Maj 01, 2024, 05:44:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: KEVIN LEVRONE-raport  (Pročitano 56619 puta)

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #45 poslato: Novembar 07, 2008, 02:07:35 posle podne »
Sve je to ok, ali bas da je sa namerom skidao misicnu masu da bi se bavio glumom?!?!

Pozzzz

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #46 poslato: Novembar 07, 2008, 02:15:27 posle podne »
Ne znam sta je tu cudno, vjerovao ili ne, navodno mu je i Arnold dao tu preporuku.

Razmisli, pa mi reci koliko bodybuildera od 120 kg ima danas na filmskoj sceni, a takodje i koji je to opseg uloga koji takav neko moze da dobije? Moze da bude neki "razbijac" u nekom niskobudzetnom filmu i to je to... Ako neko zeli da se bavi glumom sa tim frameom tesko da moze da dobije prave uloge...

Nadam se da mi sad necete kao primjere buildera-glumaca navesti Brad Pita i Vin Diesela.  ;D ;D ;D
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #47 poslato: Novembar 07, 2008, 02:24:25 posle podne »
Tu si u pravu, ali bas ovoliko da se sroza, mislim da nije morao. Bilo kako bilo, covek je definitivno okrenuo list :)

Pozzz

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #48 poslato: Novembar 07, 2008, 02:30:14 posle podne »
Dok se takmicio Kevin je bio jedan od najboljih bodybuildera na svijetu. Jedan od najboljih ikada.

Poznat je bio po tome da ne robuje bodybuildingu cijele godine kao drugi, vec da nakon takmicenja uzima i do pola godine off-a i bavi se stvarima koje voli - recimo muzikom, mozda je takvim pristupom uskratio mogucnost da sebi obezbjedi jos neku titulu, ali vjerovatno je radio ono sto njemu odgovara.

Isto tako je i danas, potrosio je dvije godine da skine misicnu masu kako bi se bavio glumom, danas vjerovatno i ne trenira, covjek zivi onako kako voli, a ne kako drugi od njega to ocekuju, ne bavi se bodybuildingom pa ne vidim razloga zasto se od njege sad ocekuje ne znam kakav izgled. Covjeka to ocito ne zanima.

Zavrsio je BB karijeru vjerovatno prije nego sto je to morao, ali mozda i nije zelio da se kao neki drugi stalno vraca na takmicenja iako jednostvano to vise nije za njih, ili da ide okolo svijetom i prikazuje se u 50 % onoga sto je bio.

BTW... Ovo je Kevin sa trenutnom zvijezdom Pro bodybuildinga Heathom. Kevin naravno kada je bio bodybuilder. I kada je jeo Heatha i njemu slicne.  ;)
Totalno pravi prikaz Kevina....svaka cast Vlade...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #49 poslato: Novembar 07, 2008, 03:06:14 posle podne »
Inache ko je slusao NO BULL radio pre koji mesec,ukljucio se i Levrone i sve je lepo objasnio...radio je kardio par godina svaki dan,nije vezbao,namerno je sve to izgubio...a ona fora na Jutjubu i jete poenta da pravi budalu od samog sebe,sve je lepo ispricao :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #50 poslato: Novembar 07, 2008, 03:11:36 posle podne »
Mani je samo zao sto nije osvojio vise titula,a mogao je i to bez problema..

.Stvarno je jedan od najvecih bb svih vremena
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #51 poslato: Novembar 07, 2008, 03:30:06 posle podne »
Realno on i Heath su mi po izgledu naj...a levrone je jedno vreme drzao rekord sa najvise pro pobeda
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #52 poslato: Novembar 07, 2008, 06:37:47 posle podne »
Vladar svaki text ti je odlican svaka cast :) a za kevina oduvek mi se svidjala njegova gradja pogotovo te ruke i ramena idok se takmicio uvek je bio u top listi

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #53 poslato: Novembar 07, 2008, 08:46:58 posle podne »
Dok se takmicio Kevin je bio jedan od najboljih bodybuildera na svijetu. Jedan od najboljih ikada.

Poznat je bio po tome da ne robuje bodybuildingu cijele godine kao drugi, vec da nakon takmicenja uzima i do pola godine off-a i bavi se stvarima koje voli - recimo muzikom, mozda je takvim pristupom uskratio mogucnost da sebi obezbjedi jos neku titulu, ali vjerovatno je radio ono sto njemu odgovara.

Isto tako je i danas, potrosio je dvije godine da skine misicnu masu kako bi se bavio glumom, danas vjerovatno i ne trenira, covjek zivi onako kako voli, a ne kako drugi od njega to ocekuju, ne bavi se bodybuildingom pa ne vidim razloga zasto se od njege sad ocekuje ne znam kakav izgled. Covjeka to ocito ne zanima.

Zavrsio je BB karijeru vjerovatno prije nego sto je to morao, ali mozda i nije zelio da se kao neki drugi stalno vraca na takmicenja iako jednostvano to vise nije za njih, ili da ide okolo svijetom i prikazuje se u 50 % onoga sto je bio.

BTW... Ovo je Kevin sa trenutnom zvijezdom Pro bodybuildinga Heathom. Kevin naravno kada je bio bodybuilder. I kada je jeo Heatha i njemu slicne.  ;)

Bravo Vladar!
Meni samo nije jasno kako ljudi ne shvataju da postoje i druge stvari u životu osim imati preko 120kg...
Kevin je dokazao i pokazao koliki je šampion bio za vreme svoje karijere...

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #54 poslato: Novembar 07, 2008, 10:13:53 posle podne »
Naravno da postoje a i nikad ne treba biti rob svog tela :)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #55 poslato: Novembar 07, 2008, 10:32:18 posle podne »
cekaj znaci da  potpuno prestane vezbati ali potpuno, znaci nebi izgledao bolje od ove dvojice.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #56 poslato: Novembar 07, 2008, 11:03:16 posle podne »
Oduvek me i kao klinca oduševljavao svojim ramenima.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #57 poslato: Novembar 08, 2008, 01:48:41 pre podne »
cekaj znaci da  potpuno prestane vezbati ali potpuno, znaci nebi izgledao bolje od ove dvojice.

ne kontam?Pa Levrone je par godina samo kardio radio svaki gaddem dan,nije teg digao...svako od nas to da uradi ostala bi vreca kostiju za suljpa :D ai u klipu je namerno izbacivao stomak,svatsa je radio d aispadne najgore moguce...toliko
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #58 poslato: Novembar 08, 2008, 10:40:23 pre podne »
cekaj znaci da  potpuno prestane vezbati ali potpuno, znaci nebi izgledao bolje od ove dvojice.

ne kontam?Pa Levrone je par godina samo kardio radio svaki gaddem dan,nije teg digao...svako od nas to da uradi ostala bi vreca kostiju za suljpa :D ai u klipu je namerno izbacivao stomak,svatsa je radio d aispadne najgore moguce...toliko


znam ali da  se onoliki covek tolko smanji, znaci sve je moguce.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Manic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: KEVIN LEVRONE--2008
« Odgovor #59 poslato: Novembar 09, 2008, 09:40:01 posle podne »
Heart is our strongest muscle...