Mart 29, 2024, 03:14:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947775 puta)

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #180 poslato: Decembar 30, 2008, 11:47:56 posle podne »
Pa ne mozes kao naturalac da budes na malo UH... Hocu da kazem kako ti se smanjuje bf tako se i smanjuje misicna masa...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #181 poslato: Decembar 31, 2008, 12:18:18 pre podne »
ma mozes sto da ne,samo je teze naravno,al zato postujes one principe opterecenja misica da ih zadrzis,pa bcaa i sve moze
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #182 poslato: Decembar 31, 2008, 12:19:39 pre podne »
matori ja sam bio na jako malo uh 6 nedelja i nije mi se smanjila misicna masa cak su mi ostali isti obimi s tim da mi se struk smanjio 10 cm,nisam uzimao od suplemenata nista sem whey proteina...unosio sam oko 400 gr proteina na dan....tako da to ne vazi za sve isto samo to hocu da kazem jer mogu iz licnog iskustva bio sam na kraju 6 dana na 0 uh(ni dextroza posle treninga) ,od kojih zadnja tri dana nisam ni vlakna,ni protein,ni ela sir  unosio samo meso sam jeo...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #183 poslato: Decembar 31, 2008, 01:33:49 pre podne »
pa nista cudno,ja sam 5 nedelja na nuli i sve je ok
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #184 poslato: Decembar 31, 2008, 01:38:12 pre podne »
al cekaj jel to ketogena dijeta?

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #185 poslato: Decembar 31, 2008, 09:21:36 pre podne »
da, koja je inace podnosljivija nego low carb

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #186 poslato: Decembar 31, 2008, 10:56:55 pre podne »
znam ali tu se unosi vise masti, ja sam bio 6 dana na nuli sa nula masti...tj nisam unosio masnoce sem ono koliko belo meso sa rostilja moze da ih ima....pa mi je bilo cudno jer 6 dana se moze izdrzati tako..mislim moze i vise ali 6 nedelja tesko :-)ako je ketogena onda ok

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #187 poslato: Decembar 31, 2008, 02:12:08 posle podne »
ma mozes sto da ne,samo je teze naravno,al zato postujes one principe opterecenja misica da ih zadrzis,pa bcaa i sve moze
poenta cele price je da nisam znao kako sta treba da odradim , a i nisam imao kesa i otislo sve u pm :D :D

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #188 poslato: Decembar 31, 2008, 03:56:50 posle podne »
ja nisam imao neke suplemente ali mi je zato ishrana bila vrh tako da nisam izgubio nista...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #189 poslato: Decembar 31, 2008, 04:31:33 posle podne »
znam ali tu se unosi vise masti, ja sam bio 6 dana na nuli sa nula masti...tj nisam unosio masnoce sem ono koliko belo meso sa rostilja moze da ih ima....pa mi je bilo cudno jer 6 dana se moze izdrzati tako..mislim moze i vise ali 6 nedelja tesko :-)ako je ketogena onda ok


zbog chega si isao na tu nulu?? Takmicenje?? Nije tu bitno samo to sto ne unosis ni masti,nego protein krece u glikogenezu,tako da ko da nista uradio nisi spustanjem i UH i masti na 0
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #190 poslato: Decembar 31, 2008, 04:35:08 posle podne »
iskreno da ti kazem isao sam na nulu,jer mi je bilo vise preko glave da mi stalno po forumima pricaju jel si ti nekada radio praznjenje,jel si drzao dijetu bla bla bla...i onda reko aj da odem i ja na 0uh 6 dana da odradim full praznjenje cisto da vidim koji je osecaj ...eto zbog toga....jer ljudi to preuvelicavaju kao da je ne znam ni ja sta....eto to me je nerviralo,inace nisam isao ninakakvo takmicenje radio sam to iz dosade....

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #191 poslato: Decembar 31, 2008, 05:12:50 posle podne »
zbog chega si isao na tu nulu?? Takmicenje?? Nije tu bitno samo to sto ne unosis ni masti,nego protein krece u glikogenezu,tako da ko da nista uradio nisi spustanjem i UH i masti na 0
[/quote]

Zar su samo ljudi koji se takmice na dijetama?Jesi ti neki nutricionista ,doktor pa da znas kako ce njegovo telo da reaguje na premenu rezima ishrane,covek je jeo ko zivotinja sve zivo i u ogromnim kolicinama a ova promena mu moze samo dobro doneti sto se i vidi iz prilozenog i ja ne vidim da je izgubio ni gr misica tokom ovog nacina ishrane cak mislim da se malo i pocvecao jer ga gledam svaki dan

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #192 poslato: Decembar 31, 2008, 05:54:34 posle podne »
zbog chega si isao na tu nulu?? Takmicenje?? Nije tu bitno samo to sto ne unosis ni masti,nego protein krece u glikogenezu,tako da ko da nista uradio nisi spustanjem i UH i masti na 0

Zar su samo ljudi koji se takmice na dijetama?Jesi ti neki nutricionista ,doktor pa da znas kako ce njegovo telo da reaguje na premenu rezima ishrane,covek je jeo ko zivotinja sve zivo i u ogromnim kolicinama a ova promena mu moze samo dobro doneti sto se i vidi iz prilozenog i ja ne vidim da je izgubio ni gr misica tokom ovog nacina ishrane cak mislim da se malo i pocvecao jer ga gledam svaki dan
[/quote]

pa ko je rekao nesto lose :D ja sam ga pitao zasto ide na potpunu nulu kad nema poente jer ce u svakom slucaju protein vrsiti glikogenezu i dolazice do dopune glikogena kolko-tolkko (za ovo ne treba biti ni nutricionista ni magistar da bih znao),ako je hteo da prazni glikogen mogao je ketogenu da ide to sam samo rekao,nista ga ne pljujem nego samo konstatujem.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #193 poslato: Januar 02, 2009, 04:08:04 posle podne »
btw covek kad se 'sece' izgleda vece..ali cudno bi bilo da stvarno raste na 0, jedino ako mu je ishrana ranije bila skroz bzvz pa sad proteini rade svoje..i za sintezu proteina trebaju neke kalorije
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #194 poslato: Januar 02, 2009, 04:23:15 posle podne »
btw covek kad se 'sece' izgleda vece..ali cudno bi bilo da stvarno raste na 0, jedino ako mu je ishrana ranije bila skroz bzvz pa sad proteini rade svoje..i za sintezu proteina trebaju neke kalorije

ne zasniva se samo na obicnom vezbanju ;) al da ne duzimo prichu nije tema
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure