotezeno...
Ne znam eto sta vi mislite o mojim trenerima ...i samo da napomenem da do sada nisam vidjela ni jednu osobu da radi HIIT kardio ali nikada???
BTW to su treneri iz Pariza :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #22 poslato: Avgust 30, 2012, 06:09:13 pre podne »
..neverovatno...
ali dobro
verovatno im je cas 30-50 jura i jos kada su iz pariza (a pariz su verovatno videli samo na slikama) sprskom zivlju nigde kraja
mi najvise volimo kada nas neko udara po usima

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #23 poslato: Avgust 30, 2012, 09:08:07 pre podne »
Ama Pedjos strasno je to sto teretana i ja i trener mi jesmo svi u Parizu ::) ...Iskreno sistem rada  je nula..vrtim se vec mjesec dana po teretani ( odradila sam par kolektivnih stvarcica zumba i tako te zezancije) i vidim zene se pobise po onim masinama za kardio a imam osjecaj da niko ne mrda sto se rezultata tice...
Izvini za zabunu mozda sam se lose izrazila:) ali znam ja da ti nisi zlopamtilo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #24 poslato: Avgust 30, 2012, 09:54:05 pre podne »
..ma onda je jos tragicnije

a naravno da nista lose ne pamtim  :P :P

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #25 poslato: Decembar 22, 2012, 11:20:07 pre podne »
Eh Pariz... Pricala sam sa nekima iz Dojclanda - ista stvar. Mada zavisi od mesta. Ako se isprsis 150e mesecno i kazes tacno sta hoces - nema frke (dijetu i jos gomilu toga ces platiti posebno).
A nije ni kod nas bolje u vecini teretana (pre svega mislim na one u kojima rade ljudi koji ili ne treniraju ili i sami to rade slabo).
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže tekitigric

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #26 poslato: Februar 27, 2013, 04:07:43 posle podne »
Posto ne znam kojoj grupi da pisem, odlucila sam se za ovu. :)
visoka sam 169 cm, 57 kg, 28 god. ... Trenirala sam 15 god judo i nikada nisam imala problema sa mastima u misiscima, medjutim radi operacije koljena i petne kosti sam prestala sa judoom, a sada se bavim grupnim fitnesom.
Mene interesuje kakvu ishranu treba da primjenjujem da bi smanjila masti, sada imam 20%, ne bi da mrsam, samo bi da vratim tanku kozicu na stomaku, pocela je da se malo deblja!  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #27 poslato: Februar 27, 2013, 04:28:47 posle podne »
pozdrav i dobro dosla
ajdmo redom
kako mislis ovo: imam 20% BF ali ne bi da smrsam vec da zategnem kozu na stomaku jer je pocela da se deblja?
mislim da u startu imamo rpoblem tj ti pogresno razmisljanje jer nije KOZA DEBELA vec koza prekriva SLOJ SALA kojeg se treba resiti da bi koza prekrivala misic i bila fino zategnuta preko istog

Van mreže tekitigric

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #28 poslato: Februar 27, 2013, 06:38:06 posle podne »
Na to sam i mislila, pogresno sam se samo izrazila. Pocelo mi stvarati salo. Smatram da je zbog lose ishrane, pa sam zelila da me posavjetujete o nekom nacinu ishrane koji bi mogla da primjenim.
Nikada o tome nisam nesto mnogo vodila racuna, jer nisam imala nikada problema sa kilazom.
Treniram 3 puta nedeljno i idem na plivanje, a to mi se salo pocelo pojavljivati od kada sam pocela neredovno da se hranim i da unosim mnogo slatkisa...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pravi trening a ne "zatezanje"
« Odgovor #29 poslato: Februar 27, 2013, 08:13:45 posle podne »
Na to sam i mislila, pogresno sam se samo izrazila. Pocelo mi stvarati salo. Smatram da je zbog lose ishrane, pa sam zelila da me posavjetujete o nekom nacinu ishrane koji bi mogla da primjenim.
Nikada o tome nisam nesto mnogo vodila racuna, jer nisam imala nikada problema sa kilazom.
Treniram 3 puta nedeljno i idem na plivanje, a to mi se salo pocelo pojavljivati od kada sam pocela neredovno da se hranim i da unosim mnogo slatkisa...

mislim da ce oovo biti ok za pcoetak da procitas

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,26166.0.html