April 23, 2024, 08:29:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.096 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE  (Pročitano 70844 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #15 poslato: Jun 19, 2008, 01:51:54 posle podne »
Vidis , a meni Blue Sky isto nabija tvoju snagu na nos :)))))
hahaha, koji je to.
Mislim da ti mozes bez srama raditi sa svakim, a sada se nebih cudio da kaskam dobro za tobom.
Svakako, ako imate posla i sprijeceni ste da vas necu upirati, a inace nemas razloga da nedodjes.


To mu je izgleda taktika! Dobro, dobro imam zakazano sa njim u 4.30 danas pa cemo vidjeti ko kosi a ko vodu nosi!  ;D ;D

Salu na stranu bice mi veliko zadovoljstvo da se vidimo, naravno i da malo upremo u zeljezo cim prije budemo mogli da se uskladimo!  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #16 poslato: Jun 19, 2008, 07:39:20 posle podne »
Nije u redu da se ne prijavim i ja na forum i bacim komentar, posle ovih "prozivki". Da se ne ponavljam previse, ima puno toga recenog o Jadranovoj formi, tj. kvalitetu onoga sto posjeduje.
Buduci da sam u toku mozda mrvu vise od ostalih evo nekih podataka "iz prve ruke" o nekim stvarima koje je promijenio nabolje u poslednje dvije godine.
Za proslo takmicenje, prije dvije godine u toku zime je imao dosta veci procenat tjelesne masti, pa je skidao vise kilograma u toku priprema. Ako ne varam, ali nisam siguran za tacan broj, mislim da je imao preko/oko 140kg. Na takmicenju....103-105kg, ali opet, nisam siguran za tacne brojke, koje uostalom i nisu toliko bitne, koliko sam metod.
Ove godine je imao najvise 130kg, ja sam ga vidio uzivo u 11 mjesecu, sa 129kg. Ruke su izgledale kao na dan takmicenja, koza kao papir. Stomak je bio zaliven i tu je bilo masti. Ostalo prva liga. Buduci da je ovaj put skidao puno manje kg, to je rezultiralo puno boljom formom na takmicenju (po meni) i boljom kilazom ~108-109kg. Sem evidentne razlike u kilazi i masi, forma mi je bila puno bolja i sve je to billo bolje spakovano.
Eto, to bi moglo biti nesto na cemu bi svi mogli zakljuciti nesto korisno za sebe, kako takmicari tako i rekreativci.
Ja sam bio odusevljen stomakom, zao mi je sto ne mogu naci sliku, na drugom mi je kompu, ona govori puno vise od rijeci. Da je taj stomak kontrahovan kako treba svo vrijeme, mislim da bi njegova ledja bila u sjenci!
Jadranov problem na takmicenju je pomalo i pozing i skrivanje mana koje neki takmicari vrlo dobro rade. Kao vrlo castan i posten momak, imam utisak da on ne moze ni na bini da se folira :)
Pomalo oldschool, ali meni dopadljivo, bar meni. Plesaci na plesni podij, pravi hardcore builderi (hmmm..nekako mi Yates pada na pamet) nisu bas bogom dani za to.
Ali to nije opravdanje, puno dobrih i kvalitetnih buildera ima izuzetan pozing pa i Jadranu ostaje da poradi na tome. Neka to, nego ima i od koga nauciti ;)
Po meni, Jadranova supruga Inja, prava je osoba za to. Njoj je problem obuzdati se u standardnim obaveznim pozama da ne pravi show, zabavlja i plijeni simpatije publike. Nadam se da sem (oabvezno) bencha i ostaih stvari poraditi na onome sto sudije traze :)

Eto tako, za sad toliko, cujemo se, citamo se.
Pozdrav

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2008, 08:37:35 posle podne »
Vidis , a meni Blue Sky isto nabija tvoju snagu na nos :)))))
hahaha, koji je to.
Mislim da ti mozes bez srama raditi sa svakim, a sada se nebih cudio da kaskam dobro za tobom.
Svakako, ako imate posla i sprijeceni ste da vas necu upirati, a inace nemas razloga da nedodjes.


To mu je izgleda taktika! Dobro, dobro imam zakazano sa njim u 4.30 danas pa cemo vidjeti ko kosi a ko vodu nosi!  ;D ;D

Salu na stranu bice mi veliko zadovoljstvo da se vidimo, naravno i da malo upremo u zeljezo cim prije budemo mogli da se uskladimo!  ;)

Pa momci, najbolje da se nadjete nedje, dignete tih 450kg iz bencha zajedno, pokidate to malo tetiva sto vam je ostalo citavo, a ja cu fino malo izolacije, ramenca, zadnja loza sa onima koji znaju kako se trenira, pravi rezultat, slike, medalje i tako to...
Uz to je zabavna, pametna i strahovit lik, a vi... nego bolje da nista ne pricam dalje, dvojka ste :D

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #18 poslato: Jun 19, 2008, 10:17:44 posle podne »
Jebote što se hvalite  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja sam rekao Vladanu da me čeka porcija "Voda u kršu!!!"

Van mreže _none__

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #19 poslato: Avgust 12, 2008, 10:55:18 pre podne »
moze  pitanje za jadrana : jesi dolazio kad u wellness centar u karlovcu? ???
um caruje  dundo maroje

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #20 poslato: Avgust 12, 2008, 03:45:43 posle podne »
Svaka cast druze!! I Love Hard Core BB!! Respekt Kraljevski druze!!
Samo Rokaj dalje!!
Kralj ist Back

Van mreže alpha_male

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 141
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #21 poslato: Avgust 14, 2008, 11:01:18 posle podne »
@ _none__
uvijek smo u tome wellness-u lijepo primljeni i Inja i ja. Svi su susretljivi i nadam se da cemo brzo opet doci. Teretana je odlicna, opremljena, osoblje i vlasnici su pravi domacini, a i ljudi koji treniraju su super
Puno pozdrava

Svaka cast druze!! I Love Hard Core BB!! Respekt Kraljevski druze!!
Samo Rokaj dalje!!

Kralj, hvala ti na podrsci. Rokam dynamitno ;)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #22 poslato: Avgust 15, 2008, 11:16:58 pre podne »
evo da i ja dodam par rijeci ovdje...Jadran je odlican bb i jos kvalitetnija osoba...obozava sport i dozivljava ga i trenira na svoj nacin, totalni hardcore...taj je nacin doveo i do njegove extremne misicne mase i snage... za takmicarski bb samo treba malo vise iskustva u samom pokazivanju, sto je i njemu naravno jasno te dodatne kolicine mesa na nogama, pogotovo straga gdje njegova nestvarna ledja kvare proporciju....tocnije treba samo vremena pa da ostatak ekipe objesi kopacke o klin:)....znaci formula radi, baltazar je opet pogodio:)))...pozdrav prijatelju

Van mreže _none__

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #23 poslato: Avgust 15, 2008, 01:57:23 posle podne »
a mogli bi se zaletit  i do blue gym-a isto u klc ;D ;D
um caruje  dundo maroje

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #24 poslato: Avgust 15, 2008, 02:35:41 posle podne »
ma svakako...btw ja sam sutra u Karlovcu poslovno...organizacija tehno partya u sklopu dana piva...posebni sator sponzorira Energy drink kojeg ja prodajem i promoviram

Van mreže alpha_male

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 141
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #25 poslato: Avgust 16, 2008, 07:55:20 pre podne »
@ Roni
Imam jednu sliku na kojoj hodamo s ledja uhvaceni, na njoj se cinim kao mladunche (ako pripisemo perspektivi 10-15%i opet ostaje prostora za ovu tvrdnju). Dakle, jako je onda lijepo dobiti ovakav komentar od tebe.
Pricali smo i slozili se u vecini ovih tvrdnji i znas da cu iduchi puta pristupiti ozbiljnije svojim nedostatcima. Sve tvrdnje koje si rekao su upravo one koje su mi prioritetne (pocevsi prvo od izgradnje licnosti, a kasnije rada s utezima i tijela) i kvalitete imas sam pa... Ma necemo se vishe posipati pepelom StariMoj nego -nikad dosta, nikad, nikad dosta ;)
Vidimo se


@_none__
Teretanu Blue Gym drzi Goran (teretana na Dubovcu?)
Uuuu i tu smo uvijek lijepo primljeni i svakako da cemo dochi- ma u Ka su ljudi osvjezenje, jako kulturni i dobri
Pozdrav

Van mreže alpha_male

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 141
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #26 poslato: Avgust 16, 2008, 08:11:44 pre podne »

ovo je slika sadasnje forme.
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2008, 08:18:05 pre podne alpha_male »

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #27 poslato: Avgust 16, 2008, 09:27:34 pre podne »
Jadran rula,redovno se motivisem njegovim clipovima sa youtubea,a kad smo vec kod toga mogao si ubaciti i koji novi.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #28 poslato: Avgust 16, 2008, 12:14:26 posle podne »

ovo je slika sadasnje forme.

auuu jbt...FENOMENALNO
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: JADRAN "ALPHA MALE" HARD CORE 2008
« Odgovor #29 poslato: Avgust 16, 2008, 12:25:11 posle podne »
brutalno!!